SEND TEST SMS

نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان 963 بازدید ۱ آبان ۱۳۹۵

ایران پیامک با وجود حضور در تمامی استان ها این بار مفتخر است اعلام بدارد که اقدام به واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان را آغاز نموده است . از این رو هموطنان اصفهانی میتوانند از خدمات حرفه ایران پیامک بهره برده و از سامانه جامع استفاده بفرمایند . در ادامه در ارتباط با نحوه کارکرد نمایاندگی پنل پیامک صوتی ، معایب و مزایا و نحوه کسب درآمد توضیح خواهیم داد .

نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان

نمایندگی پنل پیامک صوتی

 

با توجه به پیشرفت ابزارهای تبلیغاتی و حرفه ای بودن انها ، پنل پیامک صوتی نیز جایگاه خود را در این ابزار های قدرتمند تثبیت کرده است . به همین دلیل ایران پیامک اقدام به واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان کرده است . در همین حال تعداد زیادی از کاربران و مشتریان محترم سوالات مشترکی را از کارشناسان ایران پیامک میپرسند که در ادامه به چندی از آن ها اشاره خواهیم کرد .

question

هزینه دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان به چه صورت است ؟

دریافت هزینه پنل های نمایندگی در ایران پیامک به شرح زیر است . برای دریافت نمایندگی کافیست یکی از پنل های زیر را انتخاب و نهایتا اقدام به ثبت ان بکنید . در نظر داشته باشید نسبت به پرداخت هزینه محدودیت ها کاسته و دسترسی بیشتری به تعداد نمایندگی زیر مجموعه دارید . اما در سایر امکانات و خدمات یکی است .

 

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

پنل پیامک صوتی

نمایندگی پنل پیامک صوتی چیست و چگونه کار میکند ؟

نمایندگی پنل پیامک صوتی یک نرم افزار تحت بستر وب است که با توجه به دسترسی ها مدیریتی ان میتوانیم از آن کسب درامد بالایی بکنیم . در ادامه در ارتباط با رابطه بین نمابندگان و کاربران زیر مجموعه توضیح خواهیم داد .

همان طور که در تصویر پایین مشخص است رابطه بین شما و نمایندگان زیر مجموعه و کاربران مشخص شده است . در صورتی که شما به شخصی نمایندگی پنل پیامک صوتی اعطا کنید . ایشان هم میتواند در پنل خود نمایندگی زیر مجموعه ایجاد کند و همین مورد ادامه پیدا خواهد کرد . اما اگر کاربر تعریف کنید دیگر امکان ایجاد نمایندگی زیر مجموعه و یا کاربر زیر مجموعه را ندارد . کسانی که اقدام به دریافت کاربری می کنند اغلب برای استفاده شخصی خود است .

 

۰۰۰۱

چرا میگوئید اعطای نمایندگی پنل پیامک صوتی مستقل میکنید ؟

به این دلیل که ایران پیامک از ابتدا برای نمایندگان خود احترام قائل بوده و محوطه کاری ایشان را چه از نظر سیاست قیمت گذاری و چه از نظر سیاست کاری باز گذاشته است . در کنار این موارد نیز نمایندگی با دامنه و لوگوی خود نماینده بالا اماده و تمامی اطلاعات حساب به نام ایشان میشود . در نتیجه هیچ نامی از ایران پیامک به میان نمی اید .

در کنار این موارد در صورتی که نمایندگی شارژ کافی برای پرداخت کاربران زیر مجموعه خود را نداشته باشد . میتوانند درگاه عمومی پرداخت الکترونیکی را فعال کرده تا کاربران بتوانند بصورت انلاین پرداخت خود را انجام بدهند . در نتیجه سود حاصله از تعرفه ها یا خدمات بصورت شارژ در پنل کاربر قرار میگیرد . با این استراتیژی در صورتی که شما شارز نداشته باشید کاربرانتان معطل نمی مانند و شما به راحتی میتوانید بدون سرمایه اولیه در این عرصه کار کنید .

نمایندگی پنل پیامک صوتی

 

wert

مزایا این نوع کسب و کار به شرح زیر میباشد :

۱ – رئیس خودتان هستید

۲ – حاشیه سود بسیار بالایی دارید

۳ – سیاست قیمت گذاری با خودتان است

۴ – کاملا مستقل هستید

۵ – و …

معایب سیستم را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

هر کسب و کاری مزایا و معایبی دارد . در ننمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان تنها عیب آن این است به دلیل پتانسیل درامد بالا تمامی افراد به آن روی اورده و میخواهند نمایندگی دریافت کنند و کسب درآمدی داشته باشند به همین دلیل رقابت سختی ایجاد میشود . اما در صورتی که زودتر شروع کنید رقبا اینده شما نمایندگان زیر مجموعه شما میشوند .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید