SEND TEST SMS

فروش نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک 1,235 بازدید ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

فروش نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) اقدام به فروش نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک با ۳۰ % تخفیف شده است . برای دریافت این تخفیف با واحد فروش ایران پیامک تماس حاصل فرمائید .

فروش نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک فقط تا پایان روز پنجشنبه اقدام به واگذاری این نمایندگی با تخفیف ۳۰ % انجام میدهد . برای دریافت این تخفیف با واحد فروش ایران پیامک تماس حاصل فرمائید .

ایا شما به دنبال یک شغل پردرآمد و کم دردسر هستید که در این عرصه امتحان خود را پس داده و با این نظر که نیاز به سرمایه زیادی نداشته باشد و همچنین بتوان از منزل ان را مدیریت و اداره کرد ؟ . پس با دقت این مقاله را مطالعه کنید و در صورتی که سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بیان کنید . ما با کمال میل آماده

پاسخگویی به شما هستیم . همچنین مشاورین بصورت انلاین میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند . در این مقاله قصد داریم با تجارت پیامک و نمایندگی سامانه پیام کوتاه اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم . احتمالا در بازه زمانی خاصی با این وب سایت ها که در زمینه پیامک فعالیت دارند برخورد کرده اید . با ما همراه باشید تا اصول بازاریابی و کسب در امد از طریق نمایندگی سامانه پیام کوتاه به شما بیاموزیم .

قبل از اینکه مقاله را کامل بخوانید باید بدانید که با دریافت نمایندگی از ایران پیامک قرار نیست که یک شبه پولدار شوید و منتظر باشید که ظرف ۳ روز تا یک هفته برای شما سود چشمگیری داشته باشید . میبایستی مانند بقیه شغل ها تلاش کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید که برای شما اینده خوبی را رقم میزد . بنابراین اگر فکره دیگری در ارتباط با این شغل کرده اید باید بگوئیم کاملا در اشتباه هستید و این اتفاق رویایی امکان پذیر نیست زیرا باید با تلاش و پشتکار شروع کنید .

البته نگران نباشد مجموعه ایران پیامک اماده است که راهکارهای نوینی در اختیار شما قرار بدهد تا بتوانید در این شغل از رقبای خود سبقت گرفته و نسبت به انها موفق تر باشید . در صورتی که فکر میکنید این شغل ، تجارت مورد علاقه شما نیست میتوانید همین الان از خواندن مطلب دست بکشید و اگر دنبال شغلی هستید که ماه به ماه به حقوق شما بیافزاید با ما همراه باشید .

برای اغاز این کار باید یکسری پیش زمینه های را کسب کنید تا بدانید تجارت بازاریابی پیامکی ، پیامک انبوه یا نمایندگی سامانه پیام کوتاه چیست و چه عملکردهای خواهد داشت . ما این موضوع را برای شما مورد تحلیل و بررسی قرار میدهیم .

پیام انبوه چیست ؟

در نام آن مشخص است که پیامک انبوه چیست ، بدین معنیست که شما میتوانید پیامک خود را با شخص یا اشخاص زیادی بصورت یکجا ارسال کنید . در ادامه به مزایا ارسال انبوه پیامک نسبت به سایر روش های ارسال پیامک می پردازیم که عبارت اند از :

  • در روش ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه پیامک هزینه هر پیامک خیلی پائین تر از تعرفه ارسال پیامک اپراتور تلفن همراه تعیین شده است .
  • ارسال پیامک انبوه خیلی راحت تر است زیرا شما با انتخاب یک ایتم و فشار دادن یک کلیک به چندین هزار نفر میتوانید پیامک خود را ارسال کنید
  • پیامک خود را میتوانید در قالب نام تجاری ارسال کنید . پیامک با نام تجاری به این معنی است که نام شرکت یا برند شما به جای سرشاخه ارسالی قرار میگیرد . مانند Irancell یا HamarhAval
  • استفاده از بانک شماره موبایل کل کشور که در سامانه ایران پیامک موجود است
  • و …

نمایندگی سامانه پیام کوتاه انبوه چیست ؟

در این شغل شما اعتبار پیامک ار با یک قیمت پایین از ایران پیامک خریداری میکنید و با یک تعرفه بالاتر به مشتریان نهایی خود عرضه میکنید . همچنین از فروش پنل کاربری ، خطوط اختصاصی و واگذاری نمایندگی سامانه پیام کوتاه هم میتوانید در امد بسیار بالایی داشته باشید . در این پاراگراف متوجه شدید که ماهیت و کلیت شما به عنوان یک نماینده مستقل به چه صورت است .

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه چگونه کار میکند ؟

شما به عنوان یک نماینده مستقل ایران پیامک بصورت آنلاین شروع به واگذاری خدمات پیامک میکنید . ایران پیامک به صورت رایگان چند خط در اختیار شما قرار میدهد تا تجارت خود را با کمترین هزینه اغاز کنید . در ضمن شما نیاز به یک پنل پیامک به صورت انلاین دارید تا کاربران و نمایندگان زیر مجموعه بتوانند پیامک خود را ارسال کنند . بر خلاف انچه که تصور میکنید اصلا پیچیده نیست بلعکس کاره بسیار ساده ای است زیر ایران پیامک یک نسخه از سامانه خود را بروی دامنه انتخابی شما بارگذاری میکند تا بتوانید تجارت خود را سریع تر شروع کنید . تعداد کاربران و نمایندگان در پنل شما قابل رویت هست و میتوانید به راحتی انها را مدیریت کنید . در صورتی که پنل شما هم شارژ برای خرید انلاین کاربران نداشته باشد اصلا نگران نباشید . زیرا ایران پیامک درگاه عمومی بانک ملت را راه اندازی کرده است و کاربران شما نیز میتوانند بصورت انلاین شارژ خریداری نمایند و همچنین سود مابه التفاوت به حساب پنلی شما واریز میشود .

بعد از راه اندازی سامانه پیامک شما به راحتی میتوانید پنل های کاربری را نسبت به حق دسترسی و تعرفه های متفاوت تنظیم کنید . ایران پیامک هیچ محدودیتی برای تنظیم پنل های کاربری را ایجاد نمی کند . این یعنی یک نمایندگی کاملا مستقل . شما به راحتی میتوانید درگاه انلاین خود یا شماره حساب ها را به سامانه تعریف کرده تا تمامی پرداخت ها به حساب خودتان باشد . همچنین میتوانید با تنظیم مبالغ خطوط و تعرفه ارسال پیامک سود قابل چشم گیری را ازان خود کنید . به فرض مثال یک خط اختصاصی ۲۰۰۰ را از ایران پیامک به مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ تومان خریداری میکنید و به مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰ تومان به مشتری خود میفروشد . البته تمامی پروسه بصورت انلاین انجام میشود و یا هر پیامکی را بصورت خالص از ایران پیامک با تعرفه ۱۰۴ ریال دریافت میکنید و ان پیامک را با تعرفه ۱۱۴ ریال به مشتریان خود واگذار میکنید . در نتیجه سود چشمگیری به شما میرسد ، در ضمن تعداد کاربران و نمایندگان شما روز به روز افزایش پیدا میکنید و سود شما همیشه در حال افزایش خواهد بود .

فروش نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید