SEND TEST SMS

ارسال تبلیغات صوتی انبوه 1,299 بازدید ۳ آذر ۱۳۹۵

ارسال تبلیغات صوتی انبوه یکی از راه هایی است که به شما کمک میکند تا بتوانید در عرصه تجارت و رقابت جزو  رتبه های برتر شناخته شوید. همه میدانیم که تبلیغات حال به هر صورت که باشد میتوانند در کسب و کار ما موثر باشد. ارسال تبلیغات بصورت پیام های صوتی میتواند کمک شایانی در پیشرفت شما داشته باشد. اگر تا به حال برند خود را تبلیغ کرده باشید کاملا متوجه خواهید بود که تبلیغات چه تاثیری میتواند در کار شما داشته باشد.

ارسال تبلیغات صوتی انبوه

iran-sms-voice-sms

البته این نکته هم باید در نظر گرفته شود که تبلیغات باید به صورت درست انجام شود تا تاثیر آن هم دیده شود. مثلا باید دقت کنید که در چه مکان هایی نیاز است کع تبلیغات صورت بگیرد . در چه مکان هایی نیاز به تبلیغات بیشتر دارید و حتی نوع تبلیغ شما نیز بسار مهم است.

اینکه از چه روشی برای تبلیغات خود استفاده میکنید با توجه به اینکه امروزه روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد و هر سازمانی با توجه به فعالیت و هدف خود نوع و روش تبلیغات را انجام میدهد.

حتی انتخاب زمان مناسب برای تبلیغات نیز بسیار مهم است. برای مثال یک قالیشویی اگر در ما های آبان و آذر و دی تبلیغات انجام دهد احتمالا نتیجه مطلوبی نخواهد گرفت اما اگر در بهمن و اسفند و شهریور ماه تبلیغات داشته باشد مطمئنا نتابج بهتری را خواهد گرفت.

ارسال تبلیغات صوتی انبوه کمک حال بسیار از شرکت های بزرگ باشد. کسانی که میخواهند نام خود را در سرتاسر ایران و برای عموم معرفی کنند . در این حالت استفاده از تبلیغات روزنامه ای و تراکت راه درستی برای انتخاب نیست. تبلیغات صوتی انبوه این مشکل را حل میکند.

زیرا امکاناتی را در اختیار استفاده کنندگان قرار داده است که به راحتی میتوان پیام ها را به سرتا سر ایران پهناور ارسال کرد بدون اینکه به همه جای ایران سفر کند تا بتواند پیام ها را به دست افراد برساند.

پنل پیام صوتی که ایران پیامک در اختیار افراد علاقه مند قرار میدهد به این صورت خواهد بود که افراد با توجه به هدف خود میتوانند پیام ها را بصورت گروهی، تکی و انبوه ارسال نمایند.

sms-audio-novin

ارسال تبلیغات صوتی انبوه

همه شماره های مخاطبین را هم میتوانند هم بصورت تکی در ارسال های تکی و هم بصورت گروهی و انبوه از لیست مخاطبین خود و دفترچه تلفن خود انتخاب کنند.

منظور از دفترچه تلفن، آپشنی است که با نام دفترچه تلفن در پنل پیام صوتی طراحی شده است که با استفاده از آن میتوانید شماره ها را به راحتی انتخاب کرده و ارسال خود را انجام دهید.حتی شما میتوانید شماره ها را از اکسل وارد کنید.

شما میتوانید لیست مخاطبین خود را نیز گروه بندی کنید که در هنگام ارسال راحتر بتوانید پیام های تبلیغاتی خود را انجام دهید. مثلا اگر شما یک شرکت بزرگ خدماتی دارید میتوانید اگر مخاطبین خود را گروه بندی کنید میتوانید بر اساس هدفی که دارید پیام ها را ارسال کنید.

مثلا شما میخواهید به مشتریان خود پیام صوتی تبلیغاتی ارسال کنید از این گروه استفاده میکنید و اگر میخواهید پیام های صوتی را برای طلبکاران خود ارسال کنید میتوانید از این لیست استفاده کنید که در این صورت احتمالا پیام صوتی شما متفاوت حواهد بود.

یعنی شما میتوانید پیام های صوتی متنوعی را داشته باشید که در صورت نیاز از هر کدام که مورد نظر شماست برای ارسال پیام های صوتی خود استفاده کنید.

سامانه پیامک صوتی

ارسال کننده پیام های صوتی میتوانیم خودمان باشیم؟

بله. همه کسانی که میخواهند تبلیغات صوتی داشته باشند و نام شرکت و برند خود را بصورت صوتی برای همه بشناسانند، برای اینکار میتوانید پنل پیام صوتی را از ایران پیام خریداری کنید .

برای خریداری میتوانید بصورت انلاین و یا حضوری خرید را انجام دهید. پس از خرید کردن پنل رمز عبور و کاربری در اختیار شما قرار داده میشود که میتوانید با استفاده از ان وارد پنل کاربری خود شوید و پیام های صوتی خود را ارسال کنید. البته قبل از شروع به ارسال باید پیام های صوتی خود را اماده کرده باشید.

شما میتوانید پیام های صوتی را خودتان اماده کنید یا میتوانید این کار را به ایران پیامک واگذار کنید. باید در نظر داشته باشید که شما میخواهید از پیام های صوتی که یکی از بروزترین نوع تبلیغات محسوب میشود برای شناشاندن خود استفاده کنید پس باید فایل صوتی که قرار است ارسال کنید نیز بگونه ای باشد که شنونده رغبت داشته باشد که پیام صوتی شما را تا انتها گوش کند.

ایران پیامک با سالها تجربه در فعالیت های پیامکی و با استفاده از برترین گویندگان رادیو میتواند بهترین فایل صوتی را با بالاترین کیفیت برا یشما اماده کند. ایران پیامک دارای کارشناسان متخصصو مجرب در این حرفه است که میتوانید برای دریافت مشاوره و نوع پیام صوتی خود با ایشان تماس حاصل نمایید تا بهترین روش را در اختیار شما قرار دهند.

پیامک صوتی

ارسال تبلیغات صوتی انبوه

ارسال پیام های صوتی در قالب انبوه میتواند این کمک را به شما ارائه دهد که از محل زندگی خود و با سیستم خود دست بکار شوید و هر پیامی که مدنظر شماست را برای همه مردم ایران ارسال کنید. شاید فکر کنید که چگونه میتوان این کار را انجام داد؟ چگونه میتوان پیام های صوتی را به منطقی که کیلومترها از شما فاصله دارد ارسال کنید؟

یکی از مهمترین مزایای پنل ارسال پیام های صوتی این است که محدودیت ارسال منطقه جغرافیایی ندارد. فقط کافی است که فایل صوتی خود را طوری اماده کنید که کاملا جذاب باشد. برای مثال شما میخواهید پیام صوتی خود را به مردم تبریز ارسال کنید میتوانید پیام صوتی که اماده میکنید با زبان اذری ظبط و ارسال شود.

احتمالا فکر میکنید که فردی که در تهران است چه لزومی دارد که پیام صوتی را برای مردم تبریز ارسال کند؟ کسانی که در فعالیت های تجاری مشارکت میکنند بخوبی میدانند که میتوانند از سرتاسر ایران مشتری جذب کنند . در ادامه مطالب به این سوال شما پاسخ خواهیم داد.با ما همراه باشید…

پیامک صوتی

چه امکاناتی پنل ارسال پیام های صوتی ایران پیامک در اختیار استفاده کنندگان قرار میدهد؟

امکانات پنل ارسال پیام صوتی که ایران پیامک در اختیار استفاده کنندگان قرار میدهد را بصورت مختصر بیان میکنیم. در صورتی که سوالی در این موارد و راجب امکانات بیشتر سامانه پیام کوتاه داشتید میتوانید با کارشناسان ایران پیامک تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. امکانات به شرح زیر میباشد:

۱- ارسال در قالب تکی ، گروهی و انبوه: هر شرکت و سازمانی اهدافی دارد که با توجه به انها میخواهد تبلیغات صوتی خود را انجام دهد. در بعضی موارد لازم است پیام های صوتی را برای افراد محدودی ارسال کنیم. گاهی میخواهیم برای گروه خاصی پیام صوتی ارسال کنیم. زمانی نیز میخواهیم پیام های صوتی را برای انبوهی از شماره ها ارسال کنیم. در همه موارد میتواینم این کار را انجام دهیم.

۲-ارسال پیام های صوتی در اینده: زمان هایی وجود دارد که میخواهیم پیام های صوتی را ارسال کنیم ولی میدانیم که در لحظه ارسال به کامپیوتر دسترسی نداریم و یا حتی در محل کار حضور نداریم یا در جلسه حضور داریم. برای اینکار ایران پیامک امکانی را در اختیار استفاده کنندگان قرار داده است که میتوانید پیام ها را برا یارسال در اینده اماده کنید.

۳-ارسال بر اساس جنسیت و گروه سنی: میتوانید پیام های صوتی را برای گروه خاصی از افراد که در نظر دارید ارسال کنید مثلا پیام صوتی برای بانوان ۳۰ سال به بالا ارسال شود!

۴- ارسال پیام صوتی برای اصناف خاص: بانک اطلاعاتی در پنل قرار گرفته است که میتوانید پیام های صوتی را برای مشاغل خاصی که مدنظر شماست و در سرتاسر ایران قرار دارد دارسال کنید. مثلا میخواهید پیام صوتی را برای دفاتر بیمه استان تبریز ارسال کنید و دفتر شما در تهران قرار دارد. میتوانید از طریق پنل این کار را انجام دهید.

چه مبلغی باید برای ارسال تبلیغات صوتی انبوه پرداخت شود؟

شما ابتدا باید نوع تعرفه و نسخه مورد نطرتان را انتخاب کنید و سپی تصمیم به خرید پنل کنید. نوع پنلی که انتخاب میکند میتواند بسته به هاف تبلیغات شما متفاوت باشد. برای این منظور تعرفه ها را در قالب جدولی بصورت کامل به نمایش میگذاریم تا انتخاب درستی داشته باشید.

درصورتی که نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید تا راهنمایی درست را در اختیار شما قرار دهند. فقط زمانی که تعرفه ها را مشاهده میکنید دقت کنید که مبالغ برای هرثانیه از ارسال پیام صوتی ذکر شده است.

تعدادی از همکارانی که خدمات پیامکی را به فروش میرسانند قانون های مربوطه را به نفع خود انجام نمیدهند و این به دلیل نااگاهی استفاده کنندگان است. به همین دلیل ایران پیامک این توصیه را به شما میکند که از هر سایتی که میخواهید پنل پیام های صوتی را خریداری کنید به این نکته دقت کنید.

ایران پیامک در چهار چوب قوانین فعالیت میکند تا خدمتی درست را ارائه دهد .

تلفن های تماس ایران پیامک : ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

وب سایت ایران پیامک : iransms.net

ارسال تبلیغات صوتی انبوه

ارسال تبلیغات صوتی انبوه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید