SEND TEST SMS

ارسال پیامک صوتی 722 بازدید ۱۷ آذر ۱۳۹۵

ارسال پیامک صوتی از شیوه هایی است که استفاده از آن گسترش یافته است. همه کسانی که تجارت میکنند بخوبی میدانند که تبلیغات میتواند چه تاثیری در جذب مشتری و پیشرفت انها داشته باشد به همین دلیل بسیاری از انها هزینه های سنگینی برای تبلیغات خود پرداخت میکنند. با داشتن پنل پیامک صوتی ایران پیامک نیازی به این هزینه های گزاف نیست. شما میتوانید نام خود را با استفاده از سامانه پیام صوتی به سراسر ایران ارسال کنید و به گوش مردم برسانید.

ارسال پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی به این صورت است که شما فایل صوتی که شامل تمام صحبت های راجب محصولتان و یا خدماتتان است را اماده میکنید. سعی کنید پیام صوتی که میخواهید ارسال کنید از جذابیت خاص برخوردار باشد و قابل شنیده شدن باشد تا اگر این پیام صوتی را به مخاطبین خود ارسال میکنید از حوصله انها خارج نباشد تا بتوانند پیام صوتی شما را تا پایان گوش کنند.

سامانه پیامک صوتی

پیامک صوتی چگونه ارسال میشود؟

به روش های مختلفی میتوانید پیامک صوتی ارسال کنید. البته ایران پیامک پنل صوتی را به گونه ای اماده کرده است که هر فردی بتواند به اسانی از آن استفاده کند و نیازی نباشد که فرد مورد نظر دارای مداراک عالی باشد تا بتواند با پنل پیامک صوتی کار کند. پیامک صوتی را میتوانید فقط به اشخاص مورد نظرتان ارسال کنید یا میتوانید پیام صوتی را به گونه ای اماده کنید که جنبه عمومی داشته باشد همه اینها بسته به هدف شما از تبلیغ و محصولتان دارد.

ارسال پیامک صوتی

ویژگی های برتر پنل پیامک صوتی ایران پیامک نسبت به دیگر پنل های موجود چیست؟

ایران پیامک تمام تلاش خود را انجام میدهد که خدمتی مفید ارائه دهد تا استفاده کنندگان از پنل پیامک صوتی رضایت کامل داشته باشد که به لطف خدا این اتفاق هم اکنون افتاده است. شما با خرید یک پنل پیامک صوتی از ایران پیامک میتوانید هدف خود را محقق کنید. به اینصورت که اگر شما میخواهید پیامک صوتی را فقط برای دانش اموزان ارسال کنید(ویژه اموزشگاه ها) یا میخواهید پیامک صوتی را برای استان خاصی ارسال کنید به کمک سامانه پیامک صوتی ایران پیامک به راحتی امکان پذیر است.

 

دیگر امکانات پنل پیامک صوتی چیست؟

با توجه به مطالب بالا هزینه شما بسیار کاهش میابد زیرا لازم نیست به همه ارسال کنید در صورتی که فقط قشر خاصی مد نظر شماست. علاوه بر آن شما میتوانید پیام های صوتی را بر اساس جنسیت مرد و یا زن ارسال کنید . میتوانید پیام صوتی را بر اساس گروه سنی و مشاغل ارسال کنید. میتوانید پیام های صوتی را امروز برای ارسال تنظیم کنید ولی در چند روز اینده ارسال شود.حتی میتوانید بر اساس پیش شماره و یا کد پستی پیام های صوتی را ارسال کنید . ارسال از روی نقشه و بسیاری امکانات دیگر…

سامانه پیام صوتی

چرا تبلیغ با استفاده از سامانه پیامک صوتی بهتر است؟

زیرا شما با استفاده از سامانه پیامک صوتی با مشتری تماس میگیرید و با ایشان به گونه ای دیگر صحبت میکنید. چون قبلا فایل صوتی اماده کرده اید که شامل صحبت های شماست و زمانی که پیامک صوتی ارسال میشود تلفن مخاطب زنگ میخورد و همه صحبت های شما را میشنود. همیشه صحبت کردن تاثیر گذار تر از نوشتن است زیرا گاها افراد وقت و یا حوصله خواندن نوشته ها را ندارند.

ارسال پیامک صوتی

ایا امکان ارسال پیام های صوتی به استان های دیگر نیز وجود دارد؟

بله . ایران پیامک دست شما را در ارسال پیام های صوتی باز گذاشته است. شما میتوانید به هر نقطه ای از کشور که میخواهید پیامک صوتی ارسال کنید. اگر شماره ها را داشته باشید که میتوانید بصورت دستی وارد کنید. اگر شماره ها زیاد باشد میتوانید در یک فایل اکسل ذخیره کنید و در شرایط مورد نیاز از آن استفاده کنید. فایل اکسل را میتوانید برای دسترسی بهتر کد گذاری و یا نام گذاری کنید که در صورت نیاز فقط کد مورد نظر را وارد کرده و پیام های صوتی ارسال خواهند شد.

ارسال پیامک صوتی

ایا با داشتن پنل پیامک صوتی میتوانیم درامدهای دیگر هم داشته باشیم؟

بله این امکان وجود دارد. شما میتوانید از پنل پیام صوتی برای تبلیغ دیگران استفاده کنید و از انها مبلغی را دریافت کیند ولی بهتر است که اگر میخواهید وارد این حرفه شوید نمایندگی سامانه پیامک صوتی ایران پیامک را دریافت کنید تا ازادانه بتوانید به کار تبلیغ مشغول شوید و در عین حال درامد بیشتری هم عایدتان شوید. البته باید بخوبی از شرایط و ضوابط داشتن نمایندگی و فعالیت های مربوط بهایشان اگاهی داشته باشید.

ارسال پیامک صوتی

چگونه میتوانیم نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک را دریافت کنیم؟

اگر واقعا به این کار علاقه دارد و میخواهید در این حرفه مشغول شوید ابتدا همه نسخه های نمایندگی ها که در جدول پایین قرار داده ام را مشاهده و اقدام به خرید کنید . اگر نمایندگی داشته باشید میتوانید فروش شارژ ، فروش پنل و فروش نمایندگی به افراد جدید هم داشته باشید که همه اینها سودی را برای شما می اورند.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پ هر ثانیهنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۳ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۲ ریال نامحدود۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

ارسال پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید