SEND TEST SMS

فرستادن پیامک صوتی 797 بازدید ۹ آبان ۱۳۹۵

فرستادن پیامک صوتی ایده ای نو برای تبلیغات محسوب میشود که مورد استقبال بیشتر مدیران فروش قرار گرفته است. پیام صوتی بخاطر این که مخاطب آ ن را میشنود تاثیر بیشتری بر مخاطب خواهد گذاشت . برای اینکه در اذهان عمومی بیشتر ماندگار شوید باید پیام صوتی شما بسیار زیبا و تاثیرگذار باشد . اگر بتوانید پیام صوتی را بصورت حرفه ای اماده کنید مطمئنا تاثیر بیشتری بر روی مخاطبین شما خواهد گذاشت. اگر شما خود میتوانید این کار را انجام دهید که هزینه شما  کمتر خواهد شد اما اگر فکر میکنید که خودتان نمیتوانید بصورت حرفه ای این کار را انجام دهید میتوانید از ایران پیامک کمک بگیرید تا با استفاده از بهترین گویندگان و بهترین میکس و موزیک  در قبال کمترین هزینه برای شما انجام دهد.

فرستادن پیامک صوتی

iran-sms-voice-sms

فرستادن پیام صوتی راهی است که شما میتوانید به وسیله آن خودتان را برای عموم بشناسانید و نام برند خود را به گوش آنها برسانید. برای اینکار کای است پنل پیام صوتی را از ایران پیامک دریافت کنید تا بتوانید پیام صوتی را ارسال کنید. اگر بتوانید یک دستگاه LBS نیز تهیه کنید بسیار بهتر خواهد بود و موفقیت بهتری خواهید داشت. به این موضوع حتما فکر کنید که اگر بتوانید یک تبلیغات موثر داشته باشید کسب و کار شما رونق میگیرد و میتوانید درامد چند برابری داشته باشید.از همین امروز شروع کنید تا شنیده شوید.

دستگاه LBS چیست؟

اگر شما دستگاه LBS را در مکان شرکت یا فروشگاه خود نصب کنید میتوانید تنظیم کنید که به همه افرادی که از آن حوالی تردد میکنند پیامک صوتی ارسال کنید. یعنی متراژی برای دستگاه در نظر میگیرید که مثلا در شعاع ۵۰۰ متری نصب LBS به همه افراد پیام صوتی ارسال شود در این هنگام تلفن مخاطب زنگ میخورد و پیام شما را میشنود

 

تاثیر پیام صوتی برای تبلیغات چیست؟

وقتی شما نامی را میشنوید بیشتر در خاطر شما خواهد ماند مخصوصا اینکه بعضی از افراد پیام های متنی را مطالعه نمیکنند ولی پیام های صوتی اگر طبق نکاتی که در بالا اشاره شد ضبط شده باشد ارسال شود شنونده را مجذوب خود میکند و نام شما در ذهن ایشان میماند .

 

برای ارسال پیام های صوتی باید دارای مهارت خاصی باشیم؟

نیازی نیست که شما در این زمینه دارای تخصص و مهارت باشید . فقط همین که بتوانید با کامپیوتر کارهای ابتدایی را انجام دهید و کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد میتوانید ، اموزش های لازم را ایران پیامک  ارائه میدهد و شما میتوانید به راحتی فعالیت کنید.

ایران پیامک سالهاست که در این زمینه به فعالیت میپردازد و میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد . میتوانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانید بهترین تبلیغات را انجام دهید. اگر میخواهید حرفه ای شنیده شوید  همین حالا اقدام کنید.

پیامک صوتی

فرستادن پیامک صوتی

تعرفه های مربوط به ارسال پیام های صوتی یکسان است؟

شما با مرور تعرفه ها ، تعرفه ای که بیشتر بکارتان میاید را انتخاب میکنید . تعرفه ها را در ادامه مطالب حتما قرار میدهیم تا با اگاهی و شناخت بیشتری تصمیم گیری کنید. تعرفه های ارسال پیام صوتی  برای هر ثانیه محاسبه میشود یعنی اگر شما پیام صوتی ۳۰ ثانیه ای داشته باشید و تعرفه شما ۱۱ ریال باشد مبلغ هر پیام صوتی شما به قرار زیر محاسبه خواهد شد؟

ریال ۳۳۰= ۳۰*۱۱

فقط باید توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی شما توسط گیرنده ناقص دریافت شود یعنی مخاطب پیام ۳۰ ثاینه ای را تا ثانیه ۱۲ گوش کند همان ۱۲ ثانیه برای شما محاسبه شود. بصورت زیر:

ریال ۱۳۲= ۱۲*۱۱

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

فرستادن پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید