SEND TEST SMS

ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی 764 بازدید ۲ آبان ۱۳۹۵

ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی در ایران پیامک یکی از خدمات حرفه ای این مجموعه است ، با توجه به اینکه شاهد پیشرفت روز افزون الکترونیک و ابزارهای تبلیغاتی هستیم . پنل پیامک صوتی نیز از این ابزار ها عقب نمانده و با یک ابتکاری نوین وارد عرصه شده و جایگاه ویژه ای را برای خود تثبیت کرده است .

ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی

ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی

با توجه به اینکه در این عرصه و ابزار تبلیغات سوالات زیادی پیش میاید . تعدادی از سوالات کاربران که از کارشناسان فروش ایران پیامک در روز میپرسند را در اینجا مطرح کرده و پاسخ انها را میدهیم . باید در نظر داشته باشید که در هر ابزار تبلیغاتی سختی و اسانی کارکرد با ان نیز وجود دارد . اما این را در نظر داشته باشید که ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی فوق العاده ساده و کاربردی است .

 question

بسیاری از سوالات مطرح شده از کارشناسان ایران پیامک در ارتباط با ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی به شرح زیر میباشد که در پاسخ آنها را نیز در پایین آن مشخص کرده ایم .

چگونه میتوان ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی را خودمان انجام بدهیم ؟

در ابتدا باید یکی از پنل پیامک صوتی را از نسخه های مستقر در پکیج ها انتخاب کرده و نسبت به تهیه ان اقدام و در نهایت از طریق ارسال مدارک پنل ها را نهایی کرده و سپس طبق آموزش های موجود در سیستم اقدام به ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی کنید .

 

هزینه ثبت پنل پیامک صوتی و تعرفه ارسال پیامک صوتی به چه صورت است ؟

با توجه به هزینه پرداختی در ارتباط با سامانه پیامک صوتی خود میتوانید به نسبت از ان بهره برداری کنید . برای اطلاعات بیشتر ، بهتر است پکیج های زیر را نیز با هم مقایسه کرده و یکی از انها را انتخاب کرده و تهیه بفرمائید .

تعرفه ها به شرح زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

آیا هزینه های فوق بصورت مدام العمر است و سال بعد هزینه ای پرداخت نمیگردد ؟

خیر ، سالیانه با ۸۰ % تخفیف امکان تمدید پنل وجود دارد . زیرا نگهداری سرور سامانه و توسعه ان هزینه های در بر دارد که باید از یک راهی تامین گردد . اغلب سامانه های که اعلام میکنند بدون هزینه سالیانه ارائه میدهند ، خودشان نمایندگی شرکت دیگری هستند و هزینه ای بابت توسعه و نگهداری سیستم را برای یکبار پرداخت کرده و برای نمایندگان و کاربران زیر مجموعه هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنند .

باید این را نیز در نظر داشت وقتی تعداد کاربران و نمایندگان بالا میرود با یک هزینه ای مناسب میتوان خدمات با کیفیت به انها عرضه کرد . در صورت که بصورت کاملا رایگان واگذار کنند در اینده نه چندان دور کیفیت خدمات پایین آمده و از خدمات بعدی آن سر باز می نهند .

 

چرا باید تبلیغات صوتی انبوه را باید انتخاب کنیم ؟

 

تبلیغات یکی از عوامل مهم در رشد تجارت شما است . حال ابزاری به وجود آمده است که میتوانند احساس را نیز به مخاطب انتقال بدهد . این یعنی یک تبلیغات فوق العاده . اگر تبلیغات خود را با یک متن حرفه ای و گوینده مطرح ضبط کنید که دیگر بهتر از ان امکان پذیر نیست که بشود .

 

idea

با چند ایده جالب و کاربردی به راحتی میتوانید خدمات خود را نسبت به سایر رقبا خود پر رنگ تر کنید . با این منظور که میتوانید از خدمات LBS استفاده کرده و مشتریان خود را در نزدیکی محل کسب درامد از آنها دعوت کرده تا به فروشگاه و یا غرفه شما نیز سری بزنند .

برای این کار کافیست به ماژول ارسال LBS در داخل پنل مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی آن را وارد کنید .

در صورتی که برایتان سوالی پیش امده میتوانید از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید