SEND TEST SMS

نمایندگی پیامک 708 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

افراد مختلفی دارای نمایندگی پیامک هستند و کارهای تبلیغاتی بسیاری انجام میدهند و حتی تبلیغات برای افراد و شرکت های دیگر را در قبال دریافت دستمزد ارسال میکنند. ولی هنوز بیشترین قشر مردم فکر میکنند که این پیام ها از طرف اپراتورهای تلفن های همراه انها ارسال میشوند در صورتی که موسسات ، شرکتها و حتی افراد با دریافت نمایندگی پیامک از ایران پیامک به راحتی با ارسال پیام کوتاه کسب درامد میکنند.

نمایندگی پیامک

در این مطلب میخواهم توضیح دهم که نمایندگی پیامک چیست و چه کارهایی میتواند انجام دهد. فردی که نمایندگی پیامک ایران پیامک را دریافت میکند جزء قوانین است که با نام تجاری خود اقدام به فعالیت کند. یعنی نمایندگان زیر مجموعه ایشان ، دیگر ایران پیامک را نخواهند شناخت چرا که شاید هم برای خریدها به سمت ایران پیامک بیاید.نمایندگان میتوانند با فروش خطوط اختصاصی، فروش پنل، فروش نمایندگی، فروش شارژ تجارت خود را شروع کنند.

چه مبلغی برای خرید نمایندگی پیامک باید پرداخت کنیم؟

با مبلغ کم، سرمایه کم، امکانات کم صاحب نمایندگی پیامک شوید. به جدول زیر توجه کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

تفاوت شماره تبلیغاتی و شماره خدماتی چیست؟

مدتی بود که اجازه دادن شماره خدماتی به همه مشتریان وجود نداشت. اما امروز این اجازه صادر شده است  که به افراد متقاضی خطوط خدماتی ارائه دهیم و یا خطوط تبلیغاتی انها را به خدماتی تبدیل کینم. میتوانید با دریافت خطوط خدماتی از امکانات این خطوط بهره مند شوید. خطوط خدماتی مشابه خطوط تبلیغاتی است با این تفاوت که با خطوط خدماتی فقط میتوانید پیام های اطلاع رسانی ارسال کنید در غیر اینصورت جریمه خواهید شد.

امکانات پنل پیامک ایران پیامک چیست؟

ارسال پیام های کوتاه در سرعت بالا و بصورت همزمان در ابعاد انبوه، گروهی، تکی، دریافت شماره ها از اکسل، قابلیت وب سرویس شدن، قابلیت ارسال به گروه سنی خاص، ارسال بر پایه جنسیت، ارسال منطقه ای و استانی و حتی کشور، ارسال با کد پستی، ارسال با LBS ، ارسال از روی نقشه، ارسال با دکل، ارسال زماندار، ارسال به پیش شماره های خاص و …

چطور در استفاده از پنل پیامک برنده شوید؟

برنده شدن به این مفهوم است که پیام تبلیغاتی شما موثر باشد. میتوانید به مشتریان خود جایزه دهید. کدهای تخفیف داشته باشید و مشتریان را از انها اگاه کنید. اتفاقات جدید را گزارش کنید. مثلا اگر دارای یک رستوران هستید کپن تخفیف برای مشتریان در نظر بگیرید، یا قرعه کشی جدید انجام دهید و یا حتی پخش موزیک قرار دهید و همه این موارد را از طریق پیامک به همه مشتریان خود اعلام کنید.

ایا تبلیغات در گوگل میتوانید مفید باشد؟

بله ، حتما همینطور است زیرا امروزه با بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی ، فروش های اینترنتی گسترش یافته است و ایران در رتبه نخست استفاده از خدمات اینترنتی قرار دارد پس مسلما تبلیغات در گوگل میتواند در فروش شما موثر باشد. همچنین تبلیغات در گوگل هزینه کمتری را نیز در بردارد.

بازاریابی پیامکی چیست؟

بوسیله بازاریابی پیامکی میتوانید با مشتریان سابق خود بیشتر تعامل داشته باشید و همینطور مشتریان جدیدی را نیز بدست اورید. با پنل اس ام اس میتوانید همه از از خدمات پیامکی خود مطلع کنید. کسانی که نمایندگی دارند علاوه بر اینکه میتوانند با تبلیغ فعالیت خود پنل بفروشیند میتوانند فعالیت های افراد درخواست کننده را نیز تبلیغ کنند .

نمایندگی پیامک

چرا باید بازاریابی پیامکی انجام دهیم؟

بازاریابی پیامکی را بدلایل زیر انتخاب کنید:

مخاطب قرار دادن اقشار مختلف جامعه       امکان منتشر شدن پیام شما توط مشتریان وجود دارد    سطح پوشش دهی بالا نسبت به روش های دیگر      هزینه ارسال پایین                                    در سرعت بالا ارسال میشود                                    امکان ارسال و دریافت پیام بصورت همزمان و…

نمایندگی پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید