SEND TEST SMS

نمایندگی پیامک 782 بازدید ۲۰ آذر ۱۳۹۵

نمایندگی پیامک

نمایندگی پیامک داشتن شغل بسیار پر درامد و در عین حال آسانی است. ایران پیامک دو نوع نمایندگی پیامک ارائه میدهد. یک نوع نمایندگی پیامک صوتی و یک نوع نمایندگی پیامک کوتاه که هر دو نوع نمایندگی پیامکی دارای انواع نسخه ها و تعرفه ها است. ایران پیامک پنل پیام کوتاه و پنل پیام صوتی را به همه علاقه مندان تبلیغات پیامکی ارائه میدهد.پیامک های صوتی و کوتاه میتواند شما را در عرصه تبلیغات سراسری یاری کند.

نمایندگی پیامک

نمایندگی که ایران پیامک بابت پنل پیامک صوتی و پنل پیام کوتاه در اختیار کاربران قرار میدهد کار تبلیغات را بسیار حرفه ای کرده است. زمانی که تبلیغات شما حرفه ای است ناخوداگاه نام شما هم در شمار حرفه ای ها به زبان می اید. هزینه کمتر ، پیشرفت کاری بیشتر. با داشتن نمایندگی پیام کوتاه حرفه ای شنیده شوید. تعدادی از سوالاتی که بسیاری از کاربران در مورد نمایندگی پیامک پرسیده اند را قرار میدهیم که شاید جزو سوالات شما هم باشد.

قیمت نمایندگی پیامک صوتی چقدر است؟

نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک دارای چند نسخه می باشد. در جدول زیر میتوانید آن را مشاهده کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پ هر ثانیهنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۳ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۲ ریال نامحدود۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

قیمت نمایندگی پیامک کوتاه چقدر است؟

نمایندگی پیامک کوتاه ایران پیامک مانند نمایندگی پیامک صوتی چند نسخه دارد. میتوانید از جدول زیر نوع نمایندگی خود را انتخاب کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

چگونه میتوانیم نمایندگی پیامک را دریافت کنیم؟

برای دریافت نمایندگی کافی ست به وب سایت ایران پیامک به ادرس iransms.net مراجعه کرده . نسخه مورد نظر را انتخاب کنید و خرید خود را بصورت انلاین انجام دهید. سپس تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را برای ایران پیامک ارسال کنید تا نمایندگی شما فعال شود و شروع بکار کنید.

چگونه میتوانیم نمایندگی پیام کوتاه را دریافت کنیم؟

مراحل دریافت نمایندگی پیامک صوتی مانند نمایندگی پیامک صوتی است. تنها در انتخاب نسخه ها با هم متفاوت هستند. در صورت وجود مشکل یا سوال میتوانید با کارشناسان ایران پیامک تماس بگیرید.

کاربرد پنل پیام کوتاه در چه مواردی است؟

پنل پیام کوتاه را در همه مواردی که میخواهید کار تبلیغات یا اطلاع رسانی انجام دهید میتوانید به کار گیرید. مثلا در کارخانه ها به مشتریان پیام کوتاه تسویه حساب ارسال میکنید و یا میتوانید تبریک در مناسب های خاص را برای مشتریان کارخانه ارسال کنید. در بانکها، مراکز بیمه، مدارس و دانشگا ها، شرکت ها، فروشگاه ها و هرجایی که شاید گاها به ذهن خطور نکند میتوانید پیام های بی نظیری برای جلب مشتری ارسال کنید.

کاربرد پنل پیام صوتی در چه مواردی است؟

پیامک صوتی و پیامک کوتاه هر دو از روش های تبلیغاتی محسوب میشود که به راحتی و ارزان میتوانید به سرتاسر ایران ارسال کنید. در همه مکان هایی که میشود از پیامک کوتاه برای تبلیغ استفاده کرد از پیام صوتی هم میتوانیم استفاده کنیم. ایران پیامک در هر دو پنل قابلیت های منحصری قرار داده است که به راحتی میتوانید با هر دو انها کار کنید.

نمایندگی پیامک

تفاوت بین پنل پیام کوتاه در چیست؟

در عملکرد و نوع ارسال هیچ تفاوتی با هم ندارند. هر امکانی که پنل پیامک کوتاه دارد پنل پیامک صوتی هم داراست. تنها تفاوت در نوع پیام است. پیام کوتاه متنی است هر متنی که در هر زمان خواستید را همان لحظه اماده میکنید و ارسال را انجام میدهید البته از پیام های قبلی هم میتوانید استفاده کنید. اما پیامک صوتی باید فایل صوتی حتما از قبل اماده شده باشد چون همان لحظه نمیتوانید پیامک صوتی جالب و مونتاژ شده اماده کنید.

نمایندگی پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید