SEND TEST SMS

پیام خوان صوتی 1,385 بازدید ۱۰ آبان ۱۳۹۵

پیام خوان صوتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد علاوه بر پنلی که به شما تعلق میگیرد یک بانک اطلاعاتی نیز به شما میدهد که میتوانید پیام های صوتی خود را بصورت گروه بندی شده و کاملا منظم ارسال کنید شما میتوانید به وسیله این بانک اطلاعاتی پیام ها را برای گروه خاصی ارسال کنید. به اینصورت که مثلا شما دارای یک دفتر خدمات بیمه هستید میخواهید پیام صوتی ارسال کنید به همه کسانی که مهلت بیمه انها رو به پایان است، در سیستم تنظیمات لازم را انجام میدهید و سپس به صورت خودکار پیام صوتی برای همه انها ارسال میشود . یکی از مزایایی که سیستم پیام صوتی نسبت به بقیه اطلاع رسامی ها دارد این است که تلفن مخاطب به صدا  در میاید و معمولا هم پاسخ داده میشود و حتما پیام شما را خواهد شنید.

پیام خوان صوتی

iran-sms-voice-sms

با پنل پیام صوتی شما میتوانید پیام ها ضبط شده را برای مخاطبین خود ارسال کنید اگر شما بتوانید یک دستگاه LBS تهیه کنید میتوانید در تنظیمات مربوط به ان مشخص کنید که پیام صوتی برای همه افرادی که در مسیر مکان شما هستند پیام صوتی ارسال شود فقط کافی است که متراژ پیام رسانی را مشخص کنید. LBS دستگاهی است که به مالک مکان مورد نظر یا مستاجر داده میشود که هم میتوانید آن را خریداری کنید و هم میتوانید اجاره کنید. میتوانید با LBS مشخص کنید که افرادی که وارد موسسه یا فروشگاه شما میشوند به محض ورود تلفنشان به صدا درآید و پیام خوش امد گویی شما را بشنوند

برای چه مکان هایی میتوان از پیام صوتی استفاده کنید؟

برای هتل ها زمانی که نام انها در لیست مهمان ها قرار گرفت

دفاتر بیمه: برای اطلاع از اتمام تاریخ بیمه انها

ازمایشگا ها: برای تاریخ جواب دهی

اموزشگاه ها: اطلاع از جلسات و آمورن ها

کارخانه ها: اطلاع از میزان بدهی مشتریان و تسویه حساب

اینها فقط بخش کوچکی از مکان های مورد نطر است.

ارسال از طریق LBS

پیام خوان صوتی

دستگاه LBS در چه مکان هایی قابل نصب است؟

مانند پنل میتوانیم از دستگاه LBS در همه مکان ها استفاده کنیم. مثلا در همان هتل به محض ورود اگر پیام خوش امد گویی برای مهمان ارسال شود (نه بعد از اینکه نام مهمان در سیستم هتل ثبت شد) احتمالا مهمان ترغیب شود که در هتل شما بماند. در فروشگاه های بزرگ اگر این امکان وجود داشته باشد مشتریان نیز با ذوق بیشتری وارد فروشگاه شما شده و احتمال خرید افزایش میابد.

برای پیام های صوتی چقدر باید هزینه کنیم؟

پیام های صوتی تعرفه های مختلفی دارند که در پیایان مطالب قرار خواهم داد تا بتوانید درست تصمیم بگیرید. پیام های صوتی برای هرثانیه محاسبه میشود. برای مثال اگر شما یک پیام صوتی اماده کردید که ۱۲ ثانیه است و تعرفه ای که انتخاب کرده اید ۱۱ریال است مبلغ پرداختی شما به ازای ۱۲ ثانبه میشود:

ریال ۱۳۲ =۱۱*۱۲

ایران پیامک نمایندگی پیام های صونی را نیز میتواند در اختیار شما قرار دهد . پیام های صوتی بخاطر اینکه مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است دارای درامد بالایی میتواند باشد . فقط کافی است ایتدا شما به درک کاملی از ارسال پیام های صوتی برسید تا بتوانید دیگران را مجاب کنید. برای اینکار میتوانید به مقالاتی که در این طمینه هستند رجوع کنید تا اطلاعات کامل و کافی داشته باشید. با ایران پیامک تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

پیامک صوتی

پیام خوان صوتی

هزینه و تعرفه پیام صوتی ایران پیامک چگونه است؟

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

تعرفه های مربوطه بصورت کامل در جدول بالا آمده است.

برای پیام های ارسال نشده باید هزینه پرداخت کنیم ؟

ممکن است شما پیام صوتی را ارسال کنید و تلفن مخاطب زنگ بخورد ولی مخاطب پاسخ ندهد یا مخاطب در دسترس نباشد اینگ.نه پیام ها جزو پیام های ارسال نشده به حساب میایند و د لیست ارسال مجدد قرار میگیرند اگر پیام دوباره ارسال نشده هزینه اینگونه پیام ها از شما دریافت نخواهد شد.فقط پیام هایی که ارسال موفق داشته اند مشمول هزینه میشوند.

ایران پیامک امادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات شما اعلام میکند. با ما تماس بگیرید تا پاسخ هر گونه ابهامی که در مورد پیام های صوتی داشتید را دریافت کنید با پیام های صوتی میتوانید به اوج تجارت و کسب و کار خود برسید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید