SEND TEST SMS

ریسلری پنل اس ام اس 706 بازدید ۲۹ آذر ۱۳۹۵

ایا میدانید که ایران پیامک ریسلری پنل اس ام اس را به افراد علاقه مند با کمترین هزینه ارائه میدهد! اگ همیشه به داشتن درامد بالا فکر میکنید، اگر میخواهید با سرمایه کم یک کار پر درامد راه اندازی کنید، اگر به دنبال کاری آسان هستید ، اگر میخواهید زودتر پله  های ترقی را بالا بروید ریسلری پنل اس ام اس ( نمایندگی پنل اس ام اس ) ایران پیامک را دریافت کنید. با داشتن نمایندگی به همه ارزوهای خود تحقق ببخشید.

ریسلری پنل اس ام اس

در اکثر موارد اگر بخواهید نمایندگی شرکت یا موسسه ای را داشته باشید، باید اولا هزینه های زیادی را متحمل شوید، دوما باید سرمایه هنگفت داشته باشید،سوم که از همه مهمتر است باید تخصص لازم در آن زمینه را هم دارا باشید. همه این موارد دست در دست هم میدهند تا به سختی بتوانید کار کنید اگر هر کدام از این موارد را نداشته باشید نمیتوانید به هدفتان برسید. ضمن اینکه اگر شرکتی را پیدا کنید که حاضر شود نمایندگی خود را به شما بسپارد!

در مورد ریسلری پنل اس ام اس چه میدانید؟

ایران پیامک در جهت کمک به جوانان و افراد بیکار و کارافرینی تصمیم دارد با شرایط اسانتر نمایندگی پنل های پیامکی خود را در اختیار شما قرار دهد. افرادی که توانایی بازاریابی دارند به راحتی میتوانند از پس کار برایند. البته نگران نباشید ایران پیامک دارای کادری مجرب است که میتواند با اموزش های خود شما را به یک فرد اگاه در این زمینه تبدیل کند تا به خوبی بتوانید با داشتن نمایندگی یک شغل مستقل برای خود داشته باشید.

برای دریافت نمایندگی پنل اس ام اس چه شرایطی لازم است؟

شرایطی که برای نمایندگان عزیر در نظر گرفته ایم بسیار اسان است. افرادی که قصد خرید نمایندگی را دارند باید ابتدا یکی از تعرفه های موجود را انتخاب کنید (ایران پیامک برای تمام نمایندگی ها و پنل های خود چند تعرفه دارد که به انتخاب شما تعرفه مورد نظر به شما تعلق میگیرد )، سپس از طریق وب سایت انتخاب خود را خریداری کنید و پرداخت انلاین داشته باشید. حتما تصویر کارت شناسایی خود را برای ما ارسال کنید تا اقدامات شما برای دریافت نمایندگی کامل شود. به همین راحتی نمایندگی دریافت کنید.

بعد از دریافت نمایندگی چگونه میتوانیم کسب درامد کنیم؟

فایلی در سامانه پنل اس ام اس قرار داده ایم که با مطالعه آن به راحتی میتوانید متوجه شوید که از کجا و چگونه باید اغاز کنید در صورتی هم که به مشکل برخورد کردید با ایران پیامک تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. شماره های ایران پیامک برای تماس : ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ میتوانید از طریق وب سایت و در قسمت تماس با ما نیز سوالات خود را مطرح کنید.

ایا از موارد درامدی نمایندگان ایران پیامک اطلاع دارید؟

نمایندگان اس ام اس چون برای خود و بصورت مستقل کار میکنند درامدهای متنوعی میتوانند داشته باشند. حتی باید با نام خود نه با نام ایران پیامک فعالیت کنید. به همین دلیل به راحتی میتوانید تعرفه های خود را به دلخواه مشخص کنید.حتی مبالغ فروش شارژ ها و پنل ها را نیز شما تعیین میکند . میتوانید شماره های اختصاصی درخواستی مشتریان را نیز به با تصمیم خود قیمت گذاری و به فروش برسانید. این موارد از سیستم های قیمت گذاری شما سرچشمه میگیرد و شما مسئولیت هدایت ان را برعهده خواهید داشت.

” ریسلری پنل اس ام اس ایران پیامک “

پنل های پیامکی ایران پیامک چه مزایایی دارند؟

از عمده ترین مزایای پنل اس ام اس ایران پیامک تنها به موارد زیر اشاره میکنم به دلیل بالا بودن موارد ، تنها بخش هایی که بیشترین کاربرد را داراست را بیان میکنم:

ارسال های منطقه ای- ارسال های محلی- ارسال بر اساس سن- ارسال بر اساس جنسیت مخاطبین- ارسال از طریق دکل- ارسال بر اساس موقعیت مکانی- ارسال از طریق کد پستی- ارسال از طریق پیش شماره مخاطبین- ارسا با نام تجاری- ارسال تکی و گروهی- ارسال با ورودی اکسل- ارسال مشاغل- ارسالبا نقشه و بسیاری از موارد دیگر…

ایا میدانید با سامانه sms ایران پیامک میتوانید ارسال های زماندار داشته باشید؟

بله. مسلما زمان هایی پیش خواهد امد که قصد ارسال پیامک دارید اما فرصت آن را ندارید و یا حتی میدانید که در زمان ارسال شما به اینترنت و کامپیوتر دسترسی ندارید و یا حتی شاید در جلسه ای باشید. به همین دلیل ایران پیامک این موارد را پیش بینی کرده است تا فعالیت های شما به موقع انجام شود. اگر تصمیم دارید پیامی در در روزهای اینده و یا حتی در چند ماه اینده ارسال کنید که احتمال اینکه ان را فراموش کنید میتوانید با ارسال زماندار پیام را امروز اماده ارسال کنید ولی در تاریخ مورد نظر به دست مخاطبین شما برسد.

ریسلری پنل اس ام اس

مبلغ دریافتی ایران پیامک بابت ارائه نمایندگی چقدر است؟

طبق جدول زیر میتوانید تعرفه خود را انتخاب کرده و مبلغ را واریز کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

ریسلری پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید