SEND TEST SMS

سامانه پیامک 708 بازدید ۲۳ آذر ۱۳۹۵

نمایندگی پنل اس ام اس

ایران پیامک برای تبلیغات بصورت صوتی و پیام کوتاه سامانه پیامک را راه اندازی کرده است. سامانه پیامک صوتی و سامانه پیام کوتاه ایران پیامک به شما در تبلیغات و اطلاع رسانی های عمومی و سراسری میتواند بسیار کمک کننده باشد. با داشتن سامانه پیامک میتوانید شخصا فعالیت ها و تبلیغات را کنترل کنید و به مرحله ای برسانید که نتایج مورد نظر را داشته باشد و برنامه ریزی دقیق تری برای ارسال ها داشته باشید.

سامانه پیامک

یکی از محاسن سامانه پیامک اینکه خودتان ارسال های صوتی و پیام کوتاه را انجام میدهید این است که دقیقا متوجه میشوید چند پیام ارسال شده و چه تعدادی جزو ارسال نشده ها هستند. هزینه ها برایتان کاملا روشن هستند و هر زمان که نیاز به تبلیغات مجدد داشتید میتوانید حتی در منزل وارد پنل پیامک صوتی و یا پنل پیامک کوتاه شوید و به هر نقطه ای که جزو اهدافتان بود پیام ارسال کنید.

چگونه میتوانیم سامانه پیامک را خریداری کنیم؟

برای اینکه پنل پیامک صوتی را داشته باشیم باید به وب سایت iransms.ir مراجعه کرده و انواع تعرفه ها را مشاهده کنید و بصورت کاملا انلاین خرید خود را انجام دهید. بعد از خرید حتما باید تصویر کارت شناسایی خود را برای ما ارسال کنید تا پنل پیام صوتی شما فعال شود. رمز و پسوردی به شما تعلق میگیرد که میتوانید وارد سامانه شوید البته تا زمانی که تصویر کاارت شناسایی را ارسال نکنید نمیتوانید ارسال انجام دهید.

چگونه میتوانیم سامانه پیامک را خریداری کنیم؟

خرید پنل پیامک کوتاه نیز مانند پنل پیامک صوتی انجام میگیرد. تنها تفاوت در نرخ و نوع تعرفه های این دو نوع است. قصد خرید هر کدام از پنل ها را که دارید حتما به نرخ ها توجه داشته باشید و حتما باید دقت کنید که کدام نوع از این تعرفه ها مناسب فعالیت های شما است و اینکه چقدر میخواهید هزینه کنید. اگر سوالی نیز در مورد خرید پنل ها وجود داشت میتوانید با شماره های ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ تماس بگیرید.

تفاوت بین سامانه پیامک صوتی و سامانه پیامک کوتاه در چیست؟

تنها تفاوت در نوع پیام است. پیامک بصورت صوت یا بصورت متن است. برای اینکه پیام های خود را بصورت صوتی ارسال کنید باید صدای ضبط شده همراه با مونتاژ و ویرایشات دیگر را اماده کرده باشید و در مواقع نیاز ارسال انجام دهید و پیام بصورت متن به این صورت است که هر زمان که قصد ارسال داشتید میتوانید پیام کوتاه را در همان لحظه تایپ و ارسال کنید و یا از پیام های پیش نویس ارسال ها را انجام دهید.

امکاناتی که سامانه های پیامکی دارند چیست؟

امکانات هر دو سامانه پیامکی مشابه هم است. در هر دو پنل میتوانید ارسال از روی نقشه، ارسال با LBD ، ارسال بر اساس جنسیت زن و مرد، ارسال بر اساس گروه های سنی، ارسال بر اساس مشاغل، ارسال بر اساس شهر، تنظیمات ارسال در اینده، ارسال از ورودی اکسل، وارد کردن شماره ها بصورت دستی و یا لست های موجود، بانک اطلاعاتی کاملا پیشرفته ، ارسال به سراسر ایران و … میتوانید ارسال داشته باشید.

موارد استفاده از سامانه پیامک در کجاست؟

استفاده از روش های نوین کارها را بسیار اسانتر کرده است. در هر کجا که حتی شاید فکرش را هم نکنید سامانه پیامکی میتواند کارساز باشد. مثلا یک نمونه کوچک اینکه در مدارس برای اینکه والدین را برای جلسات دعوت کنند نامه ای به دانش آموزان میدانند که شاید به دست والدین نمیرسید امروز با ارسال پیامک کوتاه به والدین دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت و با یک پیامک همه والدین را دعوت میکنید. در هتل ها پیام خوش امدگویی به مهمانان هتل، اژانس ها، مطب ها، باشگاه ها، شرکت ها، حتی برای اگهی جذب نیرو میتوان پیام کوتاه منطقه ای ارسال کنید و …

سامانه پیامک

آیا میخواهید پیام های تبلیغاتی انبوه ارسال کنید؟

گاهی لازم است که پیام های شما فقط به دست افراد محدودی برسد مثلا در سطح یک منطقه ، ولی زمانی هم وجود دارد که شما لازم میدانید پیام های کوتاه شما بدست افراد چند منطقه و یا در سطح چند استان و یا حتی در سطح کشور برسد. برای اینکار شما میتوانید از ارسال انبوه استفاده کنید. با استفاده از کلید ها و ابزارهای موجود در سامانه پیامک کوتاه میتوانید به راحتی و در چند دقیقیه بصورت همزمان پیام ها را به دست تعداد بیشماری از مخاطبین برسانید.

سامانه پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید