SEND TEST SMS

ارسال پیام صوتی 846 بازدید ۹ آذر ۱۳۹۵

ارسال پیام صوتی از جدیدترین روش های تبلیغاتی است. همه افرادی که میخواهند رونقی را در تجارت خود ببینند از پیامک صوتی استفاده میکنند. شما میتوانید با تهیه پنل پیامک صوتی از ایران پیامک ، سریعترین ارسال های پیام های صوتی را داشته باشید. سامانه پیامک صوتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد دارای بانک اطلاعاتی است که شما به سهولت میتوانید با ان کار کنید و مشتری های جدیدی را به مجموعه خود اضافه کنید.در ادامه خواهم گفت که چرا ارسال پیام صوتی ویژگی جذب مشتری را به خود اختصاص داده است.

ارسال پیام صوتی

۳

از روش ارسال پیام صوتی امروزه بیشتر مدیران فروش و بازاریابان استفاده میکنند تا بتوانند با افزایش تعداد مشتریان درامد بالاتری را داشته باشند. زمانی که شما پنل پیامک صوتی را خریداری میکنید اینگونه تصور کنید که نیروی جدیدی را به استخدام شرکت یا فروشگاه خود دراورده اید. زیرا واقعا هم اینگونه است. امروزه بازاریابان از پنل پیامک صوتی به جای استخدام نیروهای انسانی بازاریاب استفاده میکنند و موفقیت های بهتری را نیز کسب میکنند و هزینه های کمتری را نیز پرداخت میکنند.

نمایندگی پیامک صوتی

چرا از سامانه پیامک صوتی به جای بازاریاب میتوان استفاده کرد؟

این سوال را خیلی از افراد دارند. زمانی که یک شرکت برای بازاریابی محصولات خود افرادی را استخدام میکند که بازاریابی تلفنی و یا حضوری داشته باشند، اولا یک حقوقی باید به همه بازاریابان پرداخت کند، دوما مبلغی هم برای هزینه تلفن و ایاب و ذهاب بازاریابان پرداخت کند، سوما دفتری را برای ساکن شدن بازاریابان در نظر بگیرد تا در انجا کار خود را شروع کنند اما اگر از روش ارسال پیامک صوتی استفاده کند تنها فایل صوتی را اماده میکند و به همه افرادی که در نظر دارد ارسال میکند. به همین راحتی با هزینه کمتر به نتیجه بهتری خواهد رسید.

پنل-پیامک-صوتی-رایگان

چگونه میتوانید پنل پیامک صوتی را خریداری کنید؟

برای اینکه پنل پیامک صوتی را خریداری کنید ابتدا باید تعرفه های ایران پیامک را مورد بررسی قرار دهید که کدام تعرفه برای کار شما مناسب تر است . سپس تصمیم به خرید پنل پیامک صوتی بگیرید. تعرفه های ایران پیامک به شرح زیر است. نکته ای که باید بدان توجه کنید این است که تعرفه ها برا حسب ثانیه اعلام شده است و به ازای هر ثانیه محاسبه میشود.

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در اصفهان

هزینه پیامک های صوتی چگونه محاسبه میشود؟

پس از اینکه تعرفه خود را انتخاب کردید و پنل مورد نظر را خریداری کردید ، فایل صوتی خود را اماده میکنید یعنی همان صدایی که قرار است برای مخاطبین خود ارسال کنید؛ بر فرض مثال شما نسخه تجاری را خریداری کرده اید و فایل صوتی که اماده کرده اید ۱۵ ثاینه است برای محاسبه یک پیام صوتی باید۱۵ثانیه را در ۴۰ریال ضرب کنید حال اگر بخواهید ۵۰۰ پیام صوتی ارسال کنید برابر خواهد بود با ۱۵ثانیه ضربدر ۴۰ ریال ضدربدر ۵۰۰ عدد.

چرا ایران پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه است ؟

چرا ایران پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه است ؟

احتمال اینکه بعضی از پیام های صوتی ارسال نشود وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. بعضی از شماره ها خاموش اند، بعضی در دسترس نیستند، بعضی پاسخ نمیدهند و حتی امکان دارد بعضی افراد تا نیمه پیامک صوتی شما را گوش کنند در اینصورت مبلغ پیام هایی که اصلا ارسال نشده یعنی توسط مخاطب دریافت نشده عودت میشود و پیام هایی که تا نیمه توسط مخاطب دریافت شده تا همان ثانیه ای که مخاطب پیام صوتی را گوش کرده محاسبه میشود. یعنی اگر فردی پیامک صوتی شما را تا ثانیه ۱۲ گوش کند هزینه ان پیام به این صورت خواهد بود که ۱۲  ثانیه ضربدر ۴۰ ریال

ارسال پیامک صوتی را به چه روش هایی میتوانیم انجام دهیم ؟

پنل پیامک صوتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار داده است امکانات زیادی دارد و به روش های مختلفی قابلیت ارسال دارد. شما میتوانید پیام صوتی خود را بصورت تکی، گروهی، انبوه، منطقه ای، ارسال کشوری، ارسال بر اساس کد پستی صاحبان خطوط، ارسال به تلفن های ثابت، ارسال بر اساس مشاغل افراد، ارسال برا اساس جنسیت ارسال به گروه های سنی مشخص، ارسال شهری ، تنظیم ارسال پیام صوتی در اینده و … ارسال کنید.

به چه دلیل هنوز از اس ام اس تبلیغاتی استفاده می کنیم؟

به چه دلیل هنوز از اس ام اس تبلیغاتی استفاده می کنیم؟

شماره های مخاطبین را چگونه میتوانید وارد سامانه پیامک صوتی کنید؟

شماره های خود را هم میتوانید بصورت دستی وارد کنید این روش در صورتی مناسب است که میخواهید ارسال های تکی یا گروهی داشته باشید زیرا اگر بخواهید همه شماره ها را هر بار که میخواهید ارسال کنید دستی وارد کنید سخت خواهد شد. در سامانه پیامک صوتی امکان دریافتی از اکسل وجود دارد. شما میتوانید شماره های خود را بصورت گروه بندی شده در فایل اکسل ذخیره کنید و هر بار به هر گروهی که تمایل داشتید پیام صوتی ارسال کنید و شماره ها را از اکسل ورودی بگیرید.

ارسال پیام صوتی

برای ارسال پیامک صوتی چه ابزارهایی مورد نیاز است؟

لازم نیست شما ابزارها و امکانات پیچیده ای داشته باشید. برای ارسال پیامک صوتی باید یک کامپیوتر متصل به اینترنت داشته باشید و یک پنلی که از ایران پیامک دریافت میکنید البته شما باید بتوانید با کامپیوتر کار کنید. بقیه اموزش ها توسط متخصصین ایران پیامک به شما ارائه میشود و همینطور در سامانه پیامک صوتی فایلی را قرار داده ایم که میتوانید از ان هم کمک بگیرید.

در صوتی که سوالی در مورد خرید پنل پیامک صوتی داشتید و یا سوالی در مورد نحوه کار با سامانه پیامک صوتی ایران پیامک داشتید میتوانید با تلفن های : ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ تماس بگیرید.

ارسال پیام صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید