SEND TEST SMS

امکانات و تعرفه پیامک صوتی

پیامک صوتی

تاریخچه پیامک صوتی

تاریخچه پیامک صوتی از آنجای پدیدار شد که به راحتی ارسال کنند میتوانستند احساس خود را از طریق این ابزار انتقال بدهد . اما بصورت پیامک ارسال میشد . که نامش را voice chat نهادن ، این نوع ابزار برای تبلیغات طراحی نشده بود .

به همین دلیل مبتکران در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی ابزار پیامک صوتی را ایجاد و ان را به مرحله نهایی رساندن ، اولین شرکتی که پیامک صوتی را مشتریان ثابت خود ارسال کرد شرکت مخابرات استان تهران بود .

این شرکت از طریق فایل صوتی آماده به مشتریان تلفن ثابت خود پیامک صوتی ارسال کرد . از آن روی تمامی مراکز مخابرات برای اطلاع رسانی ها خود از این ابزار استفاده میکردند . این موضوع به سازمان ها و نهاد های دولتی سرایت کرد ، به همین ترتیب این سازمان ها و نهاد ها نیز برای اطلاع رسانی خود از این ابزار ها استفاده کردند .

اما پیامک صوتی زمانی پای در عرصه تبلیغات گذاشت که شرکت های زیر ساخت زیادی در این ابزار تبلیغاتی دخالت کرده و آن را بصورت اینترنتی توسعه دادند ، که در ادامه به انها اشاره کرده و توضیحات بیشتری درج خواهیم کرد !

ایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

ابـــزار ویـــــژه

ابزار نظر سنجی
بانک شماره
وب سرویس API
ارسال از روی نقشه
تولید شماره
ارسال به خطوط ثابت
ارسال به خطوط همراه
نمودار وضعیت
حذف شماره های ناصحیح
گالری اصوات
شارژ آنلاین
دفترچه تلفن پیشرفته
زمان بندی در ارسال
ارسال LBS
پشتیبانی
امکانات 20 % 40 % 60 % 80 % 100 %
تعرفه ارسال ( هر ثانیه ) 60 ريال 50 ريال 40 ريال 30 ريال 15 ريال
قیمت سامانه کاملا رایگان 24,970 تومان 49,530 تومان 74,510 تومان 99,580 تومان

 

 

کاربرد های پیامک صوتی

در سال ۲۰۱۰ میلادی امکانات جالبی به پیامک صوتی داده شد ، که بسیار جالب و پر کاربرد بود . با توجه به بازاریابی تلفنی افراد زیادی باید استخدام شده و تحت تعلیم بازاریابان حرفه ای قرار میگرفتند . این موضوع هزینه بسیار زیادی برای شرکت ها داشت ، امکان اینکه موفقیت انها بالای ۵۰ % باشد ، خیلی کم بود . اما با پیدایش ابزار پیامک صوتی ، شرکت ها برای بکار گیری از این افراد صرف نظر کردن و با یک پیامک صوتی تبلیغات خود را انجام دادن . در ضمن اگر مشتری همان زمان درخواست سفارش را میداد با فشار دادن یکی از دکمه ها به کارشناسان ان مجموعه انتقال داده میشد . این تکنولوژی یکی از کاربردهای پیامک صوتی بوده است .
.

ارسال از طریق LBS

یکی از پرکاربرد ترین امکان ارسال از طریق LBS است ، این موضوع به دو صورت امکان پذیر میباشد ، که در ادامه به آن اشاره میکنیم . مفهموم ارسال LBS به این منظور است ، مخاطبینی که در محدوده مشخص شده توسط شما وارد میشوند شماره های انها را میتوانید دریافت کرده و بلافاصله به ان پیام از پیش ضبط شده را ارسال کنید .اگر دقت داشته باشید در نمایشگاه کتاب از محدوده ای که وارد میشود تلفن همراهتان زنگ خورده و وقتی پاسخ میدهید پیام از پیش ضبط شده برای شما پخش میشود . در این نوع ارسال از تکنولوژی LBS استفاده میشود .۲برای استفاده از این نوع تکنولوژی به دو صورت زیر میتوان اقدام کرد .

استفاده از طریق نرم افزار اپراتور مستقر در پنل : در این قسمت شما به راحتی میتوانید با انتخاب اپراتور مورد نظر خود اقدام به ارسال پیام صوتی خود شده بدون اینکه هزینه اضافه ای پرداخت کنید (البته در حال حاضر این خدمات از سوی همراه اول مسدود شده است 🙁 ، امیدوارم در اینده نزدیک نیز ارائه دهنده این خدمات باشیم )

استفاده از طریق سخت افزار : در این نوع ارسال به ماژول درخواست ها مراجعه کرده و به منوی دستگاه LBS مراجعه کرده و آن را تهیه کنید . شرایط استفاده از دستگاه LBS به شرح زیر میباشد .

استفاده از این دستگاه بصورتی است که موقیعت مکانی کاربر شناسایی شده و به ایشان ارسال صورت میگرد .

برای ضبط صدا با کیفیت و صدای آشنا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید .
هزینه ضبط صدا برای پیامک صوتی ۱/۰۰۰٫۰۰۰ ریال میباشد
برای مشاهده نسخه نمایشی میتوانید به صفحه

 

 

 

اهمیت استفاده از پیامک صوتیاهمیت استفاده از پیامک صوتی از آنجایی شروع شد که فایل های صوتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما ضبط شده و چهره بسیار زیبایی به برندینگ کردن یک مجموعه ای داد ، یکی از دلایل موفق بودن پیامک صوتی این است که میتوان احساس شور و هیجان را از طریق صدا به مخاطب انتقال داد . به همین دلیل است که تبلیغات از طریق پیامک صوتی موثر تر از سایر تبلیغات است .در گذشته استفاده از این ابزار بسیار پر هزینه بود زیرا گویندگان مبالغ بالایی دریافت میکردن ، اما در حال حاضر گویندگان نام آوری وجود دارند که با صدای گرم و دلنشین متن درخواستی شما را تبدیل به فایل صوتی پر احساس میکنند .با در نظر داشتن این موارد تمامی کسب و کار ها از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرده و محصولات خود را تبلیغ میکنند . در نتیجه اهمیت استفاده از پیامک صوتی بیشتر از قبل است .ایران پیامک اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است.

 

مشاوره طلایی