SEND TEST SMS

پیام صوتی تبلیغاتی همراه اول 1,826 بازدید ۲۶ مهر ۱۳۹۵

پیام صوتی تبلیغاتی همراه اول از جمله خدمات نوین همراه اول به مشترکین است. به این صورت که شما میتوانید پیام صوتی که حاوی متن ضبظ شده شما است را برای جذب مشتری برای عموم مردم ارسال کنید حتی افرادی که همراه اولی نیستند و همچنین میتوانید برای تلفن های ثابت نیز پیام صوتی ارسال کنید.

پیام صوتی تبلیغاتی همراه اول

نمایندگی پیامک صوتی

امروزه راه های مختلفی برای جذب مشتری و شناساندن برند خود وجود دارد. یکی از این راهکار ها پیام صوتی است. به این روش که شما با پسوردی که با خرید پنل دریافت کرده وارد سیستم شده و پیام های ضبط شده خود را ارسال میکنید و بصورت خودکار تلفن ثابت یا همراه کاربران شما به صدا در میاید و صدای شما را خواهند شنید. مثلا شما اگر یک فروشگاه بزرگ لباس دارید و میخواهید تبلیغات انجتم دهید ، مشخص میکنید که همه افرادی که وارد حریم شما میشوند پیام صوتی دریافت کنند . و زمان پیام صوتی را به گونه ای تنظیم کنید که از زمانی که پیام صوتی شما به دست آنها میرسد ( اگر انها پیام را تا پایان گوش کنند) تا زمانی که پیام صوتی به پایان برسد به درب فروشگاه شما برسند ، این یک تبلیغ نو و جالب است و در ذهن مشتری میماند. حتی با این کار مشتری تشویق میشود که وارد فروشگاه شما شود. این خدمات را همراه اول در اختیار شما قرار خواهد داد.

چرا پیام صوتی تبلیغاتی همراه اول؟

همانطور که میدانید ابزارهای تبلیغاتی روز به روز در حال گسترش است . پیام صوتی یکی از راحت ترین و پرکاربرد ترین روش برای جذب کردن مشتریان است. زیرا تلفن کاربر به صدا در میاید و معمولا هم پاسخ داده میشود. اگر شما بتوانید پیام صوتی جذابی آماده کنید که کاربر را تشویق کنید که پیام صوتی را تا پایان گوش کند یک امتیاز مثبت کسب کرده اید.

تعرفه های پیام صوتی ؟

همراه اول تعرفه هایی را برا ی مشتریان خود در نظر گرفته است که تا با آگاهی کامل از هزینه هایی که قرار است پرداخت کنند اقدام به خرید پنل و ارسال پیام صوتی کنند. این تعرفه ها برای هر ثانیه از پیام صوتی محاسبه میشود و هزینه آن تنها برای پیام های صوتی موفق دریافت میشود. پیام هایی که بصورت ناموفق بوده اند یعنی کاربر تلفن خود را پاسخ نداده یا تلفن کاربر خاموش بوده، دریافت نمیشود. حتی برای پیام هایی که مشتری تا نیمه گوش داده باید همان چند ثانیه دریافت شود. پیام های موفق به پیام هایی گفته میشود که تا پایان پیام صوتی پخش شده باشد و یا نیمه پخش شده باشد که هزینه برا ی پخش های نیمه باید به اندازه ثانیه های پخش شده دریافت شود.

تعرفه ها به شرح زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

چرا خود را بصورت صوتی تبلیغ کنیم ؟

زیرا وقتی مشتری نام برند شما را میشوند ناخودآگاه نام شما را به ذهن میسپارد و نام شرکت و موسسه شما همیشه برای او نامی آشناست و شما را خواهد شناخت. این مسئله برای صاحبان مشاغل بسیار مهم است که مشتری آنها را بشناسد و بخاطر بسپارد.شما میتوانید با پرداخت هزینه های ناچیز در ذهن مردم باقی بمانید.

نکته قابل توجه این است باید حواستان به تعرفه ها باشد . همانطور که در بالا اشاره شد باید مبلغ هر پیام با توجه به ثانیه ای که مشتری پیام صوتی را گوش میکند برا ی شما محاسبه شود که البته بیشتر به این موضوع دقت نمیشود و شما ضرر خواهید کرد. ایران پیامک تابع این قانون است شما میتوانید پیام های صوتی خود را از طریق ایران پیامک ارسال کنید تا هم هزینه کمتری پرداخت کنید و هم مطمئن گام بردارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پیام های صوتی و پیام های تبلیغاتی میتوانید با کارشناسان ایران پیامک در تماس باشید تا با آگاهی کامل گامی نو بردارید.

تلفن های تماس: ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸  و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید