SEND TEST SMS

بهترین سایت ارسال sms رایگان را چگونه انتخاب کنیم ؟ 1,122 بازدید ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

بهترین سایت ارسال sms رایگان را چگونه انتخاب کنیم ؟

سامانه پیام کوتاه یکی از پر کاربردترین ابزار های تبلیغاتی است که به کسب و کار های مختلف کمک میکند تا با بهترین سایت ارسال sms رایگان اقدام به ارسال پیامک کنند ، این ابزار را میتوانید با فرا گیری در تمامی اموزش ها مدیریت و اقدام به عملیات ارسال کنید . برای درک بیشتر این مطلب همراه ما باشید .

 

سامانه پیام کوتاه چیست ؟ 

سامانه پیام کوتاه یکی از نرم افزار تحت وب است که از طریق آن میتوانید به صورت انبوه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید . این سامانه از چندین اپراتور پشتیبانی میکنند که میتوانیم به سرشماره های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰۱ ، ۵۰۰۰۲ ، ۵۰۰۰۴ ، ۵۰۰۰۵ ، ۵۰۰۰۶ ، ۵۰۰۰۷ ، ۵۰۰۰۸ ، ۵۰۰۰۹ ، خطوط ثابت و همچنین ارسال از سرشماره های ۰۹۹۰ اشاره کنیم .

 

بهترین سامانه ارسال پیامک را چگونه شناسایی کنیم ؟

برای یافتن بهترین سامانه ارسال پیامک کافیست از نظر اعتباری مجموعه مورد نظر را تست کنید تا متوجه شوید ایا مجموعه مورد نظر شما بهترین مجموعه ارسال پیامک است یا خیر ؟

تعرفه های آنها را بررسی کنید : ارزانی بیش از حد حاکی بر رو راست نبودن با مشتری است ، مثال : در سایت خود مینویسن تعرفه ارسال ۹۰ ریال ، زمان خرید شارژ ۱۰ ریال نرخ مصوب مجلس و ۹ % مالیات بر آن افزوده خواهد شد . فریب این گونه سایت ها را نخورید !

مهلت تست : از مجموعه مورد نظر ۴۸ ساعت زمان تست رایگان طلب کنید . در این ۴۸ ساعت موارد زیر را تست کنید و در صورت تایید بودن آن را دریافت کنید . 

Enable ارسال تست از تمامی اپراتور ها
Enable نحوه پشتیبانی ( تلفنی ، تیکت و آنلاین )
Enable تعرفه های ارسال بر اساس تبلیغات
Enable استعلام از مجموعه های که با انها کار کرده اند
Enable تست ارسال انبوه و نحوه گزارش گیری
Enable درصد بازخورد از پیامک های ارسالی
Enable خدمات جانبی و امکانات سیستم
Enable بانک شماره های آپدیت شده
Enable نحوه بازگشت هزینه بلک لیست مخابرات
Enable راهنمایی در ارتباط با ارسال هدفمند
Enable عملکرد شارژ حساب
Enable و …

در صورتیکه عملیات بالا تیک خورده اند با مجموعه مورد نظر کار کنید 

 

ورود به سامانه پیام کوتاه

 

بهترین سایت ارسال sms رایگان به چه صورت نمایان میشود ؟

اغلب در تبلیغاتی که واژه بهترین سامانه رایگان مشاهده میشود ، چند چیز دیگر هم نمایان میشود . یکی از آنها این است که تعرفه ارسال بالاتری دارند ، عدم دسترسی امکانات به تمامی امکانات را نیز شامل خواهد شد .

 

ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت را با بهترین روش پیش ببرید 

شما میتوانید با انتخاب بهترین مجموعه ارسال پیامک و اموزش های مورد نظر ان مجموعه اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه کنید ، مطمئن باشید اگر مجموعه درستی را انتخاب کرده اید ، جواب مطلوب را ردیافت خواهید کرد .

 

ارسال اس ام اس رایگان با شماره دلخواه خود را انجا بدهید !

ایران پیامک با ارائه دو خط اختصاصی رایگان به مشتریان به انتخاب خود این امکان را فراهم میکند که انها با شماره اختصاصی ارسال پیامک انبوه را انجام بدهند . این شماره ها نیز امکان دریافت پیامک را دارند .

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

 

ارسال اس ام اس از طریق کامپیوتر چیست و چگونه عمل میکند ؟

با استفاده از نرم افزار تحت ویندوز میتوانید از طریق کامپیوتر نیز اقدام به ارسال پیامک کنید ، ایران پیامک به این دلیل این امکان را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بصورت آفلاین نیز پیامک ارسال کنند . این نرم افزار به دو صورت عمل میکند ، آنلاین و آفلاین ، در صورتی که اینترنت نداشته باشید نیز بتوانید اقدام به ارسال پیامک کنید .

 

پنل ارسال اس ام اس چه امکاناتی دارد ؟

در پنل ایران پیامک امکانات زیر وجود دارد که میتوانید با بهره گیری از انها ارسال موفق و هدفمند داشته باشید ، این امکانات بصورت جداگانه بوده و نسبت به پرداخت هزینه شما برایتان فعالسازی خواهد شد .

 

Enable ارسال تکی و گروهی 

Enable ارسال از طریق دکل

Enable ارسال با نام تجاری 

Enable ارسال هوشمند

Enable ارسال زماندار

Enable ارسال از روی نقشه

Enable ارسال بین المللی

Enable ارسال کدپستی

Enable کدخوان

Enable  ارسال منطقه ای و محله ای

Enable ارسال از طریق LBS

Enable دفترچه تلفن 

Enable فیلتر پیامک

Enable نظر سنجی و مسابقه

Enable دایورت پیامک

Enable گنجینه پیامک و صوت

Enable منشی پیامک

Enable نوبت دهی 

Enable ارسال مشاغل و اصناف به تفکیک استان

Enable خطوط خدماتی

Enable ارسال به بلک لیست مخابرات

Enable درگاه عمومی ( شارژ آنلاین )

Enable تمامی درگاه های بانکی

Enable ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

Enable ارسال پیامک صوتی

Enable ارسال به شبکه های اجتماعی مجاز

Enable ارسال فکس انبوه

Enable ارسال سن و جنسیت

Enable ارسال ایمیل انبوه 

Enable فروشگاه انلاین

Enable امکان ارتقاء پنل بصورت آنلاین

Enable مشاوره انلاین و تماس آنلاین

Enable پشتیبانی مکانیزه 

Enable گفتگوی انلاین با کارشناسان

Enable پشتیبانی از تمامی اپراتورها

Enable همکاری با سایر سامانه ها

 

 

 

ارسال پیامک تبلیغاتی تلگرام

 

ارسال پیامک تبلیغاتی تلگرام چرا ممنوع شده است ؟

تبلیغات در شبکه اجتماعی تلگرام در اواخر سال ۱۳۹۴ ممنوع شد و کار گروه جرایم مصادیق رایانه ای با سایت های ارائه دهنده این خدمات برخورد ( فیلتر سایت ) کرد ، از طرفی تلگرام به موضوع حریم شخصی مخاطبین علاقه شدیدی نشان میداد و دوست نداشت تبلیغات در این نرم افزار صورت بپذیرد ، به همین دلیل با آپدیت های جدید از این موضوع جلوگیری کرد . از سوی دیگر به دلیل توهین به برخی از کاندید های نماینده مجلس دوره دهم و عدم نظارت بروی این تبلیغات از سوی دوبت ایران نیز این نوع تبلیغ ممنوع اعلام شده است .

برخی از این اپدیت ها به شرح زیر میباشد :

  • متن های یکسان و پشت سر هم باعث اسپم خطوط ارسال تلگرام میشود
  • لینک های تبلیغاتی و سایت های بیش اندازه باعث اسپم میشود
  • ارسال بیش از اندازه در روز به شماره های که جزو مخاطبین شما نباشد باعث اسپم شماره میشود ، این تعداد در گذر رمان کمتر شد
  • و …

تلگرام مدعی شده است که با هوشمند سازی این اپلیکشن از ارسال انبوه تلگرام تبلیغاتی مقابله کرده و اجازه همچین کاری را به سایرین نخواهد داد 

 

آیا بهترین سایت ارسال پیامک رایگان وجود دارد ؟

سود ارسال پیامک بسیار پایین است و تنها مجموعه های که سفارش بسیار بالا میتوانند از این موضوع سود قابل چشمگیری داشته باشند ، به همین دلیل سامانه های که در حال ارائه سامانه پیام کوتاه رایگان هستند ، تعرفه های ارسال خود را بالا تنظیم کرده اند ، این باعث میشود از طریق سامانه رایگان باز هم سود داشته باشند ، پس باید در نظر داشته باشیم که مجموعه زمانی که شکل میگیرد ، برای تحقق یافتن هدف های خود تلاش میکند ، بنابراین باید جمله “ آنها که به پنل پول نمیدهند ، پس چرا ما باید به انها پول بدهیم ؟ ” را از خود دور کنید . یک مجموعه ای که میتواند خدمات پشتیبانی ارائه کند شامل هزینه های است که شاید شما از انها اطلاعی نداشته باشید . نتیجه گیری میشود همچنین سایت های وجود دارند اما تعرفه ارسال انها بسیار بالا است

 

در چه زمانی میتوانیم از بهترین سایت ارسال اس ام اس رایگان استفاده کنیم ؟

در زمانی که شما ارسال بسیار پایینی دارید و فقط میخواهید یکبار ارسال انجام به صرفه نیست که بخواهید یک سامانه بخرید و برای آن هزینه کنید ، اما اگر ارسال های مکرر دارید و همیشه میخواهید از این ابزار قدرتمند تبلیغاتی استفاده کنید پیشنهاد میکنیم یکی از نسخه های ایران پیامک را دریافت کنید .

 

چگونه بهترین سایت ارسال sms را شناسایی کنیم ؟

هر سایتی که رتبه مناسبی در جستجوی گوگل دارد و یا در بهترین محل تهران قرار داد بهترین سایت ارسال پیامک نیست ! ، برای شناسایی این شرکت ها میتوانید با شماره های مشتریانشان تماس بگیرید و از نحوه کارکرد و نحوه پاسخگویی انها مطلع شود

 

 

مجوز های بهترین سایت ارسال اس ام اس چیست ؟

هر مجموعه که در عرصه تبلیغات پیامکی فعالیت میکند باید دارای مجوز های زیر باشد ، تا در صورتی که به مشکل خوردید بتوانید از سازمان های مربوطه پیگیری های لازمه را انجام بدهید .

  • نماد اعتماد الکترونیک
  • ساماندهی پایگاه های اینترنت
  • انجمن کارفرمایان پیامک

در صورتی که مجموعه مورد نظر دارای این سه مجوز باشد ، مجاز به ارائه خدمات مربوطه خواهد شد .

 

درگاه بانکی عمومی در بهترین سایت ارسال پیامک انبوه چه نقشی دارد ؟

نمایندگان میتوانند با فعال یا غیر فعال کردن درگاه های عمومی ، پرداخت انلاین را همیشه برای کاربران خود فراهم کنند ، معضلی که اکثر سامانه ها با ان دست و پنجه نرم میکنند این است که در صورتی که نماینده و یا مدیر مربوطه شارژ کافی برای خرید کاربر خود نداشته باشد ، شارژ آنلاین غیر فعال بوده و امکان اتصال به آن را نخواهند داشت ، اما در درگاه عمومی این اتفاق نمی افتد ، بلکه در صورتی که نماینده شارژ نداشته باشد مستقیما به درگاه عمومی متصل شده و عملیات شارژ با موفقیت انجام خواهد شد ، در این بین سود حاصله از شارژ به پنل نماینده و یا مدیر افزوده خواهد شد .

×××

برای دریافت بهترین سایت ارسال پیامک تبلیغاتی حتما با کارشناسان فروش ایران پیامک تماس حاصل کرده و در ارتباط با این موضوع راهنمایی دقیق تری دریافت کنید تا بتوانید به راحتی برای دریافت پنل از بهترین سایت ارسال اس ام اس تبلیغاتی  انتخاب و تهیه کنید . برای دریافت مشاوره میتوانید بصورت انلاین نیز با کارشناسان در ارتباط باشید .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید