SEND TEST SMS

بهترین سامانه ارسال پیامک 586 بازدید ۲۵ دی ۱۳۹۵

بهترین سامانه ارسال پیامک بدون اغراق متعلق به ایران پیامک است زیرا با کارشناسان و متخصصین مجرب سالهاست که در زمینه خدمات پیامکی فعالیت میکنند. سامانه پیام کوتاه ایران پیامک هوشمند است و دارای بانک اطلاعاتی کامل است بطوری که بدون وارد کردن شماره میتوایند به افراد ساکن در یک منطقه پیام کوتاه تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی ارسال نمایید. 

بهترین سامانه ارسال پیامک

یکی از امکانات موجود در سامانه پیام کوتاه مربوط به ارسال زماندار است. در ارسال زماندار میتوانید پیام هایی که قرار است که روزها یا ماه های اینده ارسال شود ولی امکان فراموشی وجود دارد را امروزه تنظیم کنید که در روز موعود به دست مخاطب شما برسد و هزینه آن نیز بعد از ارسال از حساب شما کسر میشود.

سامانه پیام کوتاه

پنل ارسال پیامک چیست؟

پنل اس ام اس یا همان ساممانه پیام کوتاه یک برنامه تحت وب است که میتوانید از طریق یک صفحه در اینترنت پیام های زیادی را اراسل و دریافت کنید. ضمن اینکه هزینه این نوع تبلیغات بسیار پایین تر از روش های تبلیغاتی دیگر است.

 

ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت به چه صورت است؟

ایران پیامک یک نسخه رایگان را به افرادی که میخواهند فقط یکبار از سامانه پیام کوتاه استفاده کنند و یا اینکه قبل از خرید سامانه را تست کنند قرار داده است. فقط کافی ست که بعد از دریافت آن ، سامانه را شارژ کرده و پیام های خود را ارسال کنید.

پنل اس ام اس مخابرات چه قیمتی دارد؟

نسخه رایگاننسخه حرفه اینسخه تجارینسخه شرکتینسخه ویژه
۰ ریال۲۴,۹۷۰ تومان۴۹,۵۳۰ تومان۷۴,۵۱۰ تومان۹۹,۸۵۰ تومان
 ۰ پیامک هدیه۲۰۰ پیامک هدیه۵۰۰ پیامک هدیه۹۰۰ پیامک هدیه۱۰۰۰ پیامک هدی

ارسال پیامک تبلیغاتی تلگرام

 نرم افزار ارسال پیامک انبوه چه تعداد ارسال را ساپورت میکند؟

شما میتوانید حتی هزار پیام را بصورت همزمان ارسال کنید خواهید دید که همه آن ها بصورت همزمان اماده ارسال قرار میگیرند و در چند دقیقه بدست مخاطب شما میرسند. برخی تصور میکنند که پیام ها یکی پس از دیگر یارسال میشود باید گفت که اگر بدین صورت باشد ساعت ها طول میشکد که همه پیام ها ارسال شود.

 

بهترین پنل اس ام اس کدام نسخه است؟

هر کدام از نسخه های موجود در جدول بالا دارای امکاناتی است که از نخه اصلی سرچشمه میگیرد. مثلا نسخه رایگان ۲۰% امکانات را دارا میباشد و نسخه ویژه ۱۰۰% امکانات را دارد. ولی در همه انها در هنگام ثبت نام ۴ شماره اختصاصی وجود دارد که ارسال های شما را پشتیبانی میکند.

 

چرا فکر مکنید بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه متعلق به ایران پیامک است؟

دلایل روشنی وجود دارد. برای درک صحت آن باید کمی جستوجوی اینترنتی انجام دهید. قیمت ها و تعرفه ها و امکانات سامانه پیام کوتاه ایران پیامک را با سایت ها و سامانه های دیگر مقایسه کنید. تفاوت را احساس خواهید کرد.

بهترین سامانه ارسال پیامک در ایران کدام است؟

باید گفت بعد از جستوجوهای لازم درباره امکانات و قیمت سامانه پیام کوتاه، درباره سرعت ارسال پیام ها نیز سامانه پیام کوتاه ایران پیامک بسیار بالا ست. باید گفت سامانه ایران پیامک هوشمند است و پیامک های شما بصورت هدفمند ارسال میشود.

بهترین سامانه ارسال پیامک رایگان تا چه زمانی اعتبار دارد؟

اگر نسخه رایگان را دریافت کرده اید که نیازی به تمدید آن نیست اما اگر نسخه پولی را دریافت کرده اید به مدت یکسال میتوانید از آن استفاده کتید بعد از یکسال به پرداخت ۴۰% مبلغ پنل اس ام اس میتوانید آن را تمدیدی کنید. یعنی ۶۰% تخفیف.

بهترین سامانه ارسال پیامک چیست؟

همه خدمات مربوط به سامانه پیام کوتاه و تبلیغات پیامکی را در اریان پیامک جستوجو کنید. علاوه بر خدمات جامع دارای پشتیبانی کامل برا یکاربران است. در صورت نیاز یا شماره های زیر تماس بگیرید تا از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید. ۰۲۱۴۴۵۳۱۵۰۱ و ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱

بهترین سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی

ارزانترین سامانه ارسال پیامک را با چه تعرفه ای خرید کنیم؟

  نام نسخه

تعرفه ارسال خطوط ۵۰۰۰۱

نسخه رایگان۱۳۵ ریالنسخه حرفه ای۱۲۰ ریال   نسخه تجاری۱۱۵ ریال نسخه شرکتی۱۱۰ ریالنسخه ویژه۱۰۵ ریال

بهترین سایت ارسال پیامک کدام است؟

سایت iransms.net را باز کنید تا با خدمات ایران پیامک بیشتر آشنا شوید. علاوه بر فروش سامانه پیام کوتاه امکان دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه نیز وجود دارد. ویزگی مهم استفاده از سامانه پیام کوتاه این است که حتی در منزل هم میتوانید همه امور را پشتیبانی کنید.

ارزانترین سامانه ارسال پیامک انبوه نمایندگی خود را با چه قیمتی ارائه میدهد؟

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین


بهترین سایت ارسال پیامک رایگان
 را در کجا جستوجو کنید؟

اگر در مرورگر خود جستوجو کنید نام ایران پیامک جزو بهترین سامانه ها ی پیامکی و البته ارزانترین است. سامانه های زیادی وجود دارد اما قیمت و امکانات ایران پیامک است که زبان زد همه سامانه های دیگر است. میتوانید مشتریان ما را در سایت ببینید با به صحت مطالب پی ببرید.

بهترین سایت ارسال پیامک انبوه چه کاربردی دارد؟

ارسال پیامک از دسته روش های نوین تبلیغاتی به شمار میاید. کاربرهای متنوعی وجود دارد. مثلا از سامانه پیام کوتاه میتواید در مدارس، دانشگاه ها، ادارات دولتی و خصوصی، هیئت های مذهبی، آزمایشگاه ها، تعمیرگاه ها، کارخانجات و…

بهترین سامانه ارسال پیام کوتاه چه قابلیت هایی دارد؟

امکان ارسال پیام های انبوه، ارسال پیام های انبوه، ارسال پیام های گروهی، ارسال زماندار، ارسال با بانک اطلاعاتی، ارسال با اکسل، ارسال با text، ارسال با دفترچه تلفن، ارسال با LBS، ارسال با بانک اطلاعاتی، منشی پیامکی، ارسال هوشمند، ارسال هدفمند و …

بهترین سامانه ارسال اس ام اس انبوه چند ساله است؟

به مدت یکسال میتوانید از سامانه پیام کوتاه استفاده کنید و بعد از یکسال آن را تمدید کنید تا مجدد بتوانید از آن استفاده کنید. همه نسخه های سامانه پیام کوتاه بجز نسخه رایگان باید تمدید شوند. مبلغ پرداختی بایت تمدید با ۶۰% تخفیف  ارائه میشود.

بهترین سامانه ارسال و دریافت پیامک ادغام شده است؟

بله. اگر یک سامانه پیام کوتاه دریافت کنید میتوانید از همه امکانات دریافت و ارسال پیام کوتاه استفاده کنید. دریافت پیام کوتاه میتواند در ثبت سفارشات پیامکی به شما کمک کند. یک نوع بااریابی محسوب میشود.

بهترین سایت ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه کاربران را هدایت میکند؟

پشتیبانی ما در تمام ساعات اداری انجام میشود. با شماره های ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱ تماس بگیرید و سوالات خود را پرسش کنید. میتوانید از طریق ارسال تیکت نیز سوالات خود را بپرسید.

بهترین سایت ارسال اس ام اس تبلیغاتی در سطح کشور است یا استان؟

اگر یک سامانه پیام کوتاه خریداری کنید میتوانید پیام هایتان را در سطح کشور هم ارسال کنید. بانک اطلاعاتی متعلق به کل کشور است. البته میتوانید ارسال های محله ای، منطثه ای، استانی نیز داشته باشید.

ارسال از نقشه در بهترین سایت ارسال sms رایگان چه مفهومی دارد؟

یعنی شما میتوانید با مشخص کردن منطقه مورد نظر خود برای دریافت پیامک کوتاه از روی نقشه، حتی مشخص کردن جنسیت افراد دریافت کننده پیام های خود را هدفمند ارسال کنید. میتوانید از روی نقشه منطقه انتخابی خود را بزرگ و کوچک کنید.

بهترین سایت ارسال اس ام اس رایگان درباره پیام های ناموفق چه حکمی میدهد؟

در اینجا باید گفت که دو بحث وجود دارد اگر پیام های شما بر اساس sendbase ارسال شود هزینه پیام هایی که بدلیل بلک لیست بودن ارسال نمیشود عودت میشود و اگر بر اساس deliver base باشد پیام هایی که بدلیل بلک لیست بودن، خاموش بودن و عدم دسترسی ارسال نمیشود عودت میشود. مشخص است که مورد دوم قیمت بالاتری دارد.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید