SEND TEST SMS

پیام صوتی 718 بازدید ۱۶ آذر ۱۳۹۵

پیام صوتی

پیام صوتی از جمله روش های تبلیغ است که امروزه بسیار مورد استفاده مدیران فروش قرار گرفته است و از راه ارسال پیامک صوتی مشتریانی زیادی را جذب کرده اند. ایران پیامک پنل پیامک صوتی را با امکانات بسیار پیشرفته در اختیار علاه مندان به تبلیغ صوتی قرار میدهد. شما با دریافت سامانه پیامک صوتی میتوانید نام برند خود را بصورت پیام های صوتی به گوش همه مردم برسانید و تبلیغات انبوه داشته باشید.

پیام صوتی

پیام صوتی

از جمله محاسن پیام صوتی این است که شما میتوانید نوشتار را در قالب گفتار بیان کنید و با یک پیامک صوتی هم خودتان را تبلیغ کنید و هم احساستان را به مخاطبین منتقل کنید. همیشه گفتار بهتر از نوشتار قابل درک است به شرط اینکه گفتارتان دانشین و قابل درک باشد. زمانی که برای مخاطبین پیامک صوتی ارسال میکنید سعی کنید در زمان های مناسب باشد مثلا تبلیغ فروشگاه لباس فصل و  ماه های خاصی را میطلبد.

پیام صوتی

چگونه میتوانیم پیام صوتی ارسال کنیم؟

برای اینکه بتوانید پیام صوتی ارسال کنید باید پنل پیام صوتی ایران پیامک را داشته باشید . میتوانید این پنل را خریداری کنید و هر نوع پیام صوتی که برای تبلیغ موسسه شما مناسب است و هدف شما را تکمیل میکند به همه مخاطبین مورد نظرتان ارسال کنید. کسانی که از پیامک صوتی استفاده میکنند بخوبی میدانند که با استفاده از آن میتوانند بسیار بدرخشند و کسب و کار خود را رونق دهند.

سامانه پیام صوتی

قیمت پیام صوتی چقدر است؟

برای اینکه تصمیم درستی بگیرید انواع نسخه های سامانه پیامک صوتی را در زیر قرار میدهم .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

چگونه میتوانیم پنل پیامک صوتی را شارژ کنیم؟

حتما نیازی نیست که شارژ پنل پیامک صوتی شما صفر شود میتوانید پنل خود را شارژ کنید و هر زمان که نیاز دارید استفاده کنید شارژ تاریخ انقضاء ندارد. میتوانید از وب سایت ایران پیامک بصورت انلاین شارژ کنید . فقط کافی ست مبلغ را اینترنتی پرداخت کنید و پنل شما شارژ شود.
پیام صوتی

ایا از پنل پیام صوتی میتوانیم برای تبلیغات دیگران هم استفاده کنیم؟

بله. این یک روش کسب درامدی به شمار میاید. شما میتوانید پنل پیامک صوتی ایران پیامک را دریافت کنید و علاوه بر اینکه محصولات خود را تبلیغ میکنید محصولات و شرکت های دیگر را نیز تبلیغ کنید و از طرف انها پیام های صوتی ارسال کنید و مبلغ دستمزد خود را از ایشان دریافت کنید . البته باید توجه داشته باشید که اگر پنل را برای تبلیغ نام خود خریداری کرده اید ولی میخواهید در کنارش کسب درامد کنید از تبلیغ محصولات دیگر که مشابه محصولات شماست اجتناب کنید.
پیام صوتی

چگونه میتوانیم پیام صوتی را اماده کنیم؟

پیام صوتی همان چیزی است که شما میخواهید به گوش بقیه برسانید. ابتدا متن پیام صوتی خود را اماده کنید و در نظر داشته باشید متن شما در برگیرنده همه مباحث مورد بحث شما باشد یا میتوانید جند نوع پیام صوتی متنوع اماده کنید این بسته به سلیقه و هدف شما دارد. پیام صوتی شما را کاملا حرفه ای نشان میدهد پس فایل صوتی که ضبط میکنید هم باید کاملا حرفه ای باشد .
پیام صوتی

ایا میتوانیم به استان های هم جوار هم پیام صوتی ارسال کنیم؟

بله . شما به هر استانی که مد نظر دارید میتوانید پیام صوتی ارسال کنید. لیستی از اطلاعات در پنل پیامک صوتی ایران پیامک موجود است که بوسیله آن میتوانید به همه صنف ها پیامک صوتی ارسال کنید. حتی قابلیت این وجود دارد که لیست مخاطبین را از اکسل وارد کنید و یا بصورت دستی وارد کنید. هم میتوانید پیام صوتی را به صورت تکی و یا بصورت گروهی و انبوه ارسال کنید.

پیام صوتی

شماره مخاطبین دخیره میشود؟

همنطور که در بالا اشاره شد میتوانید شماره ها را دستی و یا از اکسل وارد کنید. میتوانید زمانی که تعدا مخاطبین زیاد است فایلی در اکسل درست کنید و نام گذاری کنید. مثلا مشتریان، نماینده ها، فروشنده ها و … . هر زمان که به هر کدام از انهاکه میخواهید پیام صوتی ارسال کنید به راحتی از اکسل شماره ها را وارد کنید . یکبار این شماره ها را در اکسل وارد کنید و همیشه استفاده کنید.
مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید