SEND TEST SMS

پیام صوتی با ایرانسل 807 بازدید ۸ آبان ۱۳۹۵

با نرم افزار های جدیدی مانند پیام صوتی با ایرانسل که امروزه گسترش یافته است شما راحت تر میتوانید تبلیغات کنید. تبلیغات امروز مثل گذشته نیست بلکه روش های جدیدی خلق شد که افراد به انها هجوم اورده اند پیام صوتی با ایرانسل یکی از این نواوری ها است. اقدام همه برای استفاده از این سامانه ها و نرم افزارها به این دلیل است که همه انها بخوبی میدانند که یک تبلی خوب به چه اندازه میتواند در پیشرفت انها موثر باشد و کسب و کار انها را با پیشرفت گسترده ای روبرو کند.

پیامک صوتی

پیام صوتی با ایرانسل

پیام صوتی ایرانسل نرم افزاری تحت وب است که با سرعت و دقت و سهولت بیشتری میتواند شما را به هدفتان برساند . برای اینکه بتوانبد ا این خدمات استفاده کنید باید پنل پیام صوتی را خریداری کنید تا بتوانید با رمز کاربری و پسورد وارد سایت شده و پیام های صوتی که آماده کرده اید را برای مخاطبین خود ارسال کنید.

حتی صاحبان شرکت های معتبر و شناخته شده هم هیچ گاه دست از تبلیغ برنمیدارند زیرا به این نکته واقف هستند که دارای رقبای زیادی هستند که میتوانند جای انها را بگیرند. تبلیغات نشان داده که میتوانند چه بر سر یک شرکت بزرگ یا کوچک بیاورد. تبلیغات میتواند یک شرکت کوچک را از فرش به عرش بکشد و یک شرکت بزرگ را از عرش به فرش بیاورد یعنی اینکه شما باید حواستان باشد که تبلیغات درستی را ارائه دهید.

مشاوره طلایی

پیام صوتی با ایرانسل چه کاربردی دارد؟

علاوه بر اینکه شما میتوانید از پیام صوتی برای تبلیغات برند خود استفاده کنید میتوانید تصمیمات خود را نیز به گوش همه برسانید. مثلا شما قبلا برند خود را به وسیله پیام صوتی تبلیغ کرده اید میتوانید تخفیفاتی را که در نظر گرفته اید یا کالاهایی که جدید تولید کرده اید را به گوش مردم برسانید. پیامک صوتی هنوز جذابیت دارد به همبن دلیل وقتی نام برند شما با پیامک صوتی شنیده میشود در خاطر افراد بماند. به اینصورت است که شما پیام صوتی را اماده میکنید و به شماه های مخاطبین ارسال میکنید و تلفن همراه یا تلفت ثابت به صدا در میاید و صدای شا شنیده میشود. به همین راحتی شنیده شوید…

۲

برای چه مواردی میتوانیم از پیامک صوتی استفاده کنیم؟

مثلا شما میتوانید پیام صوتی خود را به گونه ای اماده کنید که از افراد بخواهید که به رستوران شما بیایند یا زمانی که وارد رستوران شما شدند برای انها پیام خوش امد گویی ارسال شوند یعنی به محض ورود به رستوران تلفن انها زنگ بخورد و به آنها بگویید که به رستوران ما خوش امدید. اینگونه مشتریان شگفت زده خواهند شد و برای امئن به رستورن شما راغب میشنوند نه بخاطر اینکه به انها زنگ زدید و خوش امد گفتید به این دلیل که شما در ذهن انها مانده اید.برای این کار باید یک دستگاه LBS  نیز تهیه کنید. LBS دستگاهی است که در محیط محل کار نصب میشود و با تنظیم متراژ ارسال پیامک به افرادی که در این متراژ وارد میشوند پیام صوتی ارسال میشود و گوشی آنها زنگ میخورد.این مثال کوچکی بود برای درک بیشتر…

 

چرا افراد به سمت پیام های صوتی روی می اورند؟

پیام های شنیداری بیشتر از پیام های متنی تاثیر گذار است. حتی افرادی که پیام های متنی را نمیخوانند پیام های صوتی و شنیداری را میشنوند و به ذهن میسپارند. یکی دیگر از دلایلی که پیام های صوتی رواج پیدا کرده این است که یک ایده نو است و نیازی به پیگیری و دوندگی ندارد . میتوانید در خانه بنشینید و با استفاده از یک کامپیوتر خانگی این کار را انجام دهید و نیازی که نرم افزار های خاص نیست و حتی نیازی نیست که شما دارای مهارت باشید ایران پیامک اموزش های لازم را ارائه خواهد داد.

برای اگاهی شما عزیزن تعرفه های موجود را در زیر قرار داده ایم تا با اگاهی انتخاب کنید:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

میتوانید با مقداری هزینه کسب و کار خود را متحول کنید و نام شرکت و موسسه خود را به گوش همه برسانید تا نامی آشنا باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در قسمت تماس با ما در سایت ایران پیامک با ما در ارتباط باشید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید