SEND TEST SMS

ارسال پیام صوتی همراه اول 1,279 بازدید ۲۰ مهر ۱۳۹۵

ارسال پیام صوتی همراه اول نیز در پنل پیامک صوتی ایران پیامک فراهم شد . در این امکان به راحتی میتوانید به مخاطبین همراه اول پیامک صوتی ارسال کرد . برای مثال از طریق سامانه پیامک صوتی همراه اول میتوانید به تمامی شماره های همراه اول موجود در یک منطقه پیامک صوتی ارسال کنید .

ارسال پیام صوتی همراه اول

با خرید پنل پیامک صوتی ایران پیامک به راحتی میتوانید امکانات زیر دسترسی پیدا کنید و به مخاطبین ارسال پیام صوتی همراه اول پیامک صوتی ارسال کنید  .

  • ارسال از طریق LBS
  • ارسال از طریق بانک شماره های منطقه ای – محله ای – کدپستی – سن و جنسیت – مشاغل و اصناف
  • امکان ارسال زماندار
  • امکان ارسال مجدد ( تلاش در ارسال های نا موفق )
  • امکان ضبط صدا با گویندگان مطرح
  • ارسال به صورت تکی و گروهی
  • ارسال به مخاطبین دفترچه تلفن
  • و …

ارسال پیام صوتی ایرانسل

گاهی اوقات به این فکر میکنیم که پیامک صوتی چه تاثیری میتواند در بخش فروش و بازاریابی مجموعه ما داشته باشد . باید در نظر داشته باشید که مشاغلی که با استفاده از ابزارهای نوین تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به انجام میرسانند بسیار موفق و قوی تر عمل میکنند .

 

ارسال پیام صوتی همراه اول چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد ؟

راه های مختلفی برای برند سازی وجود دارد ، اما ارسال پیامک صوتی میتواند یکی از برترین راه های تبلیغات در حال حاضر باشد . زیرا شما با صدا احساس خود را به مخاطبین انتقال میدهید

چگونه میتوانیم پنل پیامک صوتی را دریافت کنیم ؟

برای دریافت پنل صوتی از ایران پیامک کافیست ، یکی از پنل های تعریف شده در این مجموعه را نسبت به نیاز خود انتخاب کنید . سپس اقدام به شارژ پنل کنید و در نهایت به مخاطبین یا بانک شماره ها ارسال کنید

ایا هزینه ضبط فایل صوتی برای ارسال پیام صوتی زیاد است ؟

برخلاف تصور سایر کاربران ، با هزینه پایین میتوانید فایل صوتی خود را ضبط و با میکس جالب و صدای گویندگان مطرح برای کاربران خود به عنوان پیام صوتی ارسال کنید .

ایا هزینه پیام های ارسال نشده بازگشت داده میشود ؟

در پنل ایران پیامک هزینه پیام های ارسال نشده به پنل کاربری شما بازگشت داده میشود

در حالت برند سازی ، بر خلاف سایر شرکت های دیگر که میگویند بهتر است خودتان فایل صوتی را ضبط و ارسال کنید ، ایران پیامک پیشنهاد میکند به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید . امر برند سازی بسیار حساس بوده و با این اشتباه ممکن است برند شما اسیب بخورد . بهتر است این کار را به گویندگان مطرح صدا و سیما بسپارید . همیشه یادتان باشد گویندگی کار ساده ای نیست .

 

با پیدایش ابزارهای جدید تبلیغاتی شغل های نیز به وجود اماده که نام انها نمایندگی پنل پیامک صوتی نام دارد.

در صورتی که میخواهید شغل پردرآمدی داشته باشید حتما با دریافت نمایندگی سامانه پیامک صوتی ایران پیامک اقدام فرمائید . برای این کار کافیست با ما در ارتباط باشید .

راه های ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما موجود است .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید