SEND TEST SMS

سامانه پیام صوتی 1,304 بازدید ۲ آذر ۱۳۹۵

سامانه پیام صوتی

سامانه پیام صوتی جزو بهترین روش های تبلیغاتی محسوب میشود و استقبال کنندگان زیادی هم  دارد. اکثر شرکت ها و فروشگاه ها برای تبلیغات خود به سامانه پیام صوتی روی آورده اند. حال چرا تاکید میکنیم که پیام های صوتی از بهترین روش های تبلیغ است؟ برای دریافت پاسخ این سوال لطفا تا پایان مطالب با ما همراه باشید تا کاملا پیام صوتی را بشناسید. پیام های صوتی ابتدا توسط مخابرات مورد استفاده قرار گرفت.

سامانه پیام صوتی

iran-sms-voice-sms

ولی با پیشرفت تکنولوژی و طراحی ابزارهای جدید این امکان در اختیار سازمان های دولتی دیگر و حتی موسسات خصوصی قرار گرفت که بوسیله بستر اینترنت میتوانند پیام های تبلیغاتی و اخبارها را بصورت صوتی به تلفن همراه و تلفن ثابت مسترکین و مخاطبین خود ارسال کنند.

در واقع شما وقتی میخواهید پیام های صوتی خود را ارسال نمایید نیازی نیست که ابزارهای خاصی در اختیارتان باشد . شما از طریق سامانه ایران پیامک همه فعالیت های خود را انجام میدهید. طراحی سامانه پیام صوتی ایران پیامک بگونه ای است که شما به راحتی میتوانید همه کارها را انجام دهید.

در صورتی که به مشکل برخورد کردید میتوانید با مشاورین ایران پیامک در میان بگذارید. برای درک بهتر و بیشتر به ادامه مطالب خوب دقت کنید.

سامانه پیام صوتی

برای اینکه شما بتوانبد از این خدمات بهره مند شوید میتوانید بصورت انلاین و در چند دقیقه پنل پیامک صوتی ایران پیامک را خریداری کنید و نیاز به خرید و پرداخت حضوری نیست. پس از خریداری پنل پیامک صوتی رمز عبور و نام کاربری به شما داده میشود. شما میتوانید با استفاده از انها وارد پنل کاربری خود شوید.

پنل خود را به هر میزان که تمایل دارید شارژ کنید و شروع بکار کنید. خرید سامانه پیام صوتی برای افرادی که جویای کار هستند میتواند مناسب باشد. زیرا علی رغم اینکه کار سخت و تخصصی نیست میتواند درامد خوبی برای شما داشته باشد. حتی شما میتوانید باخرید پنل پیامکی فعالیت هایتان را در منزل انجام دهید.

نیازی نیست که حتما دفتر کار داشته باشید. حتی کسانی که به دنبال شغل دوم هستند میتوانند از سامانه پیام صوتی استفاده کنند و در کنار کار اصلی خود خدمات پیامکی هم ارائه دهند. با توجه به اینکه امروزه از سامانه پیام صوتی استفاده های زیادی برای تبلیغات و اخبار انجام میشود شما میتوانید مطمئن باشید که در اینده نچندان دور به درامد بالایی برسید.

حتی شما میتوانید نمایندگی نیز دریافت کنید و با خدمات بیشتری که ارائه میدهید سود بیشتری داشته باشید.

question

چگونه میتوانیم با پیام صوتی تبلیغات کنیم و یا خبر منتشر کنیم؟

قبل از اینکه بخواهید شروع به ارسال پیام های صوتی کنید ابتدا باید موضوع و متن پیام صوتی خود را اماده کنید و سپس ان را ضبط کنید. متن میتواند نوعی تبلیغ باشد یا میتواند خبری باشد.

پیام صوتی تبلیغاتی مانند اینکه یک فروشگاه بزرگ پوشاک یا یک رستوران بخواهد برند و مکان خود را تبلیغ کند تا همه را جذب فروشگاه و رستوران خود کند. خبری هم مانند اینکه شرکت مخابرات پیام صوتی برای تلفن ثابت شما ارسال میکند با این مضمون که اگر تا ۲۴ ساعت اینده قبض تلفن خود را پرداخت نکنید تلفن شما قطع خواهد شد.

از پیام های صوتی استفاده های متنوعی میشود. زمانی که فروشگاهی کالاهای جدیدی را وارد میکند و یا زمانی که برای محصولات خود تخفیف در نظر گرفته است و یا حتی فروشگاه جدیدی دایر شده باشد ، زمانی که شعبه جدیدی از یک فروشگاه بزرگ در مکانی افتتاح شده باشد و … میتوان از پیام های صوتی استفاده کرد.

از محاسن پیام صوتی این است که تلفن مخاطب که زنگ میخورد معمولا پاسخ داده میشود و پس از پاسخگویی شنیده میشود و شما مطمئن خواهید بود که پیام ارسال شده. در صورت عدم پاسخگویی و یا دردسترس نبودن و خاموش بودن تلفن همراه مخاطب، مبلغ هزینه شما عودت داده میشود.

نکته ای که باید در رابطع با فایل صوتی گفته شود این است که پیام صوتی را سعی کنید خودتان اماده و ضبط نکنید. زیرا زمانی که شما فایل صوتی را ارسال میکنید مخاطب صدای شما را میشنود و احساسات انتقالی شما را دریافت میکند.

سعی کنید پیام صوتی شما مانند تبلیغات شما حرفه ای باشد تا کاملا جذب کننده باشد. امروزه نام اوران رادیو و تلوزیون به راحتی این کار را برای شما انجام میدهندو شما با پرداخت هزینه ناچیز میتوانید فایل صوتی کاملا حرفه ای و مونتاژ شده دریافت کنید.

شما اگر نتوانید صدای خوبی را ارسال کنید شنونده در لحظه اول تلفن خود را قطع میکند و تبلیغ شما را گوش نمیکند و این یعنی شکست. پس در نظر داشته باشید که تبلیغات هزینه نیست. بااین کار میتوانید حرفه ای شنیده شوید.

tvideohelp

چگونه میتوانیم سامانه پیام صوتی را خریداری کنیم؟

ابتدا باید از سایت ایران پیامک با توجه به تعرفه ای که در نظر دارید پنل مورد نظر را خریدار کنید. بعد خرید پنل با رمز عبور و کاربری که به سرعت در اختیار شما قرار میگیرد وارد پنل کاربری خود شده و میتوانید شروع به فعالیت کنید.

میتوانید با خریداری یک پنل پیامک صوتی هم کسب و کار خود را تبلیغ کنید و هم برای کسب و کار دیگران تبلیغ انجام دهید و کسب درامد کنید. به این طریق با یک تیر دو نشان را هدف گرفته اید.

هم با تبلییغات صورت گرفته مشتریان جدیدی بدست خواهید اورد و هم از تبلیغاتی که برای دیگران انجام میدهید درامدی عاید شما میشود.به تعرفه هایی که در قسمت پایین برای شما قرار داده ایم دقت کنید و تعرفه مورد نظرتان را انتخاب کنید.بعد شروع به خرید کنید.

هزینه های سامانه پیام صوتی به شرح زیر میباشد .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

joinus-wana

سامانه پیام صوتی ایران پیامک ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید.

تلفن های تماس ایران پیامک برای تهران: ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و برای البرز :۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

همچنین میتوانید با ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید