SEND TEST SMS

سامانه ارسال پیامک صوتی 1,275 بازدید ۲۹ آبان ۱۳۹۵

با ایران پیامک صدای خود را به گوش مردم برسانید. شما میتوانید با سامانه ارسال پیامک صوتی نام شرکت و برند خود را به صورت حرفه ای تر تبیلغ کنید. به ایتصورت که شما با مخاطبین تماس میگیرید و به محض پاسخگویی ایشان فایل صوتی که قبلا اماده کرده اید برایشان پخش میشود. پیامک صوتی شما اگر بتواند ارتباط خوبی با مخاطبین برقرر کند یعنی شما موفق شده اید. کسانی که نام شما را از طریق پیامک صوتی میشنوند باعث میشود که برند شما همیشه نامی اشنا برای انها باشد.

سامانه ارسال پیامک صوتی

iran-sms-voice-sms

برای ارسال پیامک صوتی شما میتوانید فایل صوتی را خودتان اماده کنید ولی معمولا افراد کمی هستند که بتوانند این کار را بصورت حرفه ای انجام دهند . شما میخواهید تبلیغی حرفه ای برای کارتان انجام دهید پیشنهاد ایران پیامک این است که اماده کردن فایل صوتی را به افرادی که در این کار تخصص دارند بسپارید. ایران پیامک با سالها فعالیت در این کار و داشتن تجربه های بسیار میتواند این کار شما را انجام دهد.

چرا ایران پیامک پیشنهاد میکند که فایل صوتی را به ایشان واگذار کنید؟

شاید شما فکر کنید به دلیل اینکه باید هزینه ای بابت اماده کردن فایل صوتی به ایران پیامک پرداخت کنید پیشنهاد میکنیم که این کار را به ما بسپارید! درست است که اگر ایران پیامک این کار را برای شما انجام دهد هزینه ای دریافت میکند اما شما اماده کردن فایل صوتی را میتوانید به فرد دیگری که در این کار مهارت دارد بسپارید. دلیل اصرار ایران پیامک این است که چون شما میخواهید نام برند خود را به گوش مردم برسانید باید بگونه ای باشد که تاثیر گذار باشد. میتوانید فایلی اماده کنید که همراه با یک موزیک ملایم و صدایی رسا باشد. این کار باید به نحو احسنت مونتاژ شود.

مراحل سامانه ارسال پیامک صوتی چگونه است؟

شما ابتدا باید پنل پیامک صوتی را از ایران پیامک خریداری کنید. بعد از این کار به شما رمز عبور و کاربری تعلق میگیرد که شما با استفاده از آن میتوانید وارد سامانه ارسال پیامک صوتی شوید و شروع به کار کنید. البته حتما باید فایل صوتی شما آماده باشد. با استفاده از بانک اطلاعاتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد میتوانید پیام های صوتی خود را به هر صورتی که تمایل دارید ارسال کنید.بصورت تکی، گروهی و انبوه. در سامانه ارسال پیامک صوتی روش های مختلفی برای ارسال طراحی شده است که کاربران بنا به هدفی که دارند میتوانند از این روش ها بصورت دلخواه استفاده کنند.

برای ارسال پیامک صوتی نیاز به تخصص در این زمینه است؟

خیر. نیازی نیست که شما در این کار مهارت داشته باشید و یا از قبل در این زمینه فعالیت کرده باشید. بعد از خریداری پنل اموزش های لازم به شما داده میشود. حتی در سامانه فایل های اموزشی هم گنجانده شده تا در صورت لزوم به انها مراجعه کنید. هرصورت وجود مشکلات احتمالی میتوانید با پشتیبانی ایران پیامک تماس بگیرید.

کارشناسان ایران پیامک میتوانند پاسخگوی شما عزیزان باشند. از روش های مختلفی میتوانید سوالات خود را مطرح کنید. با استفاده از ایمیل، تماس با کارشناسان، قسمت تماس با ما در سایت ایران پیامک و تیکت.

ایران پیامک علاوه بر فروش پنل پیامک صوتی ، نمایندگی ایران پیامک را نیز در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.

نمایندگی پنل پیامک صوتی

پکیج های پنل پیامک صوتی به چه صورت است ؟

هزینه های پنل های پیامک صوتی به شرح زیر میباشد . شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید . نیاز نیست نگران باشید . پنل های پیامک صوتی امکان ارتقاء را دارند .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

 

چرا سامانه ارسال پیامک صوتی ؟

حال میخواهیم کمی در ارتباط با اینکه ، چرا صاحبین کسب و کار به این پنل ها نیاز دارنند سخن بگوییم . استفاده الزامی از این سیستم در زمانی شروع شد که تمامی رقبا از ابزارهای نوین تبلیغاتی استفاده کرده و به نوعی خودشان را مطرح کردند . از نظر روانشناسی نیز میتوانیم به این اشاره کنیم که افراد و مخاطبین با تبلیغات جدید عکس العمل مثبت نشان میدهند .

اهمیت استفاده از پیامک صوتی چیست ؟ 

همانطور که در بالا اشاره کردیم پیامک صوتی یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی محسوب میشود که با استفاده از ان میتوانید با کسب و کار خود رونق ببخشید . برای این کار کافیست عضو خانواده بزرگ ایران پیامک شوید .

 

امکانات پیامک صوتی

چه امکاناتی در سامانه ارسال پیامک صوتی وجود دارد ؟ 

امکانات بسیار زیادی در پنل پیامک صوتی وجود دارد که با عملکرد صحیح و به کارگیری انها میتوان در فروش خود تاثیر بالایی گذاشت . این امکانات در ادامه به انها اشاره خواهد شد .

مشاوره طلایی

ارسال منطقه ای و محله ای : در این نوع ارسال میتوانید به بانک مناطق و محله ها ارسال کنید . همچنین با انتخاب این امکان میتوانید استان و سپس شهر خود را انتخاب کرده و به ان منطقه ارسال خود را اجام بدهید

 

ارسال به مشاغل و اصناف : اب ارسال به مشاغل و اصناف میتوان ارسال هدفمندتری داشت . به همین دلیل بانک شماره های مشاغل و اصناف نیز در سیستم تعبیه شده است که به راحتی میتوانید با بهره گیری از انها اقدام به ارسال کنید

 

ارسال زماندار : با استفاده از ارسال زماندار به راحتی میتوانید در زمان معین اقدام به ارسال کنید . برای این کار کافیست نوع ارسال و زمان ارسال خود را تنظیم کنید تا در تاریخ  و ساعت مشخص ارسال شما صورت بگیرد .

 

دفترچه تلفن : در سیستم شما میتوانید مخاطبین خود را درج کنید تا از هرجای دنیا بتوانید به انها پیامک صوتی ارسال کنید . برای این کار کافیست که مخاطبین خود را در دفترچه تلفن خود ذخیره کنید .

ارسال از طریق LBS

ارسال از طریق LBS : برای ارسال LBS میتوانید به راحتی از طریق موقیعت مکانی کاربر اقدام به ارسال پیامک صوتی فرمائید . به فرض مثال شما میخواهید در شعاع ۵۰۰ متری خود ارسال پیامک به همراه پیامک صوتی داشته باشید . با این روش میتوانید به مخاطبینی که در شعاع معین شده شما هستند ارسال انجام دهید . یکی از مزایای این سیستم این است که ارسال به صورت انلاین انجام میشود .

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید