SEND TEST SMS

ارسال پیام صوتی با همراه اول 904 بازدید ۸ آبان ۱۳۹۵

ارسال پیام صوتی با همراه اول به شما این امکان را میدهد که به همه افرادی که در یک منطقه هستند و تلفن همراه با شماره همراه اول دارند و یا حتی به شماره های ثابت پیامک صوتی ارسال کنید. پیام صوتی بسیار راحتر و تاثیر گذارتر از پیام متنی و دیگر روش های تبلیغاتی محسوب میشود. زیرا ارسال کننده که به راحتی میتواند یام های ضبط شده را ارسال کند و دریافت کننده نیز فقط شنونده است.

ارسال پیام صوتی با همراه اول

پیامک صوتی

شما میتوانید پنل پیام صوتی همراه اول را خریداری کنید و از امکانات زیر بهره مند شوید:

۱- با خرید پنل بانک اطلاعاتی در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید پیام هایتان را به صورت طبقه بندی شده و کاملا حرفه ای ارسال کنید. بدین صورت که پیام ها را براساس کد پستی،مشاغل ، اصناف، بر اساس منطقه سکونت و … ارسال کنید با این بانک اطلاعاتی هدفمند فعالیت کنید.

۲- میتوانید پیام ها را تنظیم کنید که در هر زمان که میخواهید پیام برای مخاطب ارسال شود با این امکان حتی اگر در ان زمان مد نظر به کامپیوتر و اینترنت دسترسی نداشتید میتوانید از قبل پیام را اماده ارسال کنید.

۳- میتوانید با نصب LBS جذابتر فعالیت کنید.

۴- پیام هایی که ناموفق بوده اند بصورت خودکار ارسال مجدد داشته باشند

۵- ارسال پیام صوتی به همه مخاطبینی که در دفنرچه تلفن شما موجود است.

۶- امکان ضبط کردن صدا با هر فردی که تمایل دارید مثل گویندگان شناخته شده

۷- ارسال پیام صوتی بصورت انبوه، گروهی و تکی

۲

مزایای ارسال پیام صوتی همراه اول ؟

تفکر اینکه تبلیغات چه تاثیری در پیشرفت ما دارد و یا اینکه شرکت های معتبر و شناخته شده نیاز به تبلیغ ندارند کاملا اشتباه است. زیرا همه رقبا در حال فعالیت هستند و اگر شما به تبلیغ خود نپردازید گولی نمیکشد که از ذهن ها پاک میشوید و رقبا جای شما را خواهند گرفت. صدا تاثیر زیادی روی مخاطبین خواهد گذلشت. با پیام های صوتی تبلیغاتی شما میتوانید حس خرید و جذب را به مخاطبین القا دهید. حتی شما میتوانید هزینه های گزافی را متحمل شوید اما پیام صوتی مقرون به صرفه و جدید است.

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

چگونه شروع به ارسال پیام صوتی کنیم ؟

ابتدا باید پنل پیام صوتی را دریافت کنید بعد از شارژ کردن پنل و با استفاده از رمز کاربری که به شما تعلق میگیرد وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به ارسال یام کوتاه کنید. شما میتوانید از همه امکاناتی که در بالا به ان اشاره شد استفاده کنید.

چگونه میتوانیم پیام صوتی را ضبط کنیم ؟

شما میتوانید خودتان نیز این کار را انجام دهید اما اگر میخواهید بصورت حرفه ای تبلیغ کنید میتوانید با پرداخت هزینه های بسیار کم از ایران پیامک بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند. یک صدای ضبط شده همراه با میکس و موزیک بصورت کاملا حرفه ای…

حرفه ای شنیده شوید…

نکته ای که قابل ذکر است در مورد هزینه های پیام های ارسال نشده است، ایران پیامک مبلغ هزینه های پیام های صوتی ارسال نشده شما را عودت میدهد. البته همه همکاران این کار را انجام نمیدهند و این باعث بی اعتمادی افراد میشود ایران پیامک صادقانه فعالیت میکند و اعتماد شما را نادیده نمیگیرد.

علاقه مندان به داشتن نمایندگی پنل پیام صوتی میتوانند با ما تماس بگیرند و دارای شغل پر درامدی باشند.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید