SEND TEST SMS

ارسال پیام صوتی 851 بازدید ۶ دی ۱۳۹۵

ارسال پیام صوتی از اسان ترین راه های تبلیغاتی است. چرا که صحبت های خود را به اسانی برای همه مخاطبین خود ارسال میکنیم. افرادی هستند که زمان و حوصله خواندن تبلیغات متنی را ندارند اما زمانی که پیام های صوتی برای ایشان ارسال میکنید و تلفن خود را پاسخ میدهد صدای شما را میشنود. همیشه درک صدا از خواندن مطلب راحتر است. اگر متن شما طولانی باشد هزینه پیام صوتی کمتر از پیام کوتاه میشود. با خرید پنل پیام صوتی ایران پیامک تبلیغاتتان را آپدیت کنید.

ارسال پیام صوتی

تبلیغات امروزه جایگاه ویژه ای دارد. کسانی که برای محصولات و برند خود تبلیغات گسترده و با هزینه های زیاد انجام میدهند بخوبی میدانند که با تبلیغات چه جمعی را برای خرید محصولات خود دعوت میکنند به همین دلیل است که حتی شرکت های بزرگ که محصولات انها مورد استقبال عموم است نیز هیچ گاه دست از تبلیغات بر نمیدارند و سالیان دراز است که تبلیغات و اگهی های خود را ادامه میدهند. با پنل پیام صوتی ارزانتر و هدفمندتر تبلیغ کنید و تبلیغات خود را شخصا مدیریت کنید.

چگونه میتوانیم پیام های صوتی ارسال کنیم؟

زمانی که پیام صوتی شما اماده شده میتوانید با ارسال های متنوعی که ایران پیامک در سامانه پیام صوتی قرار داده است پیام های خود را ارسال کنید. میتوانید شماره های خود را در اکسل وارد کنید و در زمان های مورد نیاز از اکسل ورودی دهید. میتوانید برای ارسال های تکی و گروهی شماره ها را دستی وارد کنید. روش های مختلفی وجود دارد . حتی بانک اطلاعاتی در سامانه قرار داده ایم که به راحت میتوانید برای مشاغل مختلف در تمامی استان ها پیام صوتی ارسال کنید.

LBS چیست؟

هنوز افراد زیادی هستند که درباره دستگاه LBS اطلاعاتی ندارند. دستگاه LBS را میتوانید همراه با پنل پیام صوتی دریافت کنید و در محل خود نصب کنید. در تنظیمان میتوانید شعاع مربوطه را مشخص کنید که افرادی که وارد این شعاع میشوند پیام صوتی شما را دریافت کنند. این متراژ میتواند تا ۴۰۰ متر باشد. حتی میتوانید طوری تنظیم کنید که فقط افرادی که وارد مکان شما میشنوند پیام صوتی دریافت کنند. شماره های عابرین توسط دستگاه دریافت و به پنل ارسال میشود . پنل پیام صوتی نیز به این اشخاص پیام صوتی ارسال میکند.

ایا میتوان در هنگام شنیدن پیام صوتی سفارش مشتریان را دریافت کرد؟

بله. این مورد امکان پذیر است. مثلا شما پیام صوتی ارسال میکنید و پایان پیام به اینصورت است که اگر میخواهید محصول ما را خریداری کنید عدد ۵ را فشار دهید و یا برای پخش مجدد پیام میتوانید عدد ۲ را ارسال کنید و یا همان شماره را شماره گیری کنید، در صورتی که شما دارای شماره اختصاصی باشید میتوانید همه این موارد را انجام دهید. مثلا زمانی که مشتریان عدد ۵ را ارسال میکنند شما از طریق سامانه متوجه دریافت سفارش محصول میشوید.

چگونه میتوانیم پیام های صوتی را اماده کنیم؟

برای اماده کردن پیام های صوتی باید بسیار دقت کنید. زیرا شما از روشی برای تبلیغات استفاده میکنید که شما را حرفه ای نشان میدهد. میتوانید از افرادی که در این کار مهارت دارند کمک بگیرید که یک فایل صوتی منظم و مونتاژ شده و با کیفیت در اختیار شما قرار دهند. ایران پیامک با استدیو ضبط صدا و با همکاری برترین های رادیو میتواند پیام های صوتی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهد.

هزینه ارسال پیام های صوتی چقدر است؟

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

چگونه پنل پیام صوتی را باید نصب کنیم؟

این سوال یکی از اساسی ترین سوالاتی است که کاربران همیشه دارند. زمانی که شما پنل پیامک صوتی را خریداری میکنید در واقع یک برنامه تحت وب را خریداری کرده اید و نیازی نیست که برنامه خاصی بر روی کامپیوتر شما نصب شود. بعد از خریداری پنل رمز و پسوردی در اختیارتان قرار میگیرد که بوسیله آن میتوانید پیام های صوتی خود را ارسال کنید.

ارسال پیام صوتی

چگونه حرفه اید شنیده شوید؟

برای اینکه تبلیغات درست داشته باشید مواردی را باید رعایت کنید.

۱- باید زمان مناسبی را برای ارسال پیام های صوتی در نظر بگیرید.

۲- باید پیام صوتی شما مناسب و جذب کننده باشد.

۳-با استفاده از امکاناتی که پنل پیام صوتی در اختیار شما قرار داده است ارسال های هدفمند داشته باشید.

ارسال پیام صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید