SEND TEST SMS

صدای آماده جهت پیامک صوتی 2,032 بازدید ۲۲ آذر ۱۳۹۵

شاید تا بحال صدای آماده جهت پیامک صوتی شنیده باشید. ایران پیامک برای کسانی که پنل پیامک صوتی و یا نمایندگی سامانه پیام صوتی خریداری میکنند پیام های صوتی اماده میکند . زیرا همه افراد این توانایی را ندارند که بخواهند پیام صوتی را خودشان ضبط کنند. به همین دلیل برای اینکه کار انها اسانتر شوید و سریعتر پیش بروند پیام صوتی که مد نظر انهاست را اماده و اراده میدهد.

صدای آماده جهت پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی

صدای آماده جهت پیامک صوتی را کاملا حرفه ای تحویل میدهد. ایران پیامک استدیو ضبط صدا دارد و میتوانید با بهترین کیفیت و برترین مونتاژ پیام صوتی شما را اماده کند. پیام های صوتی را با صدای بهترین گویندگان ضبط می کند. در پیام صوتی چون شما نام خود را بصورت حرفه ای تبلیغ میکنید باید فایل صوتی شما هم کاملا حرفه ای به نظر اید.

پیام صوتی ضبط شده باید دارای چه ویژگی باشد؟

پیام صوتی که میخواهید ارسال کنید باید منحصر به آن موسسه باشد . باید به گونه ای اماده شده باشد که وقتی برای مخاطبین ارسال میشود رغبت داشته باشند که تا پایان پیام صوتی را گوش کننند. اگر پیام صوتی شما با صدای یک گوینده برتر و شناخته شده و همراه با یک مونتاژ قوی و موزیک ملایم باشد شنیدنی تر خواهد بود. در انتخاب پیام صوتی خود دقت کنید که سرنوشت ساز است.

پیام های صوتی از پیش اماده شده نیز موجود است ؟

بله. گاها پیام های صوتی در مکان ها و شرایط خاص بصورت مشابه استفاده میشود. این نوع پیام های صوتی در استدیو ضبط صدای ایران پیامک اماده میشود و در اختیار کسانی که به آن نیاز دارند قرار میگیرد. کافی ست با ایران پیامک تماس بگیرید و موضوع خود را بیان کنید تا اگر در پیام های صوتی اماده شده وجود نداشت در صورت درخواست برای شما آماده خواهیم کرد.

چقدر طول میکشد که پیام های صوتی سفارشی را تحویل دهید؟

ایران پیامک سالهاست که در زمینه پیام های صوتی و پیام کوتاه فعالیت میکند. به همین دلیل میتواند در کمترین زمان ممکن پیام صوتی شما را اماده کند. البته بستگی به شما هم دارد که چقدر همکاری کنید و پیشنهادات ما را قبول یا رد کنید. انتخاب نام گوینده و اینکه در پیام صوتی چه چیزی قرار است گفته شود را نهایتا شما تعیین می کنید پس اگر عجله دارید باید سریعتر تصمیم بگیرید.

 هزینه های اماده کردن پیام صوتی چقدر است؟

در اینجا زمان پیام های صوتی بسیار مهم است. حتی نوع پیام صوتی نیز بسیار مهم است. بعضی افراد میخواهند پیام صوتی انها را فقط یک گوینده اجرا کند، بعضی با دو گوینده موافق هستند. بعضی موزیک ملایم همراه پیام صوتی را میخواهند بعضی نمیخواهند. متنی که برای پیام صوتی شما طراحی میشود نیز مهم است و بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد .

برای ارسال سفارش ضبط پیام صوتی پگونه باید اقدام کنیم؟

میتوانید با کارشناسان ایران پیامک تماس بگیرید که هم از قیمت پیام های صوتی اماده و سفارشی مطلع شوید و هم سفارش خود را اعلام کنید. برای تماس با ایران پیامک میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸  و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

فقط برای پیام های صوتی ضبط صدا انجام میدهید؟

همانطور که در بالا اشاره شد ایران پیامک پیام های صوتی را نیز اماده میکند که در موارد مشابه کاربرد دارد. مانند اماده کردن صدا برای تلفن گویا، سانترال، تیزر تبلیغاتی، پیام های صوتی، منشی تلفنی و …همه این خدمات را با برترین گویندگان رادیو انجام میدهد.

صدای آماده جهت پیامک صوتی

ایا استفاده از صدای گوینده خاص تاثیری در کسب و کار دارد؟

جتما همینطور است. اگر شما از یک گوینده ای استفاده کنید که کاملا شناخته شده باشد و همه افراد او را بشناسند مسلما هنگام دریافت پیامک صوتی تا انتها پیام صوتی شما را گوش میکنند و ترغیب میشوند که به سراغ شما بیایند. حتی اگر از یک گوینده مشهور و حرفه ای برای پیام های صوتی خود استفاده کنید خودتان را حرفه ای معرفی کرده اید.

صدای آماده جهت پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید