SEND TEST SMS

پیامک صوتی 1,399 بازدید ۱ آذر ۱۳۹۵

اگر میخواهید نام شرکت و برند شما به گوش عموم مردم برسد از پیامک صوتی ایران پیامک استفاده کنید. با پیام صوتی همان چیزی را که دوست دارید مخاطبتان از شما بداند  را برایش ارسال کنید. با پیامک صوتی میتوانید با مخاطبان خود صحبت کنید و احساسات را به انها منتقل کنید.

سامانه پیامک صوتی

پیامک صوتی

یکی از عمده ترین محاسن پیامک صوتی این است که وقتی تلفن مخاطب شما زنگ میخورد به محض اینکه تلفن خود را پاسخ میدهد صدای شما را خواهد شنید پس شما مطمئن خواهید بود که پیام شما شنیده شده است.

اگر تبلیغات شما جنبه عمومی دارد میتوانید پیام های صوتی خود را برای همه بدون در نظر گرفتن شغل و سن افراد برای انها ارسال کنید اما اگر شما از تبلیغاتان هدف خاصی داشته باشید مثلا بخواهید صدای شما بدست افراد بین ۱۸ تا ۲۵ سال برسد میتوانید پیام ها را فقط برای انها ارسال کنید. در ادامه بیشتر راجب این قسمت توضیح خواهم داد که چگونه میتوانید این کار را انجام دهید.

ایران پیامک پنل پیامک صوتی خود را بگونه ای طراحی کرده است که دسترسی به آن بسیار اسان است و همه افراد یه راحتی میتوانند با پنل کار کنند. ایران پیامک با سالها تجربه در امور مربوط به پیام های صوتی ، پیام کوتاه و طراحی وب سایت ، میتوانند در جرات بگویند که در این زمینه جزء برترین ها هستند.

با دریافت پنل پیام صوتی میتوانید از پشتیبانی کامل ایران پیامک بهره مند شوید و همه اموزش های لازم در این زمینه به شما ارائه خواهد شد.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری هم داشتید در سامانه مربوط فایل های متنی نیز قرار داده شده است که میتوانید از انها نیز استفاده کنید. اگر شما میخواهید از پیام صوتی که امروزه از پرطرفدارترین نوع تبلیغات محسوب میشود استفاده کنید باید پیام صوتی هایی را که میخواهید بعنوان پیام صوتی ارسال کنید نیز کاملا حرفه ای طراحی شده باشد. به اینصورت که از صدای کسی که استفاده میکنید دلنشین باشد.

به این شکل نباشد که شنونده به محض شنیدن تلفن خود را قطع کند! اگر میتوانید این کار را خودتان انجام دهید و بصورت تخصصی مونتاژ کنید که هزینه شما مقداری کاهش میابد اما اگر فکر میکنید که نمیتوانید این کار را انجام دهید ، میتوانید اماده کردن فایل صوتی را به ایران پیامک بسپارید تا با استفاده از گویندگان برتر کار شما را به اتمام برسانند.

smsusage

اشخاصی هم که بدنبال کار هستند یا حتی به دنبال شغل دوم هستند میتوانند پنل پیامک صوتی دریافت کنند و شروع بکار کنند.برای اینکار لازم نیست حتما تحصیلات عالیه داشته باشید فقط کافی است که بتوانید با کامپیوتر کار کنید . اموزش های لازم نیز به شما داده خواهد شد تا بتوانید به درستی کار کنید.

افرادی هم که میخواهند برای کالاهای خود بازاریابی کنند برای استخدام بازاریابان باید هزینه ای را متحمل شوند و اموزش هایی را نیز به انها ارایه دهند این کار هم زمانبر است و هم دارای هزینه بیشتری خواهد بود به همین دلیل بیشتر مدیران فروش از پنل پیام صوتی استفاده میکنند.

متن تبلیغ خود را در قالب پیامک صوتی اماده میکنند و ان را اماده ارسال قرار میدهند. به این طریق هم میتوانید به تلفن های ثابت و هم تلفن های همراه پیام صوتی را ارسال نمایید.

 

wanna-support

چگونه میتوانیم پیام های صوتی را به افراد خاص ارسال کنیم؟

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد شما میتوانید با توجه به هدفی که دارید پیام های صوتی را ارسال کنید. مثلا اگر تبیلغ شما مربوط به اموزشگاه های کنکور است این پیام مختص محصلان میباشد .

اگر این پیام را برای افراد مسن ارسال کنید نتیجه مطلوب و دلخواهتان را بدست نخواهید اورد به همین دلیل ایران پیامک در طراحی پنل های صوتی خود بانک اطلاعاتی قرار داده که شما بتوانید به واسطه آن پیام های خود را بصورت هدفمند ارسال کنید.

بدین صورت که شما پس از انتخاب پیام صوتی مربوطه در تنظیمات ارسال مشخص میکنید که پیام شما فقط بدست افراد ۱۷ تا ۲۲ سال ارسال شود. یا پیام صوتی شما فقط برای صنف خاصی ارسال شود. پیام شما بصورت گروهی ( که مشخص کرده اید) ارسال شود.  با اینکار هم در هزینه های ارسال صرفه جویی کرده اید و هم نتیجه دلخواه میرسید.

ruReady

آیا میتوان ارسال پیامک صوتی را به آینده موکول کرد؟

بله. اگر شما میخواهید پیامی را اماده کنید که فردا راس ساعت ۱۱ ارسال شود و میدانید که در آن لحظه شما در جلسه مهمی هستید و یا حتی در حال رانندگی خواهید بود میتوانید در تنظیم کنید که پیام صوتی شما فردا ساعت ۱۱ به مخاطبین شما ارسال شود بدون اینکه ساعت ۱۱ آن روز شما در دفترتان و پشت کامپیوتر باشید. از این قابلیت پنل ایران پیامک میتوانید در شرایط مختلف استفاده کنید که کار شما را بسیار اسان میکند .

اگر قصد مسافرت دارید، اگر فرصت شما محدود است، اگر فراموش میکنید که در اینده پیامی را به فرد خاصی ارسال کنید میتوانید از این قابلیت استفاده کنید. برای مثال عکاسی میخواهد پیام های تبریک در مناسبت های خاص برای مشتریان خود ارسال کند این پنل را تهیه میکند.

تاریخ تولد مشتریانی که به مناسبت تولدشان به عکاسی امده اند را یادداشت میکند. تاریخ ازدواج مشتریانی که برای عکاسی از روز عروسی خود به ایشان مراجعه کرده اند در یادداشت میکند، و در تاریخ های معین شده برای انها پیام تبریک ارسال میکند. با این کار مشتریان سابق ایشان احتمالا جزو مشتریان دایمی عکاس شوند.

کسانی که پنل خریداری میکنند میتوانند نمایندگی هم داشته باشند؟

بله. ایران پیامک نمایندگی های مجاز خود را به افرادی که علاقه مند به این حرفه هستند ارائه میدهد. ابتدا باید نوع نمایندگی که مورد نظر شماست را از سایت خریداری کنید . کارشناسان ایران پیامک اموزش های لازم را به انها ارایه میدهند.

نمایندگان میتوانند از طریق فروش نمایندگی به دیگر علاقه مندان ، فروش شارژ، فروش پنل کسب درامد کنند. نیازی هم به داشتن مهارت در این زمینه نیست. ابزارهایی که برای این کار نیاز دارید یک کامپیوتر که به اینترنت متصل است میباشد. حتی شما میتوانید در منزل به فعالیت بپردازید.

کسانی که نمایندگی دریافت میکنند باید اطلاعات کافیدر این زمینه داشته باشند تا بتوانند افراد دیگر را مجاب کنند که از ایشان پنل خریداری کنند یا نمایندگی جدید دریافت کنند. برای اینکه اطلاعات کافی دریافت کنند میتوانند به مقالات مربوط به این زمینه مراجعه کنند و انها را کامل مطالعه کنند. حتی در سامانه ایران پیامک فایل هایی اماده است که میتوانید انها را نیز مطالعه کنید.اگر خودتان به درک کامل رسیده باشید حتما میتوانید بازازیابی خوبی داشته باشید و موفق شوید.

tourcln

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان ایران پیامک تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.میتوانید از طریق ایمیل نیز پاسخ گوی شما هستیم.

 

پکیج های پنل پیامک صوتی به چه صورت است ؟

هزینه های پنل های پیامک صوتی به شرح زیر میباشد . شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید . نیاز نیست نگران باشید . پنل های پیامک صوتی امکان ارتقاء را دارند .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

مشاوره طلایی

اهمیت استفاده از پیامک صوتی

اهمیت استفاده از پیامک صوتی از آنجایی شروع شد که فایل های صوتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما ضبط شده و چهره بسیار زیبایی به برندینگ کردن یک مجموعه ای داد ، یکی از دلایل موفق بودن پیامک صوتی این است که میتوان احساس شور و هیجان را از طریق صدا به مخاطب انتقال داد . به همین دلیل است که تبلیغات از طریق پیامک صوتی موثر تر از سایر تبلیغات است .

در گذشته استفاده از این ابزار بسیار پر هزینه بود زیرا گویندگان مبالغ بالایی دریافت میکردن ، اما در حال حاضر گویندگان نام آوری وجود دارند که با صدای گرم و دلنشین متن درخواستی شما را تبدیل به فایل صوتی پر احساس میکنند .

با در نظر داشتن این موارد تمامی کسب و کار ها از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرده و محصولات خود را تبلیغ میکنند . در نتیجه اهمیت استفاده از پیامک صوتی بیشتر از قبل است .

 

 

کاربرد های پیامک صوتی

 کاربرد های پیامک صوتی

در سال ۲۰۱۰ میلادی امکانات جالبی به پیامک صوتی داده شد ، که بسیار جالب و پر کاربرد بود . با توجه به بازاریابی تلفنی افراد زیادی باید استخدام شده و تحت تعلیم بازاریابان حرفه ای قرار میگرفتند . این موضوع هزینه بسیار زیادی برای شرکت ها داشت ، امکان اینکه موفقیت انها بالای ۵۰ % باشد ، خیلی کم بود . اما با پیدایش ابزار پیامک صوتی ، شرکت ها برای بکار گیری از این افراد صرف نظر کردن و با یک پیامک صوتی تبلیغات خود را انجام دادن . در ضمن اگر مشتری همان زمان درخواست سفارش را میداد با فشار دادن یکی از دکمه ها به کارشناسان ان مجموعه انتقال داده میشد . این تکنولوژی یکی از کاربردهای پیامک صوتی بوده است .

 

 

امکانات پیامک صوتی

امکانات پیامک صوتی در پنل ایران پیامک

امکانات بسیار زیادی در پنل ایران پیامک وجود دارد که به برخی از انها بصورت مختصر اشاره میکنیم

ارسال بصورت تکی و گروهی : در این نوع ارسال شما به راحتی میتوانید به بانک شماره های خود بصورت تکی یا گروهی ( وارد کردن شماره مستقیم – اکسل – متنی و یا دفترچه تلفن موجود در سیستم ) ارسال خود را انجام بدهید .

ارسال کشوری و منطقه ای : در این نوع شما نوع ارسال ، سپس استان و در نهایت شهر را انتخاب میکنید و فایل پیامک صوتی را در پنل درج کرده و اقدام به ارسال انها میکند .

ارسال به اصناف و مشاغل : در پنل ایران پیامک ، امکان ارسال پیام صوتی به مشاغل و اصناف نیز وجود دارد . برای استفاده از این امکان به بخش ارسال – ارسال به اصناف و مشاغل مراجعه کرده و استان مورد نظر و شهر زیر مجموعه و شغل مورد نظر اقدام به ارسال پیام صوتی کنید .

ارسال به سن و جنسیت : در این ماژول میتوانید در ابتدا جنسیت و سپس سن را مشخص کرده و فقط به آن بانک اطلاعاتی پیام خود را ارسال کنید .

ارسال زماندار : در این قسمت میتوانید تنظیم کنید پیام صوتی شما بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ، دوره ای و یا در یک تاریخ و ساعت مشخص مشخص ارسال شود .

ارسال از روی نقشه : با مشخص کردن یک منطقه خاص بروی نقشه میتوانید به افراد آن منطقه پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

در این پنل امکانات بسیاری وجود دارد که ما فقط به منوی ارسال اشاره کرده ایم

 

 

ارسال از طریق LBS

ارسال از طریق LBS

یکی از پرکاربرد ترین امکان ارسال از طریق LBS است ، این موضوع به دو صورت امکان پذیر میباشد ، که در ادامه به آن اشاره میکنیم . مفهموم ارسال LBS به این منظور است ، مخاطبینی که در محدوده مشخص شده توسط شما وارد میشوند شماره های انها را میتوانید دریافت کرده و بلافاصله به ان پیام از پیش ضبط شده را ارسال کنید .

اگر دقت داشته باشید در نمایشگاه کتاب از محدوده ای که وارد میشود تلفن همراهتان زنگ خورده و وقتی پاسخ میدهید پیام از پیش ضبط شده برای شما پخش میشود . در این نوع ارسال از تکنولوژی LBS استفاده میشود .

برای استفاده از این نوع تکنولوژی به دو صورت زیر میتوان اقدام کرد .

استفاده از طریق نرم افزار اپراتور مستقر در پنل : در این قسمت شما به راحتی میتوانید با انتخاب اپراتور مورد نظر خود اقدام به ارسال پیام صوتی خود شده بدون اینکه هزینه اضافه ای پرداخت کنید (البته در حال حاضر این خدمات از سوی همراه اول مسدود شده است 🙁 ، امیدوارم در اینده نزدیک نیز ارائه دهنده این خدمات باشیم )

استفاده از طریق سخت افزار : در این نوع ارسال به ماژول درخواست ها مراجعه کرده و به منوی دستگاه LBS مراجعه کرده و آن را تهیه کنید . شرایط استفاده از دستگاه LBS به شرح زیر میباشد .

  • دستگاه بصورت ماهانه (اجاره ای) و نیز کاملا خریداری شده واگذار میگردد
  • امکان استفاده در مکان استیجاری و یا ملک شخصی و یا تجاری امکان نصب وجود دارد
  • در صورت اجاره دستگاه باید ضمانت نامه بانکی قرار داده شود .

استفاده از این دستگاه بصورتی است که موقیعت مکانی کاربر شناسایی شده و به ایشان ارسال صورت میگرد .

 

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

امکان ارسال پیام صوتی از طریق شماره ثابت خودتان

 

به جرات میتوان گفت این نوع تبلیغ پیام صوتی به صورت رایگان است ، زیرا هزینه آن بروی فیش تلفن ثابت می اید . برای این کار میتوانید سخت افزار چند پورت از ایران پیامک دربافت کرده و به خطوط تلفن خود متصل کنید . سپس از طریق پنل اقدام به ارسال پیام صوتی خود میکنید . برای هر پارت ارسال تعداد مشخص و بسیار کمی از شارژ شما به عنوان آبونمان کسر میگردد .

 

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید