SEND TEST SMS

پیامک صوتی 1,138 بازدید ۲۰ آذر ۱۳۹۵

پیامک-صوتی

در همه مشاغل صاحبان و مدیران میدانند که تبلیغات چه تاثیری میتواند در کسب و کار انها داشته باشد. پیامک صوتی یکی از شیوه های جدید که جذابیت بیشتری نسبت به روش های دیگر تبلیغات دارد را امروزه بیشتر استفاده میکنند. ایران پیامک پنل پیامک صوتی را در اختیار همه کسانی که میخواهند از این روش برای شناساندن محصولات خود به دیگران استفاده کنند قرار داده است.

پیامک صوتی

پیامک صوتی از محاسن عمده ای که دارد این است که وقتی مخاطب پیام صوتی شما را دریافت میکند و صحبت های شما را در قالب یک پیام دریافت میکند احساسات و بیان شما نیز به ایشان منتقل میشود پس بسیار مهم است که هنگام ضبط پیام صوتی از چه شیوه هایی استفاده میکنید . باید پیام شما بگونه ای اماده شود که در ذهن مخاطب جای گیرد. از گویندگانی که معروف هستند و مخاطبین بسیاری انها را میشناسند سعی کنید استفاده کنید.

به چند روش میتوانیم پیام های صوتی ارسال کنیم؟

روش های ارسال بسیار زیاد است . ایران پیامک پنل پیامک صوتی خود را بگونه ای طراحی کرده است که اولا کار شما را بسار اسان کرده است و دوما روش های ارسال بسیار متنوع و در عین حال پرکاربرد قرار داده است. شما میتوانید ارسال های هدفمند و هوشمندی داشته باشید. ابتدا هدفتان را مشخص کنید سپس ارسال ها را انجام دهید. میتوانید پیام های صوتی خود را بر اساس مشاغل ارسال کنید. میتوانید بر اساس جنسیت، براساس سن، شهر، منطقه، کد پستی و حتی ارسال در اینده باشد و بسیاری موارد دیگر…

چگونه پنل پیامک صوتی خریداری کنیم؟

برای خرید پیامک صوتی کافی است به سایت ایران پیامک مراجعه کنید. همه خدمات ایران پیامک در سایت قرار داده شده و کاملا توضیح مفیدی برای هر کدام قرار داده ایم. میتوانید اطلاعات کافی بدست اورید سپس اقدام به خرید کنید. البته پنل پیامک صوتی دارای تعرفه های متفاوتی است که شما با توجه به شرایط و کارتان میتوانید یک نوع پنل انتخاب کنید. اگر نمیدانید کدام پنل برای شما بهتر است میتوانید از کارشناسان ایران پیامک کمک بگیرید.

کدام پنل پیامک صوتی بهتر است؟

اینکه کدام پنل بهتر است بستگی به کار شما دارد. باید ببینید که کدام پنل برای شما مناسب تر است. شاید یک پنل برای کسی مناسب باشد ولی برای کار فرد دیگر مناسب نباشد البته با همه پنل های پیامک صوتی میتوانید پیامک صوتی ارسال کنید. در نوع ارسال تفاوتی با هم ندارند تنها دسترسی ها و محدودیت هایی در انواع پنل ها وجود دارد. برای اینکه راحتر تصمیم بگیرید به جدول تعرفه ها در سایت کاملا دقت کنید.

مبلغ خرید پنل پیامک صوتی مادام العمر است ؟

شما باید مبلغی بعنوان خرید پنل پیامک صوتی در ابتدا پرداخت کنید که این مبلغ برای سال اول شماست. هربار که شارژ پنل به اتمام رسید فقط باید پنل خود را شارز کنید اما برای سالهای اینده اگر بخواهید پنل پیامک صوتی را همچنان مورد استفاده قرار دهید باید سالانه مبلغی بعنوان هزینه پشتیبانی سرور پرداخت کنید که بسیار کمتر از مبلغ اولیه خواهد بود و آن بدلیل تخفیفی است که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد.

پنل پیامک صوتی در کجاها کاربرد دارد؟

در هر جایی که بخواهند تبلیغات انجام دهند و یا حتی اطلاع رسانی کنند پنل پیامک صوتی میتواند کمکشان کند. حتی در بسیاری موارد از پنل پیامک صوتی به جای بازاریابان استفاده میکنند که باعث حذف بسیاری از هزینه های بازاریابی میشود. در مدارس ، دانشگاه ها، شرکت ها، کارخانجات، هتل ها، دفاتر بیمه، ازمایشگاه ها، مطب ها، فروشگا ها، موسسات، بانکها و … در هر کدام از موارد بالا میتواند بکار رود.

از پنل پیامک صوتی چگونه استفاده میشود؟

همانطور که در بالا اشاره شد موارد استفاده از پنل پیامک صوتی بسیار زیاد است. موارد بالا تنها نمونه هایی از کاربرد ها بودند. مثلا شرکت ها میتوانند پنل پیامک صوتی را به سیستم حسابداری خود ارتباط دهند و هر زمان که فاکتوری برا ی مشتری وارد شد به صورت اتومات برای مشتری پیام صوتی ارسال شود که فاکتور خود را تسویه کند یا حتی متیوانید تنظیم کنید که برای ایشان ماهانه پیام صوتی ارسال شود. دانشگاه ها برای تسویه شهریه دانشگاه، مدارش برای اعلام حضور والدین در مدارس و …

پیامک صوتی

پنل پیام صوتی چند نوع تعرفه دارد؟

در مورد تعرفه ها در بالا توضیح دادم . جدول تعرفه ها را در جدول زیر مشاهده کنید.

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید