SEND TEST SMS

پیامک صوتی ایرانسل 728 بازدید ۸ آبان ۱۳۹۵

در واقع باید بگوییم که پیامک صوتی ایرانسل یک نرم افزار اینترنتی است که به شما این امکان را میدهد تا با استفاده از آن به سهولت و سرعت بیشتر پیام صوتی خود را به گوش همه برسانید.برای انجام این کار شما عزیزان باید پنل پیامک صوتی را خریداری کرده و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل شده و به راحتی پیام مد نظر خود را برای مشتریان خود ارسال نمایید.

پیامک صوتی ایرانسل

۳۵۷

همانطور که همه میدانیم اکثر شغل و حرفه ها نیاز به تبلیغات دارند حتی مجموعه هایی که برند معروف هستند نباید پیش خود این فکر را بکنند چون برند معروف هستند نیازی به تبلیغات ندارند که اگر این تفکر را داشته باشند نباید انتظار فروش بیشتر بلکه باید منتظر افت فروش باشند به دلیل اینکه همه ی شغل ها رقیب هایی دارند که بیکار نیستند و همیشه در این فکر هستند که از ابزار تبلیغاتی استفاده کنند تا حرف اول را بزنند.حتما در ارتباط با این ابزار تبلیغاتی سوالهایی در ذهنتان پیش میایید پس با ما همراه باشید تا پاسخ آنها را دریافت کنید.

میدانید پیامک صوتی ایرانسل چه کاربردی دارد؟

به عنوان مثال شما صاحب رستوران یا مغازه ای هستید شما میتوانید با پیامک صوتی ایرانسل به تمامی افرادی که از اطراف مغازه ی شما رفت و آمد میکنند پیغام دهید که از که از مغازه ی شما هم دیدن کنند.برای ارسال این پیام صوتی شما باید مشخص کنید که این پیام  در چند متری مغازه ی شما ارسال گردد که با مشخص کردن متراژ و متن پیامتان به کسانی که در اطراف مغازه ی شما عبور و مرور میکنند پیام صوتی بفرستید که گوشی تلفن آنها زنگ میخورد و صدای پیام شما را میشنوند.

۲

آیا میدانید مبلغ دریافتی بابت پیامک صوتی ایرانسل چقدر است؟

هزینه پیامک صوتی ایرانسل در پنل ایران پیامک به این صورت محاسبه میگردد ، زمانی که فایل صوتی شما ۱۰ ثانیه باشد و تعرفه ارسال شما بر پایه ۱۳ ریال باشد . زمان پیام صوتی شما × در تعرفه ارسال میشود . به این صورت نرخ هر ارسال شما به دست می اید . البته این هزینه ارسال بستگی به انتخاب شما در پنل های زیر دارد . در انتخاب خود بسیار دقت بفرمائید . البته نگران این موضوع نباشید ف زیرا بعدا میتوانید پنل خود را ارتقاء بدهید .

۰۰۰۰۲

تعرفه پنل پیامک صوتی ایرانسل به چه صورت است ؟

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

 

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید