SEND TEST SMS

پیامک صوتی تلفن ثابت 801 بازدید ۱۰ آبان ۱۳۹۵

با به کار گیری تکنولوژِی میتوانیم کارها را سریعتر و آسانتر انجام دهیم. پیامک صوتی تلفن ثابت مشکل ارسال پیامک متنی به تلفن های ثابت را ندارد. با پنل پیام صوتی میتوانیم پیام های ضبط شده را علاوه بر اینکه میتوانیم به نلفن های همراه هم ارسال کنیم، امکان ارسال پیام صوتی به تلفن های ثابت نیز وجود دارد. تکنولوژی روز بروز در حال پیشرفت است این ما هستیم که باید تصمیم بگیریم که از این امکانات استفاده کنیم یا نه؟

پیامک صوتی تلفن ثابت

iran-sms-voice-sms

پیامک صوتی تلفن ثابت این امکان را دارد که به تلفن های ثابت منازل و شرکت ها نیز پیام صوتی ارسال کنیم. پیام صوتی در واقع صدای صاحبان شرکت ها را به گوش عموم میرساند. در واقع همان پیام متنی را در بهتر و روانتر در قالب صدای ضبظ شده اماده میکنند و آن را برای افراد ارسال میکنند. این پنل صوتی دارای مزایایی است که باعث شده به راحتی بتوانیم با ان کار کنیم . استفاده از روش پیام های صوتی برای تبلیغات تاثیر زیادی بر تجارت ما دارد. همینطور جون جزو آن دسته از روش های تبلیغاتی است که کاملا نوین است به همین دلیل استفاده از آن جدابیت دارد.

جگونه میتوانیم پیامک صوتی ارسال کنیم؟

برای اینکه بتوانبد پیام های صوتی خود را به گوش همه برسانید باید ابتدا از ایران پیامک پنل پیام صوتی را دریافت کنید با این پنل شما میتوانید فعالیت خود را اغاز کنید. بعد از اینکه پنل پیاک صوتی را خریداری کردید رمز و پسوردی به شما تعلق میگیرد و با استفاده از آن شما میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و پیام های مورد نظر را برای افراد ارسال کنید.

امکان ارسال پیام های صوتی بصورت انبوه نیز وجود دارد؟

بله. شما میتوانید پیامک صوتی تلفن ثابت را طبق تصمیم خود بصورت تکی یا انبوه نیز ارسال کنید.پنل پیام صوتی دارای قابلیت های دیگری نیز است که به چند مورد آن اشاره میکنم:

شما میتوانید پیام های صوتی را بر اساس پیش ماره های افراد برای انها ارسال کنید. میتوانید بر اساس کد ملی منازل آنها پیام ها را فیلتر و ارسال کنید. میتوانید بر اساس جنسیت افراد و گروه سنی نیز پیام ها را ارسال کنید. و موارد بیشتر که هنگام خرید پنل کارشناسان ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهند.

هزینه پیام های صوتی ارسال نشده قابل برگشت است؟

باید گفته شود که هزیه پیام هایی که ارسال نشده به شما عودت داده میشود و پیام هایی که ارسال نشده در تنظیمات مربوطه برای ارسال مجدد انها قابل تنطیم است. در صورتی که ارسال شوند هزینه انها دریافت و در غیر اینصورت دریافت نمیشود.

البته این موارد از قوانینی است که باید رعایت شود ایران پیامک سالهاست که طبق این قوانین در حال فعالیت است و میتواند حامی شما باشد. هرگونه سوالی که در این زمینه داشتید میتوانید با ایران پیامک درمیان بگدارید.

sms-audio-novin

تعرفه های مربوط به ارسال پیام های صوتی یکسان است؟

شما با مرور تعرفه ها ، تعرفه ای که بیشتر بکارتان میاید را انتخاب میکنید . تعرفه ها را در ادامه مطالب حتما قرار میدهیم تا با اگاهی و شناخت بیشتری تصمیم گیری کنید. تعرفه های ارسال پیام صوتی  برای هر ثانیه محاسبه میشود یعنی اگر شما پیام صوتی ۳۰ ثانیه ای داشته باشید و تعرفه شما ۱۱ ریال باشد مبلغ هر پیام صوتی شما به قرار زیر محاسبه خواهد شد؟

ریال ۳۳۰= ۳۰*۱۱

فقط باید توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی شما توسط گیرنده ناقص دریافت شود یعنی مخاطب پیام ۳۰ ثاینه ای را تا ثانیه ۱۲ گوش کند همان ۱۲ ثانیه برای شما محاسبه شود. بصورت زیر:

ریال ۱۳۲= ۱۲*۱۱

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال
مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید