SEND TEST SMS

پیامک صوتی همراه اول 914 بازدید ۶ آذر ۱۳۹۵

ایران پیامک با در اختیار قرار دادن پنل پیامک صوتی همراه اول به همه علاقه مندانی که میخواهند در این حرفه فعالیت کنند و در امد بالایی داشته باشند فرصت درخشیدن داد. از پنل پیامک صوتی میتوانید برای برند سازی استفاده کنید. کسانی که شرکت های تازه تاسیس دارند یا کسانی که محصولاتشان را خیلی تبلیغ نکرده اند و یا محبوبیت ندارند و مردم انها را نمیشناسند میتوانند با استفاده از پنل پیامک صوتی خودشان را تبلیغ کنند و اوازه خود را به گوش همه برسانند.

ایران پیامک حامی شما

پیامک صوتی همراه اول

سامانه پیام صوتی

سامانه پیام صوتی

شما میتوانید به همه مخاطبین همراه اول، ابرانسلی ها، رایتلی ها و حتی تلفن های ثابت در اقسار نقاط کشور ایران تبلیغ کنید. اگر میخواهید سمیناری برگزار کنید و افراد خاص با مشاغل خاص مد نظر شماست که دعوتشان کنید میتوانید از پنل پیامک صوتی همراه اول استفاده کنید.

حتی اگر منطقه خاصی از شهر محل زندگی خود و با حتی استان های دیگر مد نظر شماست با پنل پیامک صوتی ایران پیامک میتوانید به این هدف خود برسید. در ادامه خواهم گفت که چگونه میتوانید با پنل پیامک صوتی همراه اول که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد همه این کارها را انجام داد.فقط کافی است که با ایران پیامک تماس بگیرید.

سامانه پیامک صوتی

پیامک صوتی همراه اول

همه راهنمایی ها و مشاوره ها بصورت رتیگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حتی اگر شما ندانید که با چه روشی میتوانید به نتتایج مطلوب برسید کارشناسان مجرب ایران پیامک به شما خواهند گفت که از کجا شروع کنید و پله پله بالا بروید تا به موفقیت دلخواه برسید.

پیامک صوتی همراه اول یکی از امکاناتی است که ایران پیامک در اختیار هموطنان قرا میدهد تا بتوانند کار جدیدی را اغاز کنند. شما در هر کجای ایران که باشید میتوانید وارد سایت ایران پیامکبه ادرس وب سایت : iransms.net شوید و بصورت انلاین خرید خود را انجام دهید.

البته همه تعرفه ها در وب سایت وجود دارد که برای دسترسی اسانتر شما در ادامه همین مقاله در قرار خواهم داد تا به راحتی بتوانید با مطالعه ان به تصمیم درستی برسید. در صورت وجود مشکل و سوال میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید. برای خرید پنل میتوانید پس از وارد شدن در وب سایت ایران پیامک و مطالعه تعرفه ها، بصورت انلاین خرید خود را انجام دهید.

بعد از خرید پنل پیامک صوتی رمز عبور و پسوردی به شما خواهیم داد. پس از این شما باید تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را برای ما ارسال کنید . بعد از ثبت اطلاعات شما میتوانید وارد سامانه شوید و پیام های صوتی خود را ارسال کنید. پیام های صوتی شما میتواند بلند باشد یا کوتاه. این بسته به نوع تبلیغ شما دارد. بعضی از مشترکینی که از پنل پیامک صوتی استفاده میکنند ایده های جالبی برای اماده کردن پیامک صوتی خود دارند .

پیامک صوتی همراه اول

هرچه پیامک صوتی شما جذابتر باشد در هنگام ارسال پیامک صوتی مخاطبین از این جذابیت لذت میبرند و تا انتها پیامک صوتی شما را گوش میکنند و نام شما در ذهن انها میماند. اما اگر پیام صوتی شما بصورت کاملا معمولی با صدای شخصی باشد که میخواهد فقط و فقط نام فروشگاه یا شرکت شما را به گوش مخاطب برساند بیشتر مخاطبین در همام ابتدای شروع پخش فایل ضبط شده تلفن خود را قطع میکنند. برای مثال فروشگاهی پنل پیامک صوتی را از اریان پیامک خریداری کرده بود و روشی جالب را برای این کار انتخا کرد.

دستگاه LBS را نیز همراه پنل خریداری کرد. زمان فایل صوتی خود را اندازه گیری کرده بود. و پیامک صوتی ایشان با این مضمون بود که دو دوست به دنبال مکانی بودند که بتوانند همه خریدهای خود را در سریعترین زمان خریداری کنند و هزینه کمتری هم پرداخت کنند.

در تنظیمات LBS هم قرار داده بودند که همه افرادی که در شعاع ۲۰۰ متری فروشگاه تردد دارند پیامک صوتی را دریافت کنند. با این کار همه افرادی که در این حوالی بودند پیامک صوتی دریافت کردند . تا زمانی که پیامک صوتی تمام شود این مخاطبین به درب فروشگاه میرسیدند و این برای انها جالب بود.

خیلی از افراد با شنیدن این پیامک صوتی وارد فروشگاه میشدند. کافی ست مشتری وارد فروشگاه شود. حال نوبت شما ست که با قیمتها و کیفیت مطلوبتان جذب مشتری کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

ارسال از طریق LBS

دستگاه LBS چیست؟

LBS دستگاهی است که اگر شما ان را داشته باشید میتوانید در محل کار خود نصب کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید که مثلا اگر فردی از ۳۰۰ متری محل کار شما عبور کرد تلفن همراهش زنگ بخورد و پیام صوتی شما را دریافت کند. دستگاه LBS را هم میتوانید خریداری کنید و هم میتوانید ان را اجاره کنید.

فقط باید اجاره نامه یا سند مالکیت را برای اجاره ان ارائه دهید. اگر دستگاه LBS را نیاز دارید حتما باید به همراه ان پنل پیامک صوتی را  نیز تهیه کنید. دستگاه LBS در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. مثلا میتوانید تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که به محض ورود افراد به شرکت یا فروشگاه پیام صوتی برای انها ارسال شود و پیام خوش امدگویی دریافت کنند.

نمایندگی پنل پیامک صوتی

پیامک صوتی همراه اول

امروزه استفاده از پیام های صوتی برای تبلیغات و یا حتی پخش سراسری و منطقه ای خبرها مورد استفاده قرار میگیرد ولی هنوز دارای جذابیت است. با توجه به اماری که ارائه شده است همه کسانی که از پنل پیامک صوتی استفاده میکنند به تعداد مراجعه کنندگان انها افزوده شده است. زیرا این جذابیت نوع تبلیغ و حتی فایل ضبط شده بسیار مهم است .

البته مهمترین نکته این است که شما بتوانید پیامک صوتی را بگونه ای طراحی،ضبط و مونتاژ کنید که قابل ارسال! و جالب باشد. پیام صوتی نباید به قدری طولانی باشد که مخاطب حوصله و وقت این را نداشته باشد که بخواهد تا پایان پیام صوتی شما پای تلفن بنشیند تا پیام شما تمام شود. سعی کنید پیام صوتی که اماده میکنید مفید باشد تا ز لحاظ هزینه ای هم برای شما بصرفه باشد.

ارسال پیامک صوتی انبوه و تبلیغاتی

پیام صوتی را چگونه میتوانیم اماده کنیم؟

پیام صوتی یک فایل ضبط شده است که شما قبل از اینکه لخواهید پیام های صوتی را ارسال کنید باید ان را اماده کنید یعنی مقدمه کار اماده کردن فایل صوتی است. افرادی هستند که در اماده کردن پیام های صوتی مهارت خاصی دارند و بهتر است که اماده کردن فایل های صوتی را بدست این افراد بسپارید تا بتوانید نتیجه بهتری را دریافت کنید.

زیرا شما از روش های نوین (پیامک صوتی همراه اول ) برای تبلیغات استفاده میکنید به همین دلیل ضروری است که فایل صوتی شما هم بصورت کاملا حرفه ای اماده شده باشد. ایران پیامک با کمک برترین گویندگان رادیو میتواند این کار را بصورت حرفه ای و در کمترین زمان انجام دهد زیرا ایران پیامک سالهاست که در حرفه پیام های صوتی و پیام کوتاه فعالیت میکند و میتواند با کیفیت ترین فایل را برای شما اماده کند.

شما خودتان نیز میتوانید فایل صوتی خود را اماده کنید ولی پیشنهاد ایران پیامک این است که اگر در این کار خبره نیستید دست نگه دارید. اگر فایل صوتی شما بگونه ای باشد که کسی که میخواهد گوینده شما باشد صدای خوبی داشته باشد و همینطور یک موزیک ملایم و زیبا داشته باشد که بعدها که خواستید پیامک صوتی را ارسال کنید دریافت کنندگان به گوش دادن صحبت های شما علاقه نشان دهند.

پیامک صوتی

فایل صوتی شما بگونه ای نباشد که کسی حاضر نباشد که پیام صوتی شما را تا انتها گوش کند.زیرا این به ضرر شما خواهد بود. اولا که نام برند شما خراب میشود دوما هزینه ای که انجام داده اید بی نتیجه خواهد بود.

ایا از تعرفه های پیامک صوتی همراه اول مطلع هستید ؟

برای اینکه راحتر بتوانید تصمیم بگیرید که پنلی که خریداری میکنید چه تعرفه ای داشته باشد که هم برای کار شما مناسب باشد و هم از لحاظ هزینه ای به صرفه باشد. زیرا بعضی از افراد نوپا هستند و قدرت هزینه کردن برای تبلیغات را ندارند به همبن دلیل از تعرفه های پایین استفاده میکنند ولی این را به یاد داشته باشید که تبلیغات هزینه نیست زیرا در پی خود مشتریان زیادی را برای شما خواهد اورد که قبل آن سودی را عاید شما میکند.

تعرفه های ایران پیامک به شرح زیر استو فقط دقت کنید که تعرفه ها بر حسب ثانیه است و مبالغ تعرفه ضربدر ثانیه های ارسال های موفق شما خواهد شد.

امکانات پیامک صوتی

پیامک صوتی همراه اول

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

فقط دقت داشته باشید که پیام های صوتی که ارسال میکنید و مخاطب تا اواسط، پیام صوتی را گوش میکند و تلفن خود را قطع میکند مبلغ پیام صوتی تا همان ثانیه ای که گوش کرده محاسبه شود و پیام های صوتی که ارسال نمیشوند بدون هزینه خواهد بود. شما میتوانید با پنل پامک صوتی همراه اول به همه مخاطبین همراه اول ، ایرانسل و حتی تلفن های ثابت پبام صوتی ارسال کنید.

مشاوره طلایی

تلفن های تماس با ایران پیامک: ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

هرگونه مشکل و سوای که داشتید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید و از از کارشناسان ما کمک بگیرید و حتی میتوانید در قسمت تماس با ما در وب سایت ایران پیامک به ادرس : iransms.net با ما در ارتباط باشید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید