SEND TEST SMS

پیامک صوتی همراه اول 774 بازدید ۸ آبان ۱۳۹۵

امروزه همه افراد و موسسات به دنبال راهکارهای جدیدی برای تبلیغ خود هستند. زیرا با راهکارهای جدید ماندگار تر خواهید شد.پیامک صوتی همراه اول یکی از جدیدترین راهکارهایی است که ایران پیامک برای شما معرفی میکند تا بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید. با پیام صوتی میتوانید صدای خود را به گوش عموم برسانید. صدای ضبط شده را ارسال کنید.

پیامک صوتی همراه اول

پیامک صوتی

برای اینکه بتوانبد پیام صوتی ارسال کنید باید پنل پیامک صوتی همراه اول را خریداری کنید و با استفاده از پسورد که هنگام خرید به شما تعلق میگیرد وارد پنل خود شوید و اقدام به ارسال پیام های تیلیغاتی ضبط شده خود کنید. به رو های مختلفی میتوانید این کار ا انجام دهید. مثلا میتوانید تنظیم کنید که این پیامک صوتی شما به همه کسانی همراه اول دارند و در محدوده منطقه ای شما هستند ارسال شود  همینطور میتوانید پیام صوتی را به تلفن ثابت و ایرانسلی ها هم ارسال کنید. حتی میتوانید مشخص کنید که افراد در حین عبور از یک مکان خاص پیامک صوتی شما را دریافت کنند. در این هنگام زمانی که افراد ار آن مکان مورد نر تردد میکنند تلفن انها به صدا درمیاید و صدای شما را میشنوند. حتی اگر شما بتوانید با صدای رسا و دانشین به همراه ک موزیک ارام صدا را ضبط کنید بسیار موثرتر خواهد شد. تبلیغات هر چه گسترده تر باشد جاذبه بیشتری خواهد داشت و افراد بیشتری به سمت شما خواهند امد.

 

تاثیر پیام صوتی چیست ؟

وقتی نام کسی برایمان آشنا باشد ناخودآگاه به سمت آن میرویم. اگز شما بصورت صوتی تبلیغات را انجام دهید و وقتی مشتری نام شما و موسسه شما را بشنود در ذهن او باقی میماند. و هر گاه نام شما یا فروشگاهتان را ببیند به سمت شما میاید. مخصوصا اگر شما بتوانبد نام خود را در پیام صوتی به صورتی جدید و خلاقانه بیان کنید بسیار تاثیرگدارتر خواهد بود. مثلا شما دارای یک فروشگاه لباس هستید و میخواهید آن را بصورت پیام صوتی تبلیغ کنید. میتوانید از روش های جدید استفاده کنید مثلا پیام صوتی شما به اینصورت باشئ که : وقتی تلفن مخاطب به صدا در میاید و او پاسخ میدهد صدای تبیلغ شما را اینگونه دریافت کند که: خانمی به همسرش میگوید که نیاز به خرید تعدادی لباس دارد و دوست دارد که بتواند از مکانی که هه انها را به راحتی پیدا کند و زمان زیادی را صرف نکند . همسرش در جوابش فروشگاه شما را معرفی کند و تاکید کند که دارای انواع لباس ها با قیمت های باور نکردنی است.

اگر شما بتولنید دستگاه LBS نیز در فروشگاه نصب کنید بسیار بهتر خواهد بود. زیرا میتوانید تنظیم کنید که افرادی که از حوالی فروشگاه شما عبور میکنند پیام صوتی را دریافت کنند که در مسیر فروشگاه شما را هم رویت کنند.

هزینه های پیامک صوتی چگونه محاسبه میشود؟

متاسفانه امروزه افرادی هستند که فقط به دنبال منافع خود هستند و کارشان را بدرستی انجام نمیدهند. پیام های صوتی که ارسال میشود باید به اندازه تایمی که افراد پیام را گوش میکنند هزینه دریافت شود. ولی اینگونه افراد کل تایم را جزو دریافتی ها حساب میکنند. ایران پیامک میتواند خدمات پیامک صوتی همراه اول را با تعرفه هایی که در ادامه قرار میدهم انجام دهد و البته با در نظر گرفتن تایم پخش شده پیام. با این کار شما حتما هزینه کمتری خواهید پرداخت. ایران پیامک تابع قانون هاست.

تعرفه ها به قرار زیر است:

 

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

۲

دستگاه LBS چیست؟

LBS در مکانی نصب میشود که به تحت کنترل مالک یا اجاره کننده باشد و به دو صورت میتوانید LBS را داشته باشید. یا باید دستگاه را خریداری کنید و با آن را اجاره کنید.

با LBS  شما میتوانید تنطیم کنید در چه شعاعی از فروشگاه شما LBS عمل کند و پیام های صوتی را ارسال کند. یا میتوانید تنظیم کنید که به هنگام ورود به فروشگاه برای مشتری پیام صوتی خوش امد گویی ارسال شود . با این راهکارها شما میتواند در اذهان عمومی ماندگار شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیریدو یا از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ایران پیامک پاسخگوی شما هستند.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید