SEND TEST SMS

سامانه پیامک صوتی 899 بازدید ۱۳ مهر ۱۳۹۵

پنل صوتی

سامانه پیامک صوتی ایران پیامک یکی از مدرترین سامانه های موجود است . در این سامانه نیز امکان ارسال از طریق LBS نیز وجود دارد . در این سامانه پیام صوتی میتوانید به راحتی به شماره های موجود در بانک اطلاعات ( ثابت و همراه) پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

با پیدایش سامانه پیامک صوتی توسط یکی از شرکت های زیر ساخت در ایران راه اندازی شد .

 

پنل صوتی

 

مزایای  استفاده از پیامک صوتی

پیام صوتی مانند دیگر تکنولوژی ها میتواند برای کسب و کار شما سود آور باشد.در این هیچ شکی نیست که شما میخواهید از سیستم پیامک صوتی استفاده کنید و استفاده درست از برنامه ی پیامک رسان صوتی میتواند کارا بودن خود را به شما ثابت کند.

تاریخچه

سیستم های پیامک صوتی با عوض شدن ماشین های پاسخ گویی آنالوگ شروع به کار کردند. با گذشت زمان و پیشرفت آنها و به دلیل دیجیتالی بودن حافظه ی پیام رسانی گزینه های بیشتری به انها اضافه شدند. سیستم پیامک های صوتی می تواند برای مسیر دادن به تماس های تلفنی و پیامک ها به مقصد مورد نظر و یا برای وصل کردن به تکنولوژی های دیگر مانند پست الکترونیکی و یا آگهی های تبلیغاتی استفاده شود.

اهمیت

عدم وجود سیستم پیامک صوتی در کسب وکار شما باعث می شود مشتری در پشت خط منتظر بماند و بعد از مدتی مجبور به تماس گیری مجدد است و این مشکل این حس را به مشتری میدهد که وقت کارکنان شما مهم تر از وقت آنهاست ولی پیامک صوتی راهی ارزان تر و دقیقتر از استخدام کارمند است و مشتری بدون هیچ مشکلی به نتیجه مورد نظر خود میرسد.

 کارایی

از سال ۲۰۱۰ پیامک صوتی مدرن این امکان را داده است که از تکنولوژی های جدید در آن استفاده شود مثل تشخیص صدا ، ترجمه خودکار و جهت دادن به تماس ها نسبت به تماس قبل شماره گیری شده و تمامی این امکانات برای جذب کردن بیشتر مشتری انجام میشود.

 ملاحظات

باید مقدار حجم تماس ها را با شرکت اندازه بگیریدکیفیت پیامک صوتی باید به خریدار پتانسیل کاری شما را نشان دهد به عنوان مثال مشتری که برای خریدن کالا تماس می گیرد باید به بخش فروش متصل شود.همین ایده باید برای تماس های پشتیبانی در نظر گرفته شود.به این دلیل که آینده کار شما به جذب مشتری نیاز است سود پیام صوتی این امکان را به شما میدهد که کسب و کار شما را قدرتمند و مشتریان شما را راضی نگهدارد. و این امکان را به مشتری میدهد که به دیگر فعالیت های خود بپردازند و وقت خود را در پشت خط از دست ندهند با این فرض که مشتری به قسمت مورد نظر برسند و این امکان را به شما می دهد که بدون از دست دادن موقعیت اقتصادی کسب و کار ، نیاز شما را به کارمند از بین ببرد.

پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی

×××

در صورتی که میخواهید کار پر درامد در منزل خود داشته باشید نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک را دریافت کنید . برای مشاوره میتوانید در هر ساعت با شماره ۰۹۹۰۶۱۹۹۱۲۲ تماس حاصل فرمائید .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید