SEND TEST SMS

سامانه پیامک صوتی 611 بازدید ۱۴ آذر ۱۳۹۵

سامانه پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی به اینصورت است که پس از وارد شدن به سامانه ارسال پیامک صوتی ایران پیامک میتوانید پیام های صوتی را به هر جایی از منطقه محل زندگی خود و حتی به هر منطقه ای از کشور ایران ارسال کنید. با پنل پیامک صوتی که ایران پیامک همراه با اموزش های لازم در اختیار شما قرار میگیرد با سهولت تمام ارسال های پیام صوتی داشته باشید.

سامانه پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی

اینکه گفته میشود پیام های صوتی را میتوانید به هر منطقه از کشور ارسال کنید شاید جالب به نظرتان نیاید و در ذهنتان این نکته باشد که شماره افراد را وارد میکنید و پیام صوتی ارسال میشود و این که نکته جالبی نیست! در ادامه توضیح خواهم داد که ارسال پیام های صوتی با استفاده از سامانه پیامک صوتی به مناطق دلخواه در هر بخشی که میخواهید چه ماجرایی دارد.

پنل پیامک صوتی

چگونه میتوانیم پیام صوتی را به مناطق مورد نیاز ارسال کنیم؟

سامانه پیامک صوتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد اینگونه است که  شما میتوانید پیام های صوتی را به همه افراد با هر نوع شغلی که دارند و در هر کجای ایران هستند ارسال کنید. یعنی قابلیتی که ایران پیامک در پنل پیامک صوتی خود قرار داده است لیسی از اطلاعات است که همه این امور با استفاده از ان لیست ممکن است. دیگر قابلیت های پیامک صوتی را در ادامه خواهم گفت زیرا سوال بیشتر کاربران نیز است.

سامانه پیامک صوتی

قابلیت هایی که ایران پیامک در پنل پیامک صوتی برای کاربران قرار داده است چیست؟

با استفاده از سامانه پیامک صوتی، پیام های صوتی را بصورت هدفمند ارسال کنید مثلا اگر فردی که ارایشگر بانوان است نام سالن ارایشی خود را تبلیغ کند مسلما هدفش این است که پیام های صوتی را برای بانوان ارسال کند پنل پیامک صوتی ایران پیامک این قابلیت را دارد. علاوه بر آن میتوانید براساس گروه سنی،بر اساس اصناف، کد پستی، پیش شماره، کد پستی محل زندگی و … ارسال داشته باشید.

سامانه پیامک صوتی

ایا برای ارسال پیام های صوتی همیشه باید کامپیوتر و اینترنت داشته باشیم؟

شما میتوانید پیام های صوتی را برای ارسال در اینده تنظیم کنید . به این شکل که مثلا میخواهید پیام صوتی را فردا ساعت ۱۳ ارسال کنید ولی میدانید که فردا راس ساعت ۱۳ پشت فرمان اتومبیل شخصی خود هستید و نمیتوانید ارسال داشته باشید. در این صورت تنطیمات ارسال  را برای فردا ساعت ۱۳ انجام میدهید. به این شکل دیگر نیازی نیست که در لحظه ارسال کامپیوتر و اینترنت داشته باشید.

سامانه پیامک صوتی

بعد از خرید سامانه پیامک صوتی باید به صورت حضوری اموزش ببینیم؟

خیر . شما از هر کجا که هستید میتوانید بصورت انلاین خریدار پنل پیام صوتی باشید و اموزش ها را هم میتوانید به صورت انلاین ببینید و حتی فایلی را در سامانه پیامک صوتی قرار داده ایم که بوسیله ان میتوانید به همه قسمت های سامانه پیامک صوتی مسلط شوید . در صورت نیاز هم میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید. شماره تماس های ایران پیامک :۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

سامانه پیامک صوتی

چرا تبلیغ بصورت پیام صوتی را تایید میکنید؟

زیرا زمانی که شما خودتان را بصورت پیام صوتی تبلیغ میکنید مشابه  تبلیغات رادیو  عمل کرده اید. نوشتار را بصورت گفتاری به شنونده ارسال میکنید و اگر پیام صوتی شما قالبی جذاب داشته باشد همراه ان احساسات خود را نیز به مخاطبین انتقال دهید که این روش میتواند در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. با یکبار استفاده کردن از روش تبلیغاتی پیامک صوتی شما هم به این باور خواهید رسید. صدای خود را به گوش مشتریان برسانید!

سامانه پیامک صوتی

فقط یکبار باید بابت خرید پنل پیامک صوتی هزینه پرداخت کنیم؟

خیر. مبلغی که شما پرداخت میکنید سالانه است. هر سال مبلغی را باید برای پشیبانی سرور پرداخت کنید البته مبلغ سال های اینده نسبت به مبلغ اولیه بسیار کمتر خواهد بود و شما با تخفیفی که ایران پیامک به شما میدهد میتوانیدهر سال از این پنل پیامک صوتی استفاده کنید. شاید کسانی باشند که مبلغ پنل پیامک صوتی را فقط یکبار دریافت میکنند در اینصورت طولی نخواهد رسید که دیگر قادر به پشتیبانی نخواهند بود.

سامانه پیامک صوتی

تعرفه های پیامک صوتی ایران پیامک چگونه است؟

تعرفه ها را در قالب جدولی برای شما قرار میدهم. فقط با دقت مطالعه کنید و در نظر داشته باشید که تعرفه ها برای هر ثانیه اعلام شده است.

تعرفه ها بصورت زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

سامانه پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید