SEND TEST SMS

سامانه پیامک صوتی 735 بازدید ۲۹ آذر ۱۳۹۵

از سامانه پیامک صوتی استفاده کنید اگر میخواهید حرفه ای شنیده شوید، اگر میخواهید محصول خود را بین المللی کنید، اگر میخواهید نام شما را در سرتاسر ایران بشناسند، اگر میخواهید با کمترین هزینه تبلیغات کنید، اگر میخواهید تبلیغات را خودتان پیگیری و مدیریت کنید، سامانه پیامک صوتی ایران پیامک در اختیار شماست! در همه موارد میتوانید از پنل پیامک صوتی استفاده کنید . زیرا زمانی که با مخاطبین خود صحبت میکنید مسلما بهتر میتوانید انها را مجاب کنید که محصولات شما را خریداری کنید و از محاسن محصولات برایشان توضیح دهید.

سامانه پیامک صوتی

پیامک صوتی به گونه ای است که سیستم مانند یک منشی تلفنی عمل میکند و  زمانی که با مخاطبین تماس تلفنی برقرار شد شروع به پخش فایل ضبط شده میکند. موارد استفاده از سامانه پیامک صوتی بسیار زیاد است. گاها در مکان ها و تبلیغاتی استفاده میشود که واقعا از هر نظر به صرفه و حتی کارامدتر است. در بسیاری از موارد افراد سامانه پیامکی را جایگزین کارمندان و منشی های خود میکنند . در اینصورت یکبار پنل پیامک صوتی را خریداری میکنند و در هزینه های خود صرفه جویی میکنند.

چگونه میتوان بوسیله سامانه پیامک صوتی هزینه ها را کاهش داد؟

همانطور که گفته شد موارد استفاده از سامانه پیامک صوتی زیاد است. با یک مثال موضوع را روشن میکنم. اگر شما قصد استخدام بازاریاب دارید باید حقوقی برای ایشان در نظر بگیرید، مکانی که بتواند در انجا امور سپرده شده به ایشان را انجام دهد. هزینه تلفن برای بازاریابی تلفنی و یا هزینه ایاب و ذهاب برای بازاریابی حضوری را باید پرداخت کنید. اما اگر از سامانه پیامک صوتی استفاده کنید نیازی به کارمند ندارید. پیامک صوتی را اماده میکنید و از طریق پنل پیامک صوتی به همه افرادی که قصد تماس دارید بازاریابی تلفنی انجام میدهید. حتی نیازی نیست که تمام وقت پای سیستم بنشینید. اما سیستم میتواند تا زمانی که شما بخواهید پیام های صوتی را ارسال کند.

ایا میدانید که سامانه پیامک صوتی چگونه کار میکند؟

سامانه پیامک صوتی یک برنامه تحت وب است . گاها افراد تصور دارند که اگر پنل پیامک صوتی را خریداری کنند باید نرم افزار خاصی به سیستم انها نصب شود. خیر این تصور کاملا اشتباه است. شما از طریق سایت و یک صفحه از سامانه همه کارها را انجام میدهید. ابتدا باید فایلی که قرار است ارسال کنید را اماده سازی کنید سپس همه شماره ها را از طریق اکسل وارد سامانه کنید و ارسال های انبوه و گسترده داشته باشید البته میتوانید شماره ها را دستی هم وارد کنید.

هزینه ارسال برای نقاط مختلف کشور متفاوت است؟

خیر. فرقی نمیکند شما به چه نقطه ای از کشور ارسال صوتی انجام میدهید. زیرا ارسال ها از طریق اپراتور و سامانه پیامک صوتی انجام میشود و هزینه هر پیامک صوتی مبلغی ثابت برای هر ثانیه است . بنابراین اگر میخواهید هزینه یک پیامک صوتی را محاسبه کنید باید ثانیه پیام خود را در تعرفه پنل خود ضرب کنید . اگر کل هزینه پیام ها را میخواهید داشته باشید عدد به دست امده را در تعداد کل ارسال ها ضرب کنید.

ایا کسانی که پیام های صوتی دریافت میکنند هزینه ای برای انها محاسبه میشود؟

خیر . همه هزینه ها فقط برای کاربرانی است که پیام های صوتی را ارسال میکنند. اگر پیام صوتی ارسال شود که مبلغ آن از پنل کاربران کسر میشود. در صورتی که به هر دلیلی از قبیل خاموش بودن تلفن همراه مخاطبین، در دسترس نبودن و یا عدم پاسخگویی ، هزینه ای بابت این تعداد پیام ها از پنل کسر نخواهد شد. توجه داشته باشید که پیام هایی که بصورت ناقص ارسال شده اند یعنی مخاطبین در اواسط پیام صوتی تلفن خود را قطع کرده اند تا ثاینه ارسال محاسبه میشود.

چگونه میتوانیم فایل ای صوتی با کیفیت اماده کنیم؟

کیفیت در پیام های صوتی نکته بسیار مهمی است. زیرا زمانی که شما پیام های صوتی را ارسال میکند در واقع از محصولات و شرکت خود صحبت میکنید. پس پیام شما نشان میدهد که شما به چه اندازه در کار خود مهارت دارید . در اماده کردن فایل صوتی که دقت نظر داشته باشید. اگر فکر میکنید نمی توانید این کار را انجام دهید ایران پیامک دارای استدیو ضبط صداست و میتواند در کمترین زمان فایل که درخور محصولات شماست را اماده سازی و مونتاژ کند.

مبالغی که بابت خرید پنل پیام صوتی پرداخت میکنیم سالانه است؟

بله. در ابتدا باید مبلغی را برای خریدار ی پنل پرداخت کنید. بعد از یکسال با پرداخت ۴۰% از مبلغ پنل خریداری شده مبتوانید به مدت یکسال دیگر نیز از ان استفاده کنید . در واقع هر سال باید پنل خود را تمدید کنید. این مبلغ بایت نگهداری سرور و پشتیبانی از شما دریافت میشود. ۶۰% مابقی هم ایران پیامک بعنوان تخفیف در نظر گرفته است. برای دریافت پشتیبانی میتوانید با ۰۲۱۴۴۵۳۱۵۰۱ و ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱ تماس بگیرید یا به ادرس وب سایت iransms.net مراجعه کنید .

سامانه پیامک صوتی

 

 

چگونه میتوانید ارسال با توجه به موقعیت مکانی داشته باشید؟

این کا را میتوان به دستگاه LBS سپرد. LBS میتواند به شما کمک کند تا شماره های افرادی که حوالی شعاع مشخص شده شما عبور میکنند را دریافت و وارد پنل پیام صوتی شما کند و بوسیله پنل پیامک صوتی برای همه انها پیام های صوتی ارسال کند. زمانی که از LBS استفاده میکنید تنظیمات را درسیستم انجام میدهدید که مثلا در فاصله ۴۰۰ متری شرکت همه افرادی که عبور میکنند پیام صوتی دریافت کنند. میتوانید دستگاه LBS را خریداری کنید و یا حتی اجاره کنید.

 دستگاه  LBS

سامانه پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید