SEND TEST SMS

پیامک صوتی تهران 803 بازدید ۳۰ آذر ۱۳۹۵

برای اینکه سریعتر پیشرفت کنید به دنبال روش های نوین باشید. پیامک صوتی تهران را از ایران پیامک دریافت کنید. در دنیای پیشرفته که عصر تکنولوژی و ارتباطات است به دنبال روش های قدیمی نباشید. هرچه از روش های جدید استفاده کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت. همینطور میتوانید خودتان کارهای تبلیغاتی خود را انجام دهید. گاها تصور میشود هرچه از روش های جدید برای تبلیغات استفاده شود باید هزینه های بیشتری را نیز پرداخت کنید. در صورتی که ارسال پیام های صوتی دارای هزینه پایین است. با پنل پیام صوتی به اهدافتان برسید.

پیامک صوتی تهران

اولین بار پیام های صوتی توسط مخابرات استان تهران استفاده شد. اما امروزه در همه جا و برای همه کارها اعم از تبلیغاتی و اطلاع رسانی میتوانیم از پنل پیام های صوتی استفاده کنیم. استفاده از پیام های صوتی از تهران شروع شد و حدودا یکسال است که در همه جا رواج یافته است. پیامک صوتی بدلیل اینکه جذابیت دارد به دلیل تازگی آن، مورد استقبال بسیاری از کارشناسان فروش و بازاریابان قرار گرفته است. ایران پیامک با شماره های تهران هم خروجی میدهد.

از ارسال های متنوع پیام های صوتی چه میدانید؟

تنوع در ارسال پیام های صوتی در پنل پیامک صوتی بالاست. از هر کدام از روش های برای موارد خاص و با توجه به برنامه و هدف خود میتوانید استفاده کنید.

۱- ارسال بر اساس جنسیت                      ۲- ارسال بر اساس گروه سنی                               ۳- ارسال بر اساس کد پستی

۴- ارسال بر اساس پیش شماره               ۵- ارسال منطقه ای و محلی                                    ۶-ارسال هوشمند

۷-ارسال زماندار                                    ۸- ارسال بر اساس اصناف                                       ۹- و …

پیامک صوتی تهران

آیا امکان اتصال پنل پیامک صوتی به نرم افزارهای شرکتی وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. میتوانید پنل را به نرم افزار خود متصل کنید . مثلا میخواهید که هنگام درج فاکتور جدید برای مشتریان خود پیام صوتی ارسال کنید، تنظیمات را انجام داده و در هر زمان که فاکتور جدیدی صادر شد بصورت خودکار پیام صوتی ارسال میشود. فقط کافی ست که برنامه نویس نرم افزار شما پنل پیام صوتی را از طریق وب سرویس به نرم افزار شما متصل کند. بقیه مراحل بصورت خودکار انجام خواهد شد.

ایا به تلفن های ثابت هم میتوانی پیام صوتی ارسال کنیم؟

بله . هم میتوانید به تلفن های همراه با هر پیش شماره ای پیام صوتی ارسال کنید و هم میتوانید به تلفن های ثابت پیام صوتی ارسال کنید. حتی میتوانید با شماره تلفن ثابت خود نیز پیام صوتی ارسال کنید. به این صورت که سامانه پیام صوتی ایران پیامک را خریداری میکنید . اگر میخواهید پیام های صوتی شما با شماره تابت شرکت شما ارسال شود (البته اگر در استان تهران و البرز هستید میتوانید از این امکان استفاده کنید)، پنل پیام صوتی را خریداری میکنید و درخواست خود را ارسال میکنید.

چرا گفته میشود با پنل پیام صوتی از هزینه های خود بکاهید؟

زیرا شخصا میتوانید کارهای تبلیغاتی را خودتان انجام دهید و هزینه ای از این بابت پرداخت نمیکنید. میتوانید با داشتن پنل پیام صوتی کارهای تبلیغاتی برای دیگران انجام دهید و کسب درامد کنید حتی در منزل استفاده کنید و هزینه ای بابت اجاره محل پرداخت نکنید. میتوانید با ارسال های با برنامه که در بالا نام برده شد بسیاری از هزینه ها را حذف کنید. میتوانید با داشتن پنل پیام صوتی کارهای تبلیغاتی برای دیگران انجام دهید و کسب درامد کنید.

نمایندگی سامانه پیامکی

از راه کارهای تبلیغاتی پیام صوتی چه میدانید؟

راه های تبلیغاتی برای مشاغل مختلف با هم متفاوت هستند . هر فردی برای تبلیغ محصولات خود از روش های مختلفی استفاده میکند. فردی میخواهد در روزنامه درج اگهی کنید بعضی از طریق تراکت، بعضی در رادیو و تلوزیون، فردی میتواند هزینه بالا انجام دهد و فردی دیگر این توانایی را ندارد. پیام های صوتی با هزینه پایینی که دارد برای هر قشری مقرون به صرفه است. برای اطلاع بیشتر از روش های مختلف تبلیغاتی با پیام های صوتی میتوانید به بخش بازاریابی پیامکی مراجعه کرده و از کاربردهای آن مطلع شوید.

پیامک صوتی تهران

 

چگونه میتوانیم پنل پیامک صوتی را خریدار یکنیم؟

برای خرید سامانه پیام صوتی ایران پیامک میتوانید به وب سایت iransms.net مراجعه کرده و بصورت انلاین خرید خود را انجام دهید. مدارک خود را ارسال نمایید تا پنل کاربری شما فعال شود. افرادی که مدارک شناسایی خود را ارسال نمیکنند تا زمان ارسال پنا انها غیر فعال خواهد بود. بعد از تکمیل مراحل با رمز و پسوردی که برای شما پیامک میشود میتوانید وارد سامانه شده و پیام های صوتی خود را با هر روشی که تمایل دارید ارسال کنید.

پیامک صوتی تهران

برای کار کردن با پنل پیام صوتی چه سرمایه ای لازم است؟

مبلغ خرید اولیه برای نسخه مورد نظر پنل پیام صوتی + کامپیوتر متصل به اینترنت + شارژ اولیه پنل
با همین موارد میتوانید یک کار پر درامد راه اندازی کنید. مکان کار کردن شما خیلی مورد توجه نیست اگر امکانات و سرمایه اولیه شما محدود باشد میتوانید در منزل یا در محل کار سابق خود کارهای تبلیغاتی را انجام دهید. افرادی هستند که کار کردن با سامانه پیامک صوتی را بعنوان شغل دوم خود انتخاب میکنند.

پیامک صوتی تهران

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید