SEND TEST SMS

پیامک صوتی 830 بازدید ۳ آبان ۱۳۹۵

پیامک صوتی نیز همانند ابزار های تبلیغاتی دیگر در این رقابت پر سود میتواند به شما کمک های بسیاری بکند . در صورتی که از این ابزار قدرتمند به درستی استفاده شود مطمئنا بیشترین بازدهی را دریافت خواهید کرد . در ادامه در ارتباط با مزایا ، امکانات ، نحوه کسب درآمد ، ارسال از طریق نقشه و LBS بیشتر توضیح داده میشود . باید همانند سخن بزرگان مجدد تکرار شود که میگویند اگر ۹۹ $ برای یک کالا ۱ $ ، هزینه تبلیغات کنید باز هم شما برنده اید ، برای درک این موضوع از شما خواهشمندیم ما را تا انتهای این صفحه همراهی کنید و همچنین ما را با نظرات سازنده خود در ارتباط با مقالات بهتر یاری فرمائید .

پیامک صوتی

تاریخچه پیامک صوتی

تاریخچه پیامک صوتی

تاریخچه پیامک صوتی از آنجای پدیدار شد که به راحتی ارسال کنند میتوانستند احساس خود را از طریق این ابزار انتقال بدهد . اما بصورت پیامک ارسال میشد . که نامش را voice chat نهادن ، این نوع ابزار برای تبلیغات طراحی نشده بود .

به همین دلیل مبتکران در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی ابزار پیامک صوتی را ایجاد و ان را به مرحله نهایی رساندن ، اولین شرکتی که پیامک صوتی را مشتریان ثابت خود ارسال کرد شرکت مخابرات استان تهران بود .

این شرکت از طریق فایل صوتی آماده به مشتریان تلفن ثابت خود پیامک صوتی ارسال کرد . از آن روی تمامی مراکز مخابرات برای اطلاع رسانی ها خود از این ابزار استفاده میکردند . این موضوع به سازمان ها و نهاد های دولتی سرایت کرد ، به همین ترتیب این سازمان ها و نهاد ها نیز برای اطلاع رسانی خود از این ابزار ها استفاده کردند .

اما پیامک صوتی زمانی پای در عرصه تبلیغات گذاشت که شرکت های زیر ساخت زیادی در این ابزار تبلیغاتی دخالت کرده و آن را بصورت اینترنتی توسعه دادند ، که در ادامه به انها اشاره کرده و توضیحات بیشتری درج خواهیم کرد !

 

 

اهمیت پیامک صوتی

اهمیت استفاده از پیامک صوتی

اهمیت استفاده از پیامک صوتی از آنجایی شروع شد که فایل های صوتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما ضبط شده و چهره بسیار زیبایی به برندینگ کردن یک مجموعه ای داد ، یکی از دلایل موفق بودن پیامک صوتی این است که میتوان احساس شور و هیجان را از طریق صدا به مخاطب انتقال داد . به همین دلیل است که تبلیغات از طریق پیامک صوتی موثر تر از سایر تبلیغات است .

در گذشته استفاده از این ابزار بسیار پر هزینه بود زیرا گویندگان مبالغ بالایی دریافت میکردن ، اما در حال حاضر گویندگان نام آوری وجود دارند که با صدای گرم و دلنشین متن درخواستی شما را تبدیل به فایل صوتی پر احساس میکنند .

با در نظر داشتن این موارد تمامی کسب و کار ها از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرده و محصولات خود را تبلیغ میکنند . در نتیجه اهمیت استفاده از پیامک صوتی بیشتر از قبل است .

 

 

کاربرد های پیامک صوتی

 کاربرد های پیامک صوتی

در سال ۲۰۱۰ میلادی امکانات جالبی به پیامک صوتی داده شد ، که بسیار جالب و پر کاربرد بود . با توجه به بازاریابی تلفنی افراد زیادی باید استخدام شده و تحت تعلیم بازاریابان حرفه ای قرار میگرفتند . این موضوع هزینه بسیار زیادی برای شرکت ها داشت ، امکان اینکه موفقیت انها بالای ۵۰ % باشد ، خیلی کم بود . اما با پیدایش ابزار پیامک صوتی ، شرکت ها برای بکار گیری از این افراد صرف نظر کردن و با یک پیامک صوتی تبلیغات خود را انجام دادن . در ضمن اگر مشتری همان زمان درخواست سفارش را میداد با فشار دادن یکی از دکمه ها به کارشناسان ان مجموعه انتقال داده میشد . این تکنولوژی یکی از کاربردهای پیامک صوتی بوده است .

 

 

امکانات پیامک صوتی

امکانات پیامک صوتی در پنل ایران پیامک

امکانات بسیار زیادی در پنل ایران پیامک وجود دارد که به برخی از انها بصورت مختصر اشاره میکنیم

ارسال بصورت تکی و گروهی : در این نوع ارسال شما به راحتی میتوانید به بانک شماره های خود بصورت تکی یا گروهی ( وارد کردن شماره مستقیم – اکسل – متنی و یا دفترچه تلفن موجود در سیستم ) ارسال خود را انجام بدهید .

ارسال کشوری و منطقه ای : در این نوع شما نوع ارسال ، سپس استان و در نهایت شهر را انتخاب میکنید و فایل پیامک صوتی را در پنل درج کرده و اقدام به ارسال انها میکند .

ارسال به اصناف و مشاغل : در پنل ایران پیامک ، امکان ارسال پیام صوتی به مشاغل و اصناف نیز وجود دارد . برای استفاده از این امکان به بخش ارسال – ارسال به اصناف و مشاغل مراجعه کرده و استان مورد نظر و شهر زیر مجموعه و شغل مورد نظر اقدام به ارسال پیام صوتی کنید .

ارسال به سن و جنسیت : در این ماژول میتوانید در ابتدا جنسیت و سپس سن را مشخص کرده و فقط به آن بانک اطلاعاتی پیام خود را ارسال کنید .

ارسال زماندار : در این قسمت میتوانید تنظیم کنید پیام صوتی شما بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ، دوره ای و یا در یک تاریخ و ساعت مشخص مشخص ارسال شود .

ارسال از روی نقشه : با مشخص کردن یک منطقه خاص بروی نقشه میتوانید به افراد آن منطقه پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

در این پنل امکانات بسیاری وجود دارد که ما فقط به منوی ارسال اشاره کرده ایم

 

 

ارسال از طریق LBS

ارسال از طریق LBS

یکی از پرکاربرد ترین امکان ارسال از طریق LBS است ، این موضوع به دو صورت امکان پذیر میباشد ، که در ادامه به آن اشاره میکنیم . مفهموم ارسال LBS به این منظور است ، مخاطبینی که در محدوده مشخص شده توسط شما وارد میشوند شماره های انها را میتوانید دریافت کرده و بلافاصله به ان پیام از پیش ضبط شده را ارسال کنید .

اگر دقت داشته باشید در نمایشگاه کتاب از محدوده ای که وارد میشود تلفن همراهتان زنگ خورده و وقتی پاسخ میدهید پیام از پیش ضبط شده برای شما پخش میشود . در این نوع ارسال از تکنولوژی LBS استفاده میشود .

برای استفاده از این نوع تکنولوژی به دو صورت زیر میتوان اقدام کرد .

استفاده از طریق نرم افزار اپراتور مستقر در پنل : در این قسمت شما به راحتی میتوانید با انتخاب اپراتور مورد نظر خود اقدام به ارسال پیام صوتی خود شده بدون اینکه هزینه اضافه ای پرداخت کنید (البته در حال حاضر این خدمات از سوی همراه اول مسدود شده است 🙁 ، امیدوارم در اینده نزدیک نیز ارائه دهنده این خدمات باشیم )

استفاده از طریق سخت افزار : در این نوع ارسال به ماژول درخواست ها مراجعه کرده و به منوی دستگاه LBS مراجعه کرده و آن را تهیه کنید . شرایط استفاده از دستگاه LBS به شرح زیر میباشد .

  • دستگاه بصورت ماهانه (اجاره ای) و نیز کاملا خریداری شده واگذار میگردد
  • امکان استفاده در مکان استیجاری و یا ملک شخصی و یا تجاری امکان نصب وجود دارد
  • در صورت اجاره دستگاه باید ضمانت نامه بانکی قرار داده شود .

استفاده از این دستگاه بصورتی است که موقیعت مکانی کاربر شناسایی شده و به ایشان ارسال صورت میگرد .

 

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

امکان ارسال پیام صوتی از طریق شماره ثابت خودتان

 

به جرات میتوان گفت این نوع تبلیغ پیام صوتی به صورت رایگان است ، زیرا هزینه آن بروی فیش تلفن ثابت می اید . برای این کار میتوانید سخت افزار چند پورت از ایران پیامک دربافت کرده و به خطوط تلفن خود متصل کنید . سپس از طریق پنل اقدام به ارسال پیام صوتی خود میکنید . برای هر پارت ارسال تعداد مشخص و بسیار کمی از شارژ شما به عنوان آبونمان کسر میگردد .

 

امکانات و تعرفه های پنل پیامک صوتی

پکیج های کاربری پنل ارسال پیام صوتی

با توجه به هزینه ای که از سوی کاربران ایران پیامک انجام میگرید پنل پیامک صوتی در اختیار انها قرار میگیرد که تعرفه ارسال و یا امکانات آن به شرح زیر است ، مخاطبین میتوانند با در نظر داشته نیاز خود اقدام به دریافت پنل بکنند .

تعرفه ها به شرح زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

کسب درآمد از طریق نمایندگی پیامک صوتی

کسب درآمد از طریق نمایندگی پیامک صوتی

بسیاری از افراد به دنبال کسب درامد از این طریق هستند به این منظور نمایندگی پنل پیامک صوتی به افراد واگذار میگردد ، با توجه به مستقل بودن این موضوع میتوانند به راحتی برای خود کسب درامد کرده و شروع به فعالیت کنند .

به برخی از منابع در امد نمایندگی پنل پیامک صوتی اشاره میکنیم :

  • فروش پنل کاربری پیامک صوتی
  • واگذاری نمایندگی پیامک صوتی
  • خرید و فروش اعتبار پیامک صوتی انبوه
  • فروش خدمات و تمدید پنل

اما تعرفه پنل نمایندگی پیامک صوتی به شرح زیر میباشد :

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
قبل از دریافت نمایندگی حتما از کارشناسان ایران پیامک مشاوره دریافت کنید .
ایران پیامک شما را دعوت به مشاهده این فیلم میکند :

 

مشاوره طلایی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید