SEND TEST SMS

پیام صوتی 660 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

پیام صوتی

یکی از ابزار های تبلیغاتی نوین پیام صوتی میباشد . در علم بازاریابی و گزارش امار های این علم نشان داده است همیشه ابزار تبلیغاتی نوین درصد بازخورد بیشتری نسبت به ابزار های تبلیغاتی دیگری را دارد . در صورتی که از این ابزار تبلیغاتی اطلاعی ندارید با ما همراه باشید تا بیشتر به آن بپردازیم

پیام صوتی

پیام صوتی یکی از جدیدترین امکانات تبلیغات است که در ایران پیامک نیز راه اندازی شده است . در واقع شما با یک ضبط صدا تبلیغات خود را به گوش تمامی مخاطبین خود میرسانید . با این روش نیز میتوانید به شماره های همراه و ثابت ارسال خود را انجام دهید .

در سامانه پیام صوتی امکانات زیادی وجود دارد که میتوانند از روش های مختلفی از آن استفاده کرد . به فرض مثال یکی از این روش ها ارسال پیامک صوتی و دریافت سفارش در همان لحظه !

 

پنل صوتی

امکاناتی دیگری که در این سامانه وجود دارد LBS میباشد . این بدین معناست که میتوانید یک شعای را انتخاب کنید و هر کسی که از جلوی فروشگاه ، مغازه و یا شرکت و حتی محدوده ای که شما تعیین کرده اید عبور کند ،۵ تلفنشان زنگ خورده و آن را پاسخ بدهند و در نتیجه پیامک صوتی شما برای آنها پخش شود .

 

%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c

کاربران با در اختیار داشتن پنل صوتی به راحتی میتوانند پیامک صوتی خود را به شماره تلفن ها همراه و ثابت ارسال کنند . حتما با عبارت صدای شما اعجاز میکند اشنایی دارید .

روال کاری برای ارسال پیامک صوتی در ایران پیامک به این صورت میباشد . در ابتدا کاربران ایران پیامک با ارسال یک تیکت به واحد فروش درخواست فعالسازی پنل صوتی را اعلام میدارند . سپس با بارگذاری فایل صوتی خود به مخاطبین ارسال را اغاز میکنند .

ایران پیامک با در نظر داشتند تخفیف ویژه برای کاربران ایران پیامک اقدام به واگذاری این پنل ها میکند .

امکاناتی که در این پنل وجود دارد را میتوانید در صفحه امکانات سامانه پیام صوتی مشاهده فرمائید .

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید